Unde serbati ziua de nastere a piticului?

Unde serbati ziua de nastere a piticului? | Autor: sunnyday07

Link direct la acest mesaj

Unde v-ati mai serbat ziua de nastere?

Noi anul trecut am fost la Mc dar acum am vrea ceva cu mai putini hamburgeri si mai multa distractie.

Puteti sa-mi recomandati un loc de joaca? Pana acum am pe lista scurta Kids planet (piata Alba Iulia) si Kiddy Land (splai), selectate pe criteriul apropierii de casa/scoala, dar sunt deschisa la orice sugestii.

Si apoi nu prea stiu ce sa aleg din lista de oferta care este destul de mare: animatori, confeti, baloane, fantana de ciocolata, baloane de sapun, etc. Ce-ati ales si va placut si cam pentru ce ar fi timp in cele 3 ore disponibile in general?

Multumesc!

Uitasem ... fata implineste 7 ani

de vanzare http://picasaweb.google.com/101768051715188015201/DeVanzare?authkey=Gv1sRgCKfyneHV7fSBIw#

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:

Uita-te aici....http://www.insulacopiilor.ro/. Este o varianta. Noi am fost aici anul trecut. Distractie maxima!
Si cu ocazia asta "La muti ani !"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

noi tot la Mac, cu maxim 6 copii.... este mai convenabil ca pret si nu ne permitem mai mult

Ingrid si Cristi 7 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorikay spune:

La noi a fost simplu pentru ca ziua fetitei este vara. Am gasit o gradinita care inchiriaza spatiul pentru petreceri (atat interior cat si exterior) si copii s-au simtit super alergand prin gradina plina cu jucarii. Am adus o Alba ca Zapada iar mancarea si sucurile le-am adus noi (ne puteau face si ei, contra cost dar am preferat asa). Noua ne trebuie intotdeauna mult spatiu pentru ca fiecare copil vine cu doi parinti (toti sunt prietenii nostrii si de fiecare data profitam de ocazie sa mai stam si noi de vorba) altfel am fi facut acasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Burtocika spune:

Lorikay, poti sa-mi spui si mie la ce gradinita ati facut ? Si noi suntem destul de multi adulti, bunici, veri, cumnati etc. si as vrea sa fac o singura petrecere, copiii intr-o parte si adultii in alta, ca sa nu pierd timpul in 2 zile ...

*****************************
www.goblenpartner.webs.com" target="_blank">mai coase cineva goblen ?
www.dealemele.webs.com" target="_blank">cartile copilariei mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorikay spune:

Noi am facut aici: http://www.gradinitamaryland.ro/gradinita-party-time.html. Este in zona prelungirea Ghencea.
Poti sa dai cautare pe net si mai gasesti si alte gradinite care fac asta mai aproape de tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diana1968 spune:

Buna,

In leatura cu loc de petrecere pt ziua copilului eu va spun unde SA NU MERGETI: KIDDY LAND- Splaiul Dambovitei.
1. Parintii intra noroiosi pe acelasi spatiu de joaca al copiilor si candva va veni si cineva cu un somoi sa steara mizeria.
2. Copiilor mei li s/a servit, contra cost, caci in pretul biletului (piperat: 35 lei pt 2 ore) nu mai aveau (asa practica lovcurile de joaca ce se respecta) SUC DIN STICLA SPARTA, CU CIOBURI cazute astfel in pahar. Ambii copii au scuipat CIOBURI. CAND LE/AM REPROSAT AU REPETAT CA NISTE PAPAGALI PROSTI ca va aducem alta sticla in loc. Si cu sperietura mea si a copiilor ca au baut cioburi? Ne-au adus alta sticla si bineinteles ca nu au verificat-o nici pe asta.
3. Inhesuiala mare. Daca au petrecere mare de ce m-au mai primit si pe mine? Copiii nu prea mai aveau loc
Bineinteles am plecat repede
4. Le doresc un faliment rapid!!!!!!!!
5. Alti prieteni de-ai mei s/au plans ca au uitat sa aduca tort (intra in contractul incheiat)si s-au aitat ei sa aduca repede din alta parte, astfel incit sa se incadreze in timp.
6. Animatoarele / lipsite de orice chef, noroc ca nu era ziua vre-unui copil de-al meu
7. RUSINE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput