Targoviste (11)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Cristina

Flori, mami de Eduard Stefan (12.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna!
Fetelor eu sunt bolnava cobza... Ma simt ca naiba dar sunt la servici.
Azi este prima zi de scoala a Roxanei si asta imi ocupa mintea la maxim.
Maine sunt plecata la Coventry si asta nu pica chiar la tanc....
Va pupic!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Cristina astept impresii legate de prima zi de scoala! Sanatate multa!

Flori, mami de Eduard Stefan (12.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata!
Prima zi de scoala la noi a fost confuza pentru ca directoarea a pus-o pe Roxy la inceput intr-o clasa si apoi a mutat-o la alta pentru ca a crezut initial ca are 7 ani ...Deh matematica asta mama ei... Aseara nu am stiut motivul mutarilor asa ca eram in ceata toatala. Abia azi dimineata am aflat ce si cum asa ca azi a trebui sa nu mai plec la Coventry... Plec maine.
De dimineata bine inteles ca Roxy s-a jelit de nu se poate ca ea vrea la prima ei clasa...
Deci ca sa sumarizez am capul dreptunghiular si raceala asta ma scoate din minti ca am niste sifoane pe nas de nu se poate.
Sper ca voua sa va mearga mai bine decat mie.

Va pupic si sa aveti o zi superba!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

'Neata!
Pai nimic nimic....
In fine ieri a fost mai bine si azi la fel pentru Roxy la scoala. Eu ieri am fost plecata la Coventry si toata ziua in picoare plus eram cu raceala de nu se poate.
E uimitor cum dupa examen corpul meu a intrat in safe mode si s-a imbolnavit...
Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna!
Vad ca nimeni nu mai intra pe aici...
Haideti la ceai fetelor.
Eu tot ca din butoi vorbesc...
Roxy a inceput sa se obisnuiasca la scoala asa ca azi am dus-o fara probleme. Nu a mai plans.

Va pupic!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Cristina cum te mai simti? Ai scapat de raceala? Ma bucur ca Roxi incepe sa se acomodeze cu scoala.

Eu sper ca maine sa ma mut la mine acasa...dupa atata timp. Azi incepem sa caram mobila...sa asezam....sa vad daca reusim sa terminam in 2 zile.

Week-end placut, fetelor!

Flori, mami de Eduard Stefan (12.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salut!

Off saraca Roxi...Asa am patit si eu la facultate...m-au bagat aiurea, dar acolo am ramas...m-am rugat de secretara...si eram capra mare, in anul 2

O sa va pun poze de la Sasca...Am fost in teambuilding di am luat si familionul.

Flori spor la mutat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Pozeeee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna!
Noi suntem toti muciosi vai de noi. Ieri am incercat sa mergem un pic la plimbare la vreo 20km de unde stam noi dar dupa vreo 3 ore deja toti eram super obositi asa ca am luat-o catre casa.
Azi am stat numai in bucatarie si Dudu este in pat... El est erau cand este bolnav, stiti voi barbatii...
Roxy saptamana asta est ein vacanta dar are teme de facut plus craft cu insula piratilor... Deci avem de munca.

Miha pozele sunt superbe. Voi sunteti niste frumosi si copiii au crescut enorm de mult.

Flri spor la treaba cu mutatul si sper sa fiti cat mai repede gata.

Pupici!

Mergi la inceput