Bazar umanitar *** 48 ***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns boticelina spune:

Si eu am Baby Einstein, toate cele 26 de titluri. Nu exista in romana, cele mai noi, alea scoase de dupa achizitia lor de catre cei de la Disney sunt si in spaniola si franceza.

Hello Kitty am vreo 3-4 DVD-uri, dublate in romana, dar nu pot sa le fac publice stiti-voi-de-ce



Monica si Nancy, 04.07.2008

"If you are unware of your choices, then you have none"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

multumesc
eu mi-am descarcat de pe net si baby einstein si alte filme si desene pt copii, folosesc torente

lui Vladut ii place acum "monkey see, monkey do", dar cand il mai orindem la tv. il aveti?


de baietel nazdravan (09.02.2009)


e simplu, doar sa vrei! BAZAR UMANITAR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Boti, Finding NEMO, dublat in Ro, il ai?

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana l spune:

Boti, pune lista la senatura si vedem noi ce vrem.

hainute de vanzare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adra_bell spune:

am adaugat niste masuratori la reductorul de wc, noi cand l-am cumparat eram in vizita la socri si la ei era bun, cand am ajuns acasa am vazut ca era mic, in comparatie cu colacul de adulti, cadea prin el (sper ca se intelege, nu stiu cum sa explic mai bine)

adra_bell si Eva-Elena (14 nov 2007)
blog

am hainute la bazar


Inseamna si asta ceva dar nimeni nu intelege ce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boticelina spune:

Fetele, deci io am tot ce misca in tara asta, raul-ramul... , you name it, I have it, dublate in ce limba vreti voi, i-am facut rost odata unei doamne dublate in germana, deci doar spuneti ce vreti, io va zic daca exista si in romana (de ex Cenusareasa Disney, Lion King, Bambi nu exista dublate in romana) si se face. Am 600 GIGA de materiale

Lulule, av corz ca avem Nemo, il stiu pe de rost deja, e f frumos dublat, joaca (voci) Adrian Titieni, Gianina Corondan, e misto tare... Chiar de cateva zile la baie vorbesc cu fi-mea "baleneza" asa cum vorbeste Dori...

Lista o dau pe privat stiti-voi-de-ce



Monica si Nancy, 04.07.2008

"If you are unware of your choices, then you have none"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana l spune:

Boti, vreau lista pe Pm, cu preturi cu tot si cu carti.

hainute de vanzare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adra_bell spune:

Boti si eu vreau un pret la carti, te rog.

adra_bell si Eva-Elena (14 nov 2007)
blog

am hainute la bazar


Inseamna si asta ceva dar nimeni nu intelege ce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saryta spune:

ducky - am primit astazi pachetul ... f frumoase toate, multumim si de bonus . Am mai pus ochii pe cate ceva de la tine, dar mai astept un pic - e greu tare cu copii bolnavi si medicamente multe si scumpe.

Mariana - mamicuta de 3 - ANDRA('99), SARA('05) si ANTONIA(nov.'06)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns boticelina spune:

Am nevoie de adrese de mail grase (care sa poata sa primeasca un atasament de 4 MB) ca sa trimit catalogul cu filme. Pretul e 5 lei/buc.

Carti am doar Betilunele si inca cateva de colorat, Elmer (care are ilustratiile facute de mine), la fel o Scufita Rosie, nu am facut bisnis din asta, am doar ce facusem pt mine/prieteni.

Dar nu e fair sa vb aici, vb pe privat, ok?



Monica si Nancy, 04.07.2008

"If you are unware of your choices, then you have none"

Mergi la inceput