Timisoara Impreuna! (171) vanticel de primavara

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

n-am facut urarea aia degeaba
drept dovada incep sa se arate raze de soare timid asa ca moralul sus, girls!

Doris, luata de valul stelelor in spagat am uitat sa-ti raspund...Ale e bine cu alergia, ma felicit zilnic pentru decizia de a merge la Praid in toamna asta si totodata zic 'multam doamne doamne!' ca e ok acum! sigur ca n-ar fi rau sa mai repetam figura in primavara insa pana atunci mai e. avem grija sa-i pastram echilibrul stabil pana atunci!
nici eu n-am mai avut nici o problema cu crizele de astm, cu nas infundat si ochi impaienjeniti.

multa sanatate lui Ines!

Dana si Ana, am avut si noi niste saptamani tare complicate da' cum spuneam, incet se arata soarele la orizont.
Silvana, multa sanatate tatalui tau

din capitolul pregateli de iarna am pus saptamanile trecute castraveti si varza la murat si azi am luat conopida, sper ca maine pot s-o dau la scufund in saramura.

seara faina sa aveti

- mami, vrei sa te fac fericire?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

va pup nacajitelor......


dani...mersi de intrebare...am gasit pe cineva sa le adopte...da saraca tot asteapta telefon...deya...

deya... ai facut implant?...mai e valabila oferta cu florile?...

dorisake...sporul casei e a ta numa sa vi s-o iei ...sau bagati o intalnire saptaman aviatoare si daca vin ai mei ppoate vin si io...si ti-o aduc...nu stiu cand o sa pun poze cu bubulina...ca abia imi trag sufletul atunci cand dorm...sau acu cand sunt la budibar

va pup pe toate...

mihi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Pfoais Mihi am uitat de floricu toate ca Andrei m-o tot batut la cap.Nu implant doar am scos o masea de minte crescuta paralela cu gingia.Te sun cu florile.Mii de scuze.

Mariaa cum e senzatia de ochi impanjeniti?Te mancau?Si usturau?Si un pic de ceata?Eu am simptomele astea si la dr nu am reusit sa ajung

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Helooo....

ce soare fain si caldut este astazi...

si ce culori minunate prin parc...

si e we...

si va pooooop...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Va si eu ... teoretic am weekend liber asa ca via casutza dupa care mergem la concert la Romanesti, in pestera ... mai vine careva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Am fost la casutza, vreme superba, am facut foc din ierburie uscate si frunzele de nuc adunate gramada, gratare - evidnet, am macat nuci si am facut placina cu mac. Duminica am fost la pestera, la Roamnesti, am simtit toamna superba de pe munte prin toti porii, am ascultat muzica aia sublima intre peretii amenintatori ai pesterii, la final am vizitat si galeriile si salile care nu sunt luminate de obicei, am cazut intr-una din ele si m-am facut toata de noroi. La plecare ne-am oprit intr-o poienitza iar lori si Sasha au tras o zbenguiala printre frunze uscate si ierburi inalte de-au cazut lati inca de pe drumul de intoarcere. A fost frumos, mi-am mai incarcat bateriile ... sper sa ma tina pana de-acum in doua saptamani pana la viitoarele doua zile libere.

tuturor si sa aveti o saptamana usoara!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Iaca si www.facebook.com/album.php?aid=10122&id=100001698045011&fbid=107278122672122" target="_blank">pozele de la Romanesti, pentru cine vrea sa vada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Faine poze Dana.Ati o vreme numa buna de iesire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisicuta spune:

SIMO!
Sa fii sanatoasa si iubita si tot ce-ti doresti in viata sa se implineasca, fara prea mari eforturi!


Dori, mami de Vladuc (17.10.2003) si Raduc (15.10.2005)!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui LICURICI



"Batranii spun ca 'apa trece si spun ca pietrele raman'. Dar lucrul altfel se petrece pe vechiul nostru Glob batran. Ca piatra, orisicat de tare, se macina si trece stand, iar peste trista-i macinare doar apele raman curgand!"



Minunata Venetzie_aug.2010
Disneyland - Paris_2010
Ziua Balantelor_2009
Ziua Pisoiasilor_2008


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

La multi ani Mariaa ,multa sanatate si noroc , multe bucurii alaturi de sotul tau si porodicea ta minunata

Ana La multi ani!!! si pentru printesica ta Luana, sa fie sanatoasa in continuare si sa va aduca numai bucurii si fericire

in rest , toate vechi , nimica nou , agitatie , muncesc toata ziua, alerg zi si noapte .... nu stiu cat mai pot si cat mai rezist in ritumul asta ... da nah ... asta e

va pup pe toate

andanii

Mergi la inceput