Dansez pentru tine - sezonul 10

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Si mai spunea Stefan Banica la un moment dat ca va fi un duel intre Wilmark si Mihai Petre. Mi-ar place sa se si voteze ca tare ar merita si ei niste note/voturi dupa atat timp de jurizat.

Daca vin si alti castigatori eu pot sa spun ca imi doresc sa ii revad pe Smiley si partenera lui ( poate va mai amintiti show-ul din Masca sau salsa lor), pe Laura Cosoi (care a dansat un tango superb) si pe Andreea cu Petrisor. Cam astia mi-au placut cel mai mult de pana acum.

In alta ordine de idei, voi ce ziceti, cine castiga sezonul asta ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Puteam sa bag mana in foc si anume ca nu iese Strunila caci cazul partenerei lui este atat de trist, of Doamne prin cate au trecut fetita asta si mama ei...Cred ca o sa si castige desi ma gandesc si ca Adela Popescu are o multime de fani si Alex si i-a castigat si el pe cei ai lui MJ prin asemanarea cu el

Abia astept miercuri.

--------------------

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

fetele

sper ca maine sa castige Ela cu Octavian, chiar merita fata asta sa se intample ceva bun si in viata ei!
si mai sper ca editia de maine sa nu se termine tot asa de tarziu ca joi lucram


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Hello, sunteti pe receptie?

--------------------

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

fetele,unde sunteti in seara asta?
eu zic ca va castiga Adela!
voi?
vizionare placuta in continuare!

MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M


Viata...


CLIPE DE VARA-mih1 si mih2


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:


Prezenta si eu, ca intotdeauna.
Mi-a placut sa revad perechile din toate celelalte 9 sezoane, in emisiunea de dupa-masa.
Foarte faine dansuri in seara aceasta. Mai ales cele din afara concursului.
Ce rapid si elegant se misca Mihai Petre ! Si foarte pasional danseaza Wilmark.
M-am bucurat sa-i revad dansand pe Andrea cu Petrisor, energica pereche si Laura cu Bogdan, eleganta pereche.
Imi place ca fiecare concurent din aceasta editie, primeste banuti si se mai apropie un pic de implinirea visului ce-l are fiecare.
De castigat, cred ca va castiga cazul Elei.



Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

ELLA a castigat...a castigat cazul.daca era dup dans, trebuia sacastige Adela...parerea mea!



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

A castigat Ella previzibil, daca ne luam dupa alte multe editii in care a castigat cazul, nu dansul. Oricum povestea acelei familii este impresionanta. Gestul lor de a da trofeul celeilalte echipe mi s-a parut foarte frumos.

Si nu stiu daca ati observat, fetita sotilor Rotariu, care pe mine m-a impresionat teribil in una din emisiunile trecute a mai primit o donatie !

CRBL a dansat cu sotia lui foarte frumos, iar ea arata extraordinar pentru mamica de baba de 3 luni !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Si eu chiar i-am zis sotului ce bine arata Elena a lui CRBL la doar 3 luni dupa nastere!

M-am bucuratmult pt Ella, sper ca suferinta familiei ei sa fie mai alinata acum si sa aiba o viata mult mai buna. Fair play donarea trofeului pt cei care intr-adevar au fost cei mai buni dansatori. Bravo tuturor, a fost o editie frumoasa.

Tb sa spun ca am fost placut surprinsa de Strunila, ma enerva total cu tiganii lui din serial :)) dar am descoperit un om sufletist care a incercat sa dea tot ce avea mai bun pt a-si ajuta partenera.

La fel mi-a placut si Adela Popescu, o finuta si o draguta, deloc fitoasa.

Mi-a parut bine si pt premiul Lenei si cel pt Honey Bunny :)

Ma bucur ca avem sezon nou in primavara. Ne vedem atunci!

--------------------

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

a fost intr-adevar o seara interesanta, cu un final exceptional
m-am bucurat si eu mult pt Ella

si m-am bucurat si pt ceilalti participanti, ca au plecat fiecare cu cate un banutz.Lena ramane preferata mea.


Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)




Mergi la inceput