Dansez pentru tine - sezonul 10

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

ia uite domnule unde va gasesc la barfa
nu stiam unde erati voi azi-noapte
mda, tiganescul nu prea a avut energia care s-ar fi vrut, la niciunul din cupluri

mie dintre dansurile contemporane mi-a placut scenografia lui Octavian si a Ellei

insa......Razvan si Lena au facut intr-adevar o echipa de nedescris.o asemenea potrivire si gratie rar mi-a fost dat sa vad, fara a fi catusi de putin indecenti.mi-a parut tare, tare rau ca au iesit din concurs, dar ii admir atat de mult pentru modul atat de demn in care au parasit ringul, spre deosebire de ceilalti concurenti.bravo lor, foarte frumos......am plans de emotie aseara.m-am trezit si eu capiata de somn de dimineata.

stiu povestea Lenei, stiu ca l-a iubit mult pe Liviu, dar are asa o putere femeia asta in ea de a infrunta cele mai groaznice realitati, ma gandeam........oare n-ar fi posibila o relatie mai....profunda, intre ea si Razvan???nu stiu toate amanuntele, zic si eu asa, ca sunt asa frumosi amandoi si se potrivesc asa de bine.

cat despre Adelina si Andrei, pot sa spun doar ca.......fac pofta



Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)
--------------------------------
avem poze in concurs : cr-1.jpg si cr-2.jpg.daca va plac si doriti sa ne votati va multumim anticipat



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Citat:
citat din mesajul lui Cristina_OR
ma gandeam........oare n-ar fi posibila o relatie mai....profunda, intre ea si Razvan???nu stiu toate amanuntele, zic si eu asa, ca sunt asa frumosi amandoi si se potrivesc asa de bine.




Sotia lui Razvan e insarcinata sau tocmai a nascut...ceva de genul asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

aaa, da??
ms, clau
scuze, daca am gafat, nu stiam prea multe amanunte din viata lui, mi-a scapat, insa foreaza totusi un cuplu asa frumos, macar pe ringul de dans
imi cer scuze public fata de sotia lui Razvan



Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)
--------------------------------
avem poze in concurs : cr-1.jpg si cr-2.jpg.daca va plac si doriti sa ne votati va multumim anticipat



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Citat:
citat din mesajul lui claujro

Citat:
citat din mesajul lui Cristina_OR
ma gandeam........oare n-ar fi posibila o relatie mai....profunda, intre ea si Razvan???nu stiu toate amanuntele, zic si eu asa, ca sunt asa frumosi amandoi si se potrivesc asa de bine.




Sotia lui Razvan e insarcinata sau tocmai a nascut...ceva de genul asta.


proaspat casatorit si cu sotia insarcinata.

ps:scuzati ca am dat buzna..si noi urmarim Dansez ptr. tine. Mai ales baietelul meu de un an care ii acompaniaza la dans pe concurenti.


------------------------

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=9" target="_blank">daca va plac pozele noastre, votati-ne: da-1 si da-2



Dana, mami fericita de David (2 noiembrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Am admirat-o tare si eu pe Lena, ce putere avea scumpa de ea sa fie in continuare cu zambetul pe buze, cat de greu i-o fi fost cand au venit colegii logodnicului ei si...cat de greu sa stie ca surpriza cea mai frumoasa pt ea nu se va mai produce niciodata caci el nu se mai intoarce. Of...sper sa ramana in balet, danseaza bine si e o deosebita. Bravo mamei ei, a ccrescut-o tare frumos.



--------------------

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Ce fac fetele....v-ati pregatit pt seara de azi? Astept cu interes dansul la bara

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, PARTY 3 ANISORI , de la 3 la 4 ani , Turcia 2009
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Buna seara !
Faine dansuri avem in seara aceasta.
Mi-a placut dansul Danei Rogoz cu Pavel Bartos !


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

dansul Adelei cu Alex - mai mult in jurul barii. Nu-mi inchipuiam ca e un tip de dans asa de greu.

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

pesimistul este un optimist bine informat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns albinutza spune:

fetele. ce si cum se voteaza seara asta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Dansul lui Alex la bara mi-a placut.
Si twist-ul Paulei cu Tudor. Paula a evoluat de la o saptamana la alta.
Si mi-a mai placut atmosfera indusa de Stefan si Nicola ! Mai ales ca, la noi, dimineata ningea ca in basme. Vin sarbatorile !!!
Cu votarea n-am fost pe faza, nici eu. Nu stiu exact cum e cu cele 3 perechin din seara aceasta. Doar pt. premiul de popularitate(5 000 EU) am inteles ca vor dansa toate perechile, ce dans vor si perechea favorita va fi voatata de public. Juriul da note doar orientativ.


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput