Redoutistele sfideaza speculantii romani (181)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Uau, Nushulica, sa-ti traiasca!
I-ai nascut pe amandoi in aceeasi zi? O sa-i sarbatoresti deodata, ce frumos!

Sa creasca mari si sa fie sanatosi!
refacere rapida si mult laptic!

P.S. Eu n-am mai intrat pe aici pt ca m-am lasat de reduteala cand s-a inchis robinetul francez.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bia28 spune:

Buna fetelor, stiti cumva daca mytoys.de face livrari in romania, si cat e taxa pt transport?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bia28

Buna fetelor, stiti cumva daca mytoys.de face livrari in romania, si cat e taxa pt transport?

Livreaza in RO, primesti coletul acasa prin curier.
Versand (Europa)= 15,95 EUR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IonescuOana spune:

Citat:
citat din mesajul lui miki68

Citat:
citat din mesajul lui IonescuOana

Fetelor, cataloage LaRedoute se gasesc acum in supermarketuri (Carrefour, Billa), preurile sunt in lei, dau detalii despre comanda si livrare - si intelegi ca se fac livrari in Rom, door to door! Am incercat insa sa comand pe site, mi-am creat cont insa nu se pot adauga produse in cos...Spuneti-mi a reusit cineva sa comande?



Noi (redoutistele) nu incurajam specula! Deci nu cumparam de la speculanti (LR.ro)

cristina d.

"Idealurile se aseamana cu stelele: nu poti ajunge la ele, in schimb te poti orienta" (Constantin Tanase)




Adica cele din catalogul care se gaseste in Ro sunt fake-uri?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Citat:
citat din mesajul lui IonescuOana
Adica cele din catalogul care se gaseste in Ro sunt fake-uri?

O DAU PE SOACRA-MEA, DAR NU LA SCHIMB, CI PE DEGEABA! DAR NICI ASA NU CRED S-O IA CINEVA!

N-am spus ca sunt fake-uri, ci ca produsele sunt vandute la pret de specula. Pentru a te lamuri intra pe www.laredoute.fr si compara preturile.

cristina d.

"Idealurile se aseamana cu stelele: nu poti ajunge la ele, in schimb te poti orienta" (Constantin Tanase)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaiub spune:

imi cer scuze ca dau buzna dar voiam sa va intreb cum sunt marimile la miniprix?
adica daca eu port marimea 38 (marime nemteasca, la quelle/otto) la miniprix ar trebui sa iau tot 38?

Mamica de David Iulian (07.01.2005) si Mara Teodora (12.07.2007)
_
"Sanatatea este o comoara pe care putini stiu sa o pretuiasca, desi aproape toti se nasc cu ea." - Hippocrate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Bonprix e din neam cu otto, probabil un brand mai slab.
Exact zilelea astea ma uitam si eu pe site si stateam in dubiu daca sa-i incerc sau nu.


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA

www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2

A DOUA MINUNE

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius!

Sa o ajutam pe Georgi sa mearga

Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Citat:
citat din mesajul lui ioanaiub

imi cer scuze ca dau buzna dar voiam sa va intreb cum sunt marimile la miniprix?
adica daca eu port marimea 38 (marime nemteasca, la quelle/otto) la miniprix ar trebui sa iau tot 38?


Marimile de la Miniprix sunr cele ale brandurilor pe care le vand, nu au ei unele anume


CAPRA CU 2 IEZI


mamica lui Matei Constantin (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian (03.06.2009)

MINUNEA MEA

www.flickr.com/photos/11558563@N06/" target="_blank"> A DOUA MINUNE 2

A DOUA MINUNE

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius!

Sa o ajutam pe Georgi sa mearga

Manu - papusa fara picioare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Despre marimi Miniprix:
Subscriu celor spuse de antevorbitoarea mea si, in plus, mai precizez ca eu comand marimile DE/FR (eu port 40/42), cu exceptia cazurilor in care in descrierea produsului scrie ca marimile sunt decalate dupa cum urmeaza... bla, bla, bla... Am intalnit aceasta situatie la un pardesiu la care scria ca pt. 42 trebuie comandat 46. Si mi-a venit perfect.

cristina d.

"Idealurile se aseamana cu stelele: nu poti ajunge la ele, in schimb te poti orienta" (Constantin Tanase)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaiub spune:

multumesc

Mamica de David Iulian (07.01.2005) si Mara Teodora (12.07.2007)
_
"Sanatatea este o comoara pe care putini stiu sa o pretuiasca, desi aproape toti se nasc cu ea." - Hippocrate

Mergi la inceput