Sep-Oct 2010 - Hai Anna! Hai donna!! (180)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns K.A.T. spune:

Citat:
citat din mesajul lui paticut
important e ca fi-miu si-a strigat prietena toata ziulica prin curte: "Vino iubita mea!" am ras cu lacrimi si ma bucur ca fi-miu stie sa fe cavaler si sa se poarte frumos cu fetele!


Super cool!
Pupam cavalerul.

Kristina, happy mama & Tessa May 50% mommy + 50% daddy = 100% love
Our baby girl so cuddly and sweet, our hearts filled with joy, our lives made complete. K+A=T

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fistiq spune:

Citat:
citat din mesajul lui donna79

Pai atunci Fistiq eu zic sa mai bagam un joc, ca sa ne pastram calmul si seninatatea

Donna 39+ cu Tudor Gabriel

AMR 7 zile. Doamne ajuta!


Table ai incercat? Eu le mai alternez, si intre ele si cu ceva seriale. Imediat trece timpul asa.

----------------------------------------------

cu BB Tudor intr-o burticuta de 40+
Mai e putin pina departe!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiti2205 spune:

A nascut natural. AM vb cu ea pe la 18, se pregatea sa se duca la buburuza.
Deci doi bebei si azi
Cine se mai inscrie ?

Kiti, 38+ si mami de Vlad 15.05.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

FELICITARI IONELA!!!BUN VENIT RAISA NICOLETA!!!RECUPERARE USOARA SI SA VA TRAIASCA BUBURUZA!!
Tanamera ce sa zica colega? O admira ca doar e stranepoata! Pana acuma s-a abtinut de la sfaturi,asa ca deocamdata e de bine!

A fost si ieri si azi soacra-mea si m-a ajutat sa-i fac baita.E cuminte Maiuta si nu face mare tambalau in vanita,doar daca-i flamanda!

Ana de Maia Elena


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Buna seara burtici si mamici!
Azi v-am citit, dar am avut o leneeeeee, ca am tot spus sa ma apuc de scris macar putin si nimic...
pentru KLARISE SA FIE BEBE SANATOS SI MANCACIOS!
pentru IONELA
Noi azi am avut program administrativ: am calcat cat pentru 2 saptamani, ca de luni am tot amanat si era deja teancul muuuult prea mare. Poate ca as mai fi amanat putin, dar se terminau hainutele lui bebe si nu vreau sa il port ,,necalcat''.
Am hotarat si noi botezul, il facem pe 9 octombrie, iar a doua zi vom merge la un restaurant cu familia si nasii (vreo 20 persoane in total) unde vom servi o friptura si un vin (apa plata pentru mine) si apoi acasa, ca nu ne putem permite mai mult.
A, si m-am uitat iar la pozele din albumul bebelusilor: Doamne ce scumpi sunt!!! tocmai buni de tinut in brate, de pupacit obrajiorii si de admirat zambetele lor!

Mariuk, fericita mamica de bebe VLAD-CRISTIAN

http://picasaweb.google.com/102527437167244304186

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fistiq spune:

Citat:
citat din mesajul lui kiti2205

A nascut natural. AM vb cu ea pe la 18, se pregatea sa se duca la buburuza.
Deci doi bebei si azi
Cine se mai inscrie ?

Kiti, 38+ si mami de Vlad 15.05.2006


Da' de ce intrebi cine se mai inscrie? Te bate vreun gind? Doar sa ne dai de stire sa-ti facem galerie asa cum se cuvine

Eu una nu ma simt, dar nici nu ma dau deoparte

----------------------------------------------

cu BB Tudor intr-o burticuta de 40+
Mai e putin pina departe!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Si ramanand la capitolul lene, ma voi retrage frumos din fata calculatorului in speranta ca de ma pun in pat, o sa adorm si eu putin(pana la urmatoarea masa a lui bebe), sau poate ma uit si eu la vreun film.
si o seara minunata va doresc!

Mariuk, fericita mamica de VLAD-CRISTIAN (27.08.2010)

http://picasaweb.google.com/102527437167244304186

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns donna79 spune:

Suuper!!!

Felicitari Ionela!!! Bun venit micutei Raisa!!!


Nu va inghesuiti, asa? M-as inscrie eu da' n-am cu ce... cateva contractii cracanate, nedureroase... nici burta nu mi-a coborat, acu' am o contractie si simt cum se intoarce desertul ca imi apasa pe stomac.

Donna 39+ cu Tudor Gabriel

AMR 7 zile. Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns donna79 spune:

Mariuk sunt sigura ca o sa petreceti minunat la botez! Imi plac mult mesajele tale, se vede ca ai un tonus bun si ca esti intr-adevar o mamica fericita si implinita!

Donna 39+ cu Tudor Gabriel

AMR 7 zile. Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiti2205 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Fistiq

Citat:
citat din mesajul lui kiti2205

A nascut natural. AM vb cu ea pe la 18, se pregatea sa se duca la buburuza.
Deci doi bebei si azi
Cine se mai inscrie ?

Kiti, 38+ si mami de Vlad 15.05.2006


Da' de ce intrebi cine se mai inscrie? Te bate vreun gind? Doar sa ne dai de stire sa-ti facem galerie asa cum se cuvine

Eu una nu ma simt, dar nici nu ma dau deoparte

----------------------------------------------

cu BB Tudor intr-o burticuta de 40+
Mai e putin pina departe!


Pai ce sa zic - am tendinte schizofrenice in ultimul timp - ba ma gandesc ca mai bine sa ma ia prin surprindere, sa nasc repede, sa o tin in brate, ba ma apuca sa mai stea cat mai mult acolo, ca e mai bine. In principiu predomina a doua tendinta - sa mai stea. Acum om vedea ce ne rezerva viitorul

Kiti, 38+ si mami de Vlad 15.05.2006

Mergi la inceput