Pufuleti de Ianuarie-Februarie 2010 (142)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

Citat:
citat din mesajul lui ale1212xa

Citat:
citat din mesajul lui cris_mario

GOO MARA ....cu scz de rigoare

merg sa culc printesa k e deja obosita....am uitat sa va spun k zilnic se trezeste la 6:00





aoleo 6 dimineatza??? m-am deprimat

-----------------------------------------
Dragos-Andrei(08.01.2010)...un bebic mic si pitic facea baie intr-un ibric


de 2 luni se trezeste zilnic la ora asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

lorex e a doua oara knd votez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ale1212xa spune:

fac capitol nou sau s-a apucat cineva deja de el?

-----------------------------------------
Dragos-Andrei(08.01.2010)...un bebic mic si pitic facea baie intr-un ibric

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

ma bag sa fac cap nou

dar mai intai sa va povestesc...

Plateea a scapat de so_acra!
nuu...n-a murit, ci s-a mutat...plateea...unde?
in iaaaaaaaaaasi!!!!!!!!!!!!!
deci pastaia se facu iesean
acum e bolnavior, a racit, dar se face el bine si iesim la plimbare!


si cum a fost de ziua mea...ramasesem datoare..

pai a inceput de sambata
am fost la coafor, m-am tuns putin si aranjat parul
am fost vazuta atata timp cu parul prins incat toata lumea m-a intrebat daca m-am vopsit
but eu am par natural, ofc

apoi am fost in mall sa sparg niste bani dar nu m-am putut hotari asa ca i-am luat o geaca sotului meu

asaa....apoi a venit o prietena buna de-a mea care mai nou e manichiurista si face practica pe mine
mi-am facut unnghiile roshu corai...care cica, am aflat mai tarziu ca e la moda anul asta...of...iar am fost cu un pas inaintea modei

then am iesit cu fetele in orash, am papat si am plecat pe la 12 in club...nu toate au ramas pe baricade, ca deh, avem o varsta
numai eu si cumatra mea skini am luat baietii si am fugit intr-un club...sucks...pitziponci si pitzipoance..nu mi-a placut deloc...toti stateau si se uitau cu paharele sau tigarele in mana parca asteptau sa fie agatzati...parca erau la targul de pitziponci...bleah...am plecat acasa la bobitza mea care, evident , a stat cu tati acasa

apoi duminica la o praji cu toata lumea, soti si sotii...si atata!
nat veri intristing

ma duc sa fac cap nou


www.arboreleanului.ro/voteaza.php" target="_blank">VOTATI TEIUL LUI EMINESCU (a doua poza din concurs)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lillo spune:

Neatza fetele!
Eu fac "postuniversitara". Daca nu mi-a placut la gradi la 3 ani, o fac la 30...Asta e pedeapsa divina.
Ai mei sunt raciti amandoi asa ca azi stam acasa si ne distram cu nurofen si eurespal.
Pufuletele meu vrea sa castige premuil de alergat in 4 labute, acum il vad, in 10 secunde e in alta camera...si am numai gresie pe jos . Ma gandeam sa ii iau www.apparelsearch.com/Unusual_Clothes/unusual_clothing_baby_mops.htm" target="_blank">asa ceva. Macar ar face ceva util

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lillo

Neatza fetele!
Eu fac "postuniversitara". Daca nu mi-a placut la gradi la 3 ani, o fac la 30...Asta e pedeapsa divina.
Ai mei sunt raciti amandoi asa ca azi stam acasa si ne distram cu nurofen si eurespal.
Pufuletele meu vrea sa castige premuil de alergat in 4 labute, acum il vad, in 10 secunde e in alta camera...si am numai gresie pe jos . Ma gandeam sa ii iau www.apparelsearch.com/Unusual_Clothes/unusual_clothing_baby_mops.htm" target="_blank">asa ceva. Macar ar face ceva util






www.arboreleanului.ro/voteaza.php" target="_blank">VOTATI TEIUL LUI EMINESCU (a doua poza din concurs)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

Citat:
citat din mesajul lui ale1212xa

fac capitol nou sau s-a apucat cineva deja de el?

-----------------------------------------
Dragos-Andrei(08.01.2010)...un bebic mic si pitic facea baie intr-un ibric



faci tu?
ok...hai..bafta!


www.arboreleanului.ro/voteaza.php" target="_blank">VOTATI TEIUL LUI EMINESCU (a doua poza din concurs)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ale1212xa spune:

Citat:
citat din mesajul lui lorex

Citat:
citat din mesajul lui ale1212xa

fac capitol nou sau s-a apucat cineva deja de el?

-----------------------------------------
Dragos-Andrei(08.01.2010)...un bebic mic si pitic facea baie intr-un ibric



faci tu?
ok...hai..bafta!

_
Lorex, mama de martzishor cu bobitza de aur ...a inimii mele...

01.03.010 Every moment spent with you is a moment I treasure..
_

www.arboreleanului.ro/voteaza.php" target="_blank">VOTATI TEIUL LUI EMINESCU (a doua poza din concurs)


nu m-am apucat ca plange gaza..intrebam doar...hai baga tu repede pana il linistesc

-----------------------------------------
Dragos-Andrei(08.01.2010)...un bebic mic si pitic facea baie intr-un ibric

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lillo

Neatza fetele!
Eu fac "postuniversitara". Daca nu mi-a placut la gradi la 3 ani, o fac la 30...Asta e pedeapsa divina.
Ai mei sunt raciti amandoi asa ca azi stam acasa si ne distram cu nurofen si eurespal.
Pufuletele meu vrea sa castige premuil de alergat in 4 labute, acum il vad, in 10 secunde e in alta camera...si am numai gresie pe jos . Ma gandeam sa ii iau www.apparelsearch.com/Unusual_Clothes/unusual_clothing_baby_mops.htm" target="_blank">asa ceva. Macar ar face ceva util

acum am inteles de ce fimiu nu merge in 4 labe...ii este frica sa nu-l pun la shmotru

mami de Radu si Alex



asa creste Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns haircut spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lillo

Neatza fetele!
Eu fac "postuniversitara". Daca nu mi-a placut la gradi la 3 ani, o fac la 30...Asta e pedeapsa divina.
Ai mei sunt raciti amandoi asa ca azi stam acasa si ne distram cu nurofen si eurespal.
Pufuletele meu vrea sa castige premuil de alergat in 4 labute, acum il vad, in 10 secunde e in alta camera...si am numai gresie pe jos . Ma gandeam sa ii iau www.apparelsearch.com/Unusual_Clothes/unusual_clothing_baby_mops.htm" target="_blank">asa ceva. Macar ar face ceva util





cat e de tare!!!!

mami de fetita mica

Mergi la inceput