Tulcence ? (12)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

Gabi!

eu locuiesc pe langa Marinaru, dar vin destul de des la mama care sta langa autogara, asa ca...............

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

Felicitari Silvi pentru premiul castigat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

care premiu anca? n/am castigat nika...
si sa stii ca stai aproape de mine si de arisa. eu stau peste drum de farmacia 71, pe colt. si ea putin mai sus...

crina nu mai e bolnava! adica putin mai tuseste si mai are muci dar are chef de nebunii, nu ma vrea sa doarma si mananca iar ca inainte. vineri mergem la dr si daca ne da aviz de luni mergem iar la cresa. iar emotii...






silvi mama CRINEI

CRINA 1 AN
iun-iul,diverse
la mare

Povestea CRINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

si daca aveti timp, am schimbat pozele de la semnatura priviti si admiratine

silvi mama CRINEI

mot CRINA
de craciun,diverse

Povestea CRINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

Scuze Silvi, nu am mai citit ca sunt doar 10 premii :(. Daca suntem vecine , s-ar putea sa ne fi intalnit si sa ne stim macar din vedere.
Noi am facut vaccinul de 4 luni si suntem cam tristi. Dar vrem sa experimentam rasucirea, asa ca gata mami cu linistea. Trebuie sa stau cu ochii pe el.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns portugal spune:

Buna fetele vad ca ati revenit pe aici.Noi suntem sanatosi doar cete o raceala mica mai are Ines din cand in cand dar acum cu frigul asta .Silvi ce fata mare sa facut Crina ma bucur ca mergeti la gradi . Si noi facem inscriere pt la gradi dar pentru cand are 4 ani aici asa e sistemul scolar. Pupam toate fetele si bebei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

mai mai ce soferita frumoasa aveti voi acolo

bine ca ati scapat de raceala, sanatate tuturor.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

buna!

anca, e posibil sa ne stim , macar din vedere. lasa ca ne intalnim noi pana la urma sa ne cunoastem mai bine...

gabi, ati mai scapat de colici? cand ne/o arati pe rebecca?

portugal, ma bucur ca mai treci pe la noi. deci a venit si la voi frigul pana la urma?pupici printesei sa plece raceala

arisa, dani, aurora, mirela? pe unde umblati?

silvi mama CRINEI

mot CRINA
de craciun,diverse

Povestea CRINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns portugal spune:

Buna fetelor iar ati facut o mica pauza? Eu am sa incerc sa pun foto dar nu stiu ? merge sigur va pup pe toate si bebei.http://www.facebook.com/photo.php?pid=256164&l=65f89e3608&id=100001369807564. http://www.facebook.com/photo.php?pid=184510&l=ec7dc2d929&id=100001369807564 http://www.facebook.com/photo.php

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

'neata,
silvi nu pot sa zic ca am scapat de colici dar macar s-a redus durata plansului de la 3 ore la 1 ora. Am inceput sa-i dau debridat si vad ca merge. Sigur o doare burtica ca mananca lacom si inghite muuult aer.
noaptea ma trezesc de vreo 4 ori s-o alaptez dar din fericire adoarme destul de repede.

fetele, spuneti-mi si mie unde se gasesc carucioare mai ca lumea. Pe net am gasit dar parca as vrea sa-l pipai totusi. Sotul a mers la depozite si mi-a zis ca sunt ceva pe acolo, eu insa nu am iesit inca din casa ca e prea frig si trebuie sa ies si cu Rebecca ca altfel nu se poate.

pupici tuturor

Mergi la inceput