Tulcence ? (12)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

Adevarat a inviat!
Sarbatori fericite si plin de lumina in casa si suflet.
Gabiu, poate ne intalnim la o plimbare pe malul lacului sau in piata civica.

Mami Anca cu Andrei Ionut(22.09.2010)
Poze Andrei-Ionut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

Urez tuturor celor care poarta numele de Constantin si Elena, dar si celor cu nume derivate multa sanatate si fericire, un sincer La Multi Ani si bucurie in viata.

danybv

Mamy de
Maria
( 11 Ianuarie 2008 ) si Andrei ( 21 Martie 2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

Servus fetele.

Mi-ar placea sa ne intalnim in parc cu copii de acum fiind cald afara. Eu saptamana asta sunt in concediu si asa ca voi iesi zilnic cu copii afara la joaca. Daca vreti sa ne intlanim in parc astept detalii unde vreti sa ne vedem si in ce zi . Va doresc o zi frumoasa.


danybv

Mamy de
Maria
( 11 Ianuarie 2008 ) si Andrei ( 21 Martie 2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

Buna fetele

Ce liniste este aici. Toata lumea este ocupata, nimeni nu mai vrea sa scrie.
Eu am terminat zilele de concediu , de luni voi merge la munca. Joi seara am avut spectacol la Teatrul Jean Bart, a fost foarte frumos, sala plina. Am avut emotii insa partea cea mai frumoasa a fost caldura imensa din sala, de pe scena, imi bateau si reflectoarele in ochi, de nu vedeam nimic in sala Am cantat piesa din zona Ardealului, a iesit frumos. De costum nu va zic , era ud de ziceai ca atunci l-am scos de la spalat . Am luat vacanta, pana la toamna , iupiiii.

In rest iesim afara cu copii, ii plimbam peste tot prin oras. Nu am reusit din pacate sa iesim la groapa cu nisip, dar va iesi sotul de acum cu ei.

Fetelor intrati macar si scrieti daca sunteti bine, voi si copiii vostri.

M-am intalnit pe faleza cu Ancamak si Mari-Mariuk, au niste copilasi frumosi foc.

Va doresc un weekend placut alaturi de cei dragi.

danybv

Mamy de
Maria
( 11 Ianuarie 2008 ) si Andrei ( 21 Martie 2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

fetele mele dragi,

am scris un mesaj pe care l/am pierdut
reiau dar mai pe scurt...

pe 25 intru in concediu, pe 29 cred ca plecam la munte , cateva yile colindam pe transfagarasan iar de pe 1 august am luat o saptamana la Praid. mergem spacial acolo pentru salina. pe 8-9 august cred ca sunt la tulcea.
prin urmare va propun sa facem o reuniune. nu ne/am vazut cu toatele niciodata iar de la prima si singura noastra intalnire a trecut un secol si s/au schimbat atat de multe...n/ar fi frumos sa ne intalnim cu copii, cu soti, fara cum vreti fiecare.

alegeti dintre datele de 25/26/27 iulie sau 9/10/11/12/13 august. sa zicem seara la 7/8 pe racoare si sa poata toata lumea.

stiu ca putem conta pe dani, mireluta, arisa si gabi.
aurora, ce zici?
laura? mi/ar placea tare mult sa te cunosc!
ce stiti de mirela, e prin tulcea sau e tot la tara?
prietenele noastre noi, mari si anca, veniti?

va pup pe toate si sper sa reusim sa ne vedem!

silvi mama CRINEI

CRINA 2 ani

Povestea CRINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

Buna Silvia, ma bucur enorm ca ai scris. Eu una vin cu drag la intalnire.


Fetelor va astept sa scrieti pe forum cand doriti sa ne vedem .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

salut....
noroc cu anka...m-a tras de maneca

silvi...noi plecam in concediu la mare de pe 21 pana pe 28 iulie. Deci nu putem veni la intalnire. Insa dupa 29 putem oricand

noi suntem bine acum....am fost raciti cu totii dar sper ca ne-a trecut. Rebecca a facut si vaccinul de 6 luni...sper sa fie bine.

va pupam pe toti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Buna ziua.
Venim si noi la intalnire, dar sa fie dupa 28 iulie pentru ca zilele viitoare plecam la sat si vom sta aproximativ o saptamana...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

dragele mele,

dupa cum ma asteptam dani a raspuns prezent. o mare imbratisare ptr toata familia

gabi, aveti grija la mare, sa va distrati si sa va bronzati...dar mai ales sa faceti cure de aerosoli dimineata devreme. concediu placut.

mari, ma bucur ca poti veni!
am inteles ca vine si anca.

avand in vedere mesajele voastre ramane sa ne intalnim in august dupa data de 9. e bine asa?
mai astept sa vad cine raspunde dupa care va deranjez la telefon si daca nici asa nu va dati acceptul vin la usa

pup toate mamicile si piticii

silvi mama CRINEI

CRINA 2 ani

Povestea CRINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirelaionut spune:

Fetele, ma bucur ca ati mai scris.Bravo, Dana, ne-ai reunit iar. Noi suntem ok, ne chinuim cu olita.Nu stiu ce sa fac cu Mara din sept o sa aiba 2ani si 9 luni, eu am scris-o la gradi de pe Mahmudiei si ne-a acceptat dar imi este sa nu fie prea mica, desi as vrea sa o stimuleze o educatoare aici e ok pe Concordiei dar o sa vina bebelusi de 1 an din sept si.....
daca pot vin cu mare placere la intalnire....daca nu in aug, mai incolo cand venim din concediu...
Va pup pe toate si va imbratisez.De Arissa mai stiti ceva?Silvia noi ne intalnim frecvent la 8 dimineata, mai vorbim!
Concediu placut la fetele care pleaca in concediu!

Mergi la inceput