Tulcence ? (12)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

LA MULTI ANI Teodor Daniel !!!

mirell@ sa te bucuri de Teo toata viata, sa fiti cu totii sanatosi si sa aveti parte numai de bucurii. Va pup si va imbratisez cu drag si muuult dor


danybv

Mamy de
Maria
( 11 Ianuarie 2008 ) si Andrei ( 21 Martie 2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Buna ziua.
Am vazut ca e un sarbatorit aici, asa ca spun si eu LA MUUUULTI ANI!!!
Noi stam in casa cateva zile pentru ca ieri am facut vaccinul de 6 luni. Si daca tot stam in casa, am facut o budinca dulce, cu paste. Asa ca cine doreste, cine pofteste? Deschideti geamurile ca arunc spre voi cate o portie!
O primavara frumoasa urez si eu!

Mariuk, fericita mamica de VLAD-CRISTIAN (27.08.2010)

Poze Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

'neata,
urez si eu La multi ani sarbatoritilor

eu...prin casa mai mereu, rar ies pe afara si atunci numai cu treburi...

marti am fost si eu la cosmetica pt un tratament si o masca. Ce bine a fost! Nu mai mersesem dinainte de sarcina!!!

Urmeaza o vizita la coafor dar asta saptamana viitoare.

In rest...pe ultima suta de metri intr-ale cumparaturilor. Ieri mi-am luat un corset pt purtat pe sub rochia de la botez ca sa-mi ascund sunculitele si arata tare bine! Azi as fi vrut sa merg prin oras dupa niste pantofi dar sotul lucra de la 12 si nu m-am organizat sa fiu gata mai repede...Si maine e o zi!

va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura72 spune:

La MULTI ANI THEODOR-DANIEL!
LA MULTI ANI CRINA!
Sa fie sanatosi si destepti sa va aduca doar bucurii.
FELICITARI Gabi pt Rebecasa-ti traiasca sa fie voioasa fericita,norocoasa si sanatoasa.
BUN VENIT Mari si Anka.
fetelor va doresc o primavara frumoasa plina de bucurii si speram cat de curand caldura.

Noi suntem in general bine,am fost nitel raciti ,eu inca mai tusesc,George s-a refacut mai repede desi merge la gradi.El pregateste in secret serbare de 8 martie,astazi mi-a adus invitatie.pana axcum nu-mi povestea nimic zicea ca-i secret.aseara la culcare a inceput sa cante cantecele cu mama.e grupa mare deacum.am vb deja si cu invatatoarea.nu-mi vine sa cred ce repede trece timpul.
asa in curand vor fi si picii vostri in pragul scolii.
maine am perecere pt 8 martie la munca si stiti voi n-am cu ce sa ma-mbrac.m-am cam ingrasat si nu ma cuprind prea multe.nu stiu nici cat de elegante vor fi restul.e primul an si am emotii.sper sa o intalnesc si pe Dana .

avem multi sarbatoriti luna aceasta.unul dintre ei e Maya Arissei,pe care o vad zilnic la munca.un copil vioi,istet ,lipicios si mananca tot mereu.mai mare dragul sa o privesti.

va pup dulce pe toate si pe pituci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

LA MULTI ANI printesa CRINA

Silvia va doresc din suflet sa va bucurati de Crina toata viata, sa fie sanatoasa si sa aiba un drum presarat numai cu bucurii

Gabi ma bucur mult ca ai reaparut pe forum. Acum esti ocupata , cu doi copii e mai greu. Spor la cumparaturi si te pup.

Laura draga mea colega , tin sa te anunt ca ne vedem maine la petrecere.

Despre noi ce sa va zicem. Suntem bine cu totii. Eu maine am petrecere la munca pentru ziua de 8 Martie.
Azi am aflat de la profesoara mea ca duminica voi avea spectacol la Teatrul Jean Bart, voi canta 2 piese eu, plus 1 piesa in duet cu o colega, special pentru ziua de 8 Martie. Sper sa iasa bine.
Va pup pe toate si revin



danybv

Mamy de
Maria
( 11 Ianuarie 2008 ) si Andrei ( 21 Martie 2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Buna ziua.
Greu cu scrisul pe aici...
Maine nu cred ca apuc sa scriu ceva deoarece mi-am propus ,,sa ma fac frumoasa'' (nu ca as avea sanse prea mari, dar incerc) pentru ca dupa amiaza merg la cheful de 8martie cu fostele-mi colege. Asa ca va urez tot binele din lume, sa fiti fericite, iubite, sanatoase!

Mariuk, fericita mamica de VLAD-CRISTIAN (27.08.2010)

Poze Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

fetelor va multumesc din suflet pentru urari. laura are asa mare dreptate, timpul trece mult prea repede...crina a avut o petrecere frumoasa cu multi invitati si multe cadouri. s/a distrat si a doua zi cerea iar sa facem "petecee"daca reusesc cand doarme ea va pun si pozele sa vedeti cum s/a distrat.

ieri am inceput munca si dupa cum vedeti am inceput bine, azi sunt libera.
patrecere frumoasa la petrecere fetelor si dani multa bafta la spectacol!
sa aveti toate o zi minunata astazi

silvi mama CRINEI

mot CRINA
de craciun,diverse

Povestea CRINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

pozele - pentru cine doreste sa o admire pe printesa

silvi mama CRINEI

CRINA 2 ani

Povestea CRINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

Crina, foarte frumoasa si fotogenica. Sa fii sanataoasa, norocoasa si sa asculti de parinti.
Dragi Mamici: La Multi Ani, sa va fie viata ca o frumoasa zi de primavara. Sa fiti fericite si iubite!

Mami Anca cu Andrei Ionut(22.09.2010)
Poze Martie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

'neata si la multi ani tuturor!
silvi, foarte frumoase pozele, sa-ti traiasca mica minune!

dany, as vrea sa te aud si eu cantant/sa te vad , poate cand s-o face putin mai mare micuta mea o sa venim la un spectacol.

fetelor am noroc ca se va incalzi in weekend cand facem noi botezul

laura72

va pup pe toate si poate ne vedem daca se schimba vremea in bine

Mergi la inceput