Ghiocei de Martie-Aprilie***253***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Cica s-a despartit de tanti...ca sa vezi cu ce ma ocup si eu!

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Mesaj de la magdy:

Maria a ajuns la 2025g. De ieri mi-a pus-o numai la san si daca continua sa ia in greutate numai cu sanul, de luni ne da drumul acasa. Fetele ce mai fac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Raspund tarziu, eu ziua nu intru decat rar si foarte scurt, n-am mai apucat sa citesc mesajul tau simo, deci era imediat dupa al meu.

Eu nu i-am pus comprese ca nu ma lasa, cel mult puneam mana rece cand il schimbam. Dr ne-a dat doua zile consecutiv ceva globule homeopate care cica cresteau rezistenta organismului si un strat groooos de alifie pe niste pansament pus la locul cu pricina, am aflat ulterior ca era antibiotic cu cortizon . Azi le-am dat jos ca deja se uscasera si nu cred ca mai aveau vreun efect. E roz acum locul, nu mai e asa tare si nici fierbinte ca la inceput. Eu zic sa incercuiesti zona cu un pix (asa n-a facut noua) ca sa vezi daca se extinde roseata sau nu. Daca da, fuga la dr! Sper sa nu fie cazul!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Pisik, nu stiu daca o sa ne poti spune ce a produs schimbarea, dar ma bucur mult de tot ca ai reusit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

Multumesc pentru (re)primire. Nu e foarte complicat, schimbarea vine din mine, dar imboldul mi-a fost dat de un seminar de dezvoltare personala la care m-am inscris din disperarea de a ma regasi. Au fost 2 zile si jumatate fantastice, care mi-au adus mult mai mult decat ma asteptam. Practic, tot ceea ce citim prin carti, prin ppt-uri din alea emotionante dar credem ca sunt doar vorbe frumoase devine mai usor de pus in practica.

Mami de minune mica


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Pisik, suna tare interesant: detalii, un link, ceva? Macar pe pm...
Io nu stiu ce sa fac cu Duracellul meu mucos, de o ora alearga dintr-o camera in alta, chiuind (cu mucii pana la piept). Parca vad ce greu va dormi din cauza de muci, o sa se foiasca si-o sa suga toata noaptea...macar de s-ar rezuma raceala asta la atat, ca mie mi-e mila si numa pt mucii aia, chiar daca e super-vioaie, chiar din cale-afara

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
17 luni
Manole forever

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.

Pisik, suna tare interesant: detalii, un link, ceva? Macar pe pm...

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
17 luni
Manole forever


Da, si eu as vrea detalii

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Citat:
citat din mesajul lui Kea

Mesaj de la magdy:

Maria a ajuns la 2025g. De ieri mi-a pus-o numai la san si daca continua sa ia in greutate numai cu sanul, de luni ne da drumul acasa.

Keutu cheliutu

Ma bucur ca totul merge bine. Multa sanatate amandurora!

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Pisik


Ilinca, Sophihi e BESTIALA !!
Te-ai mai gandit cu transportul ? va luam noi vineri ?


M-am mai linistit cu mucii Alexandrei, au redevenit aposi si curgatori, oricum am fost azi la pediatra si a verificat si gatul , e ok, la ascultat iar ok asa ca dam cu pufuri si am luat putin sirop pt tuse ca de la muci mai o apuca tusea
Acum a adormit si o mai pazesc vreo 5 minute, a alergat toata seara, avem musafiri la bucatareala, mai nou se distreaza cu invitatii de numa numa

Revin mai tarziu daca nu ne vedem dimineata la cafea !!



www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.

Eu nu-s atrasa fizic de actorii mai "in vrasta", Johnny Depp e maximum de compromis pe care-l pot face:))). A, ba, uitasem: super-sexosul de Dr. House!! Si nici Mr. Big din "Sex % The Sissy" nu-mi displace



Pai fiecare a ales si a cules...

Io ce sa va zic, pana la 16 ani baleam tot dupa pushtani, nush cum de mi s-au schimbat gusturile asa deodata.

Bine, io merg pe principiul ca atunci cand iti place un Gigi, tre' sa-ti placa cu totul, nu doar varsta lui.

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way
cioburi de viata in 3
SILUAN are dreptul la viata!

Mergi la inceput