Burtici cu ursuleti de nov - dec 2010 (113)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ral_eli spune:

celesta mereu intrii tarziu :)
povesteste-ne despre tine, ce-ai mai facut,la doctor sau la shopping

30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

incearca sa mergi acolo si vezi
stiu k poti sa iei si de mai putini banuti, numai k se schimba preturile. nu mai raman astea.

uite aici adresele





Ralu si buburuza va
Marriage Ticker
Eu-zice Domnul, te voi invata,si-ti voi arata calea pe care trebuie s-o urmezi ,te voi sfatui si voi avea privirea indreptata asupra ta
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Fecioarei Maria si Sf. Nectarie sunt 25+ cu Natalia Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEXA1985 spune:

Produsele se pot vedea undeva prin Berceni, pe Alexandru Obregia. E pe langa mine, poate ajung sapt viitoare ca tot nu ma mai duc la munk.

32+ ANDREEA LAVINIA

AMR 6 saptamani !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

eu va las
sa aveti o noapte usoara si sa va odihniti




Ralu si buburuza va
Marriage Ticker
Eu-zice Domnul, te voi invata,si-ti voi arata calea pe care trebuie s-o urmezi ,te voi sfatui si voi avea privirea indreptata asupra ta
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Fecioarei Maria si Sf. Nectarie sunt 25+ cu Natalia Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaint spune:

[b]Vin si eu la intalnire!

Doar marti nu pot, in rest luni, miercuri, joi, oricind, vin!![\b]

s33 Lucas Petru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns celesta spune:

Citat:
citat din mesajul lui ral_eli

celesta mereu intrii tarziu :)
povesteste-ne despre tine, ce-ai mai facut,la doctor sau la shopping

30+

asa e, mai mult seara tarziu intru, dar la mine e cu o ora mai devreme decat la voi
nu prea mai fac mare lucru ca ma misc ca o balena esuata, azi m-am vazut intr-o vitrina in oras si am tresarit nu mi-am dat seama pana atunci ce burta mare am...
cu shoppingul nu exagerez ca-s bani in vant sa cumperi multe hainute la un bb care de abia apuca sa le poarte de doua ori ca gata, is mici... am luat strictul si cam atat...
la medic ajung maine pt CTG, aici se face saptamanal din luna a 8-a pt ca inregistreaza miscarile fetale si contractiile... saptamana trecuta aparea deja ca am, dar asta le puteam spune si eu ca simt deja de vreo doua ori am avut si dureroase (seamana cu durerea de la menstruatie)

33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ral_eli spune:

hi hi , faza cu burta o patesc si eu
cand ma uit de sus , la burta mi se pare mica si incep s ama vaicaresc ca nu are loc bebe sa se miste , dar ma surprind prin vitrinele magazinelor si ma uimesc de cat de mare e! nici nu ma recunosc

burtica e una din obsesiile mele: mereu mi se pare mica, ca e joasa si ce mi se pare ciudat e ca e s-a inchis la culoare, dar doar jumatate

30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ral_eli spune:

in insomnia mea de azi -noapte am vazut un documentar "babies 2010" . super dragutz! sa va uitati . e interesant, urmareste de la nastere pana la un an 4 bebei:din sua, mongolia, japonia si africa.

30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_vio87 spune:

in sfarsit am terminat pe ziua de azi
fetelor... voi aveti idee pe unde pot gasi pe la noi ceva de genul www.babyone.de/shop/fuer_mama/gipsabdruecke/mammut-3d-bilderrahmen---4029059108303" target="_blank">http://www.babyone.de/shop/fuer_mama/gipsabdruecke/mammut-3d-bilderrahmen---4029059108303

pupici pe burtici :*:*:* 26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_vio87 spune:

am citit ce spuneati de compatibilitati intre grupe... eu chiar nu stiam ce bine ca ma mai luminez si eu cu voi pe aici

pupici pe burtici :*:*:* 26+

Mergi la inceput