Gravidutze si mamici de Cluj - 166

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

buna seara scumpelor!

a fost pe la noi azi dr.Campean ca suntem racite bine, vad ca nu vrea sa treaca, a zis sa nu ma gandesc la gradi pana in primavara ca piciul n-are sistemul imunitar inca format si nu-l alaptez...si in final cred ca asa va fi.n-are rost sa-l tot imbolnavesc ca n-are nimic daca reluam gradi la 3 ani jumate, asta e acum...trebe sa sun la gradi sa vad daca-mi tin locul si sa vad cum va fi...Ani voi cum sunteti cu gradi?

in rest bine, zambim tot mai mult, gangurim, noaptea ne trezim doar o singura data, ce mai , incepe sa fie ok, suportabil,hihi

sa aveti o seara faina, va pupicesc pe toate!

Meli, mami de Timea-Larisa(08.07.2007) si David-Robert(04.07.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia83 spune:

buna fetelor, va cer si eu ajutorul intr-o problema. caut o cresa cu program prelungit (de stat neaparat - o sa stam cu chirie la inceput) buna pt fetita mea de 2.4 ani, o sa ne mutam cu serviciul la Cluj si sper sa ramanem definitiv acolo.

va multumesc frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabojuc spune:

servus
Multa sanatate micutilor. vad ca multi sunt bolnaviori si eu cu alex tot asa am vorbit ieri cu medicul de familie si azi mergem la vaccin. a zis ca dupa comportamentul lui alex cu siguranta e din cauza dintilor ooooof ce m-am saturat. aseara i-am dat nurofen si azinoapte panadol. si a dormit i-am mai dat asa si nu s-a linistit. cred ca ii iese dintisorul de jos ca ieri tare s-a plans afara la plimbare si era tot cu manuta in gurita. daca iese vom avea 6 dintisori problema e ca mai are umflat la incisivul de sus si la o maseluta
Eu tot ca o drogata zice lumea ca umblu ca o gaina beata pe drum ce mai! ma simt excelent de la atata nesomn

Oare v-am zis ce si-a ales alex de pe tava? la un anisor?
Ruleta, fluierul si rujul

ies sa fac si eu ceva de mancare cat doarme
O zi minunata

Retete pentru bebelusi si copilasi la adresa de email mamicicluj@yahoo.com cu parola retete.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Salutare!!!

Multa sanatate copiilor bolnaviori!

Eu ieri am fost la sedinta cu parintii,desi nu mergem numai din primavara.Am vrut sa cunosc educatoarele,sa vad sala de clasa.Mi-a placut foarte foarte mult.Am ramas placut impresionata.Totul este nou,curat,atat de frumos.Mi-a placut mai mult ca la Happy Kids,ca am fost acolo odata la clubul Juniorilor.Iar educatoarele sunt foarte dragute.Cred ca o sa-i placa lui Bea la gradi.De abia astept.

Ramonel,mami de Bea(08.11.2007)


2 sarcini oprite din evolutie la 5s si 7s-MTHFR C677T heterozigot, PAI1 4G/5G genotip heterozigot

In cartea vietii, un înger a scris despre nasterea copilului meu. Apoi, închizand cartea, a murmurat: "Prea frumos pentru acest pămant!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camy81 spune:

BUNA SI DE LA NOI
Am reusit si eu sa mai intru pe aici sa vad ce mai e nou si sa va scriu si de noi ca suntem deja in sapt.38+ si nu mai am rabdare odata sa vina bebitza CARINA-MARIA ieri am fost si noi la monitorizare si am scapat si nu ne-a urcat pe calul balan ,este adevarat ca daca te consulta pe masa poate sa iti vina durerile din cauza asta?
Multi pt.puiuti care s-au acomodat cu gradinita
CAMELIA38+cu CARINA-MARIA si mami de ALEXIA (27.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

camy frumoase nume pt bebita
nastere usoara

fetelor,daca cunoasteti pe cineva interesat de cumpararea unui apartament in Floresti sa ma anuntati

VAND APT 2CAM 52MP, CU GRADINA 32MP TRECUTA IN CF, FINISAT, UTILAT CU MOBILA DE BUCATARIE, JALUZELE VERTICALE.TEL 0740230110

O ZI BUNA


AZI implinim 5 ani de casatorie

Elena , mamica lui Dragos Stefan(9mai2007) , Iulia Anamaria (16 sept2009) si 7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Citat:
citat din mesajul lui elenuta23

camy frumoase nume pt bebita
nastere usoara

fetelor,daca cunoasteti pe cineva interesat de cumpararea unui apartament in Floresti sa ma anuntati

VAND APT 2CAM 52MP, CU GRADINA 32MP TRECUTA IN CF, FINISAT, UTILAT CU MOBILA DE BUCATARIE, JALUZELE VERTICALE.TEL 0740230110

O ZI BUNA


AZI implinim 5 ani de casatorie

Elena , mamica lui Dragos Stefan(9mai2007) , Iulia Anamaria (16 sept2009) si 7+




Elenuta,La multi multi ani fericiti impreuna!!!

Va vindeti apartamentul???Va ganditi la unul mai mare,nu???

Ramonel,mami de Bea(08.11.2007)

2 sarcini oprite din evolutie la 5s si 7s-MTHFR C677T heterozigot, PAI1 4G/5G genotip heterozigot

In cartea vietii, un înger a scris despre nasterea copilului meu. Apoi, închizand cartea, a murmurat: "Prea frumos pentru acest pămant!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

da il vindem, ne mutam inapoi in manastur la 3 camere, dar pana nu il vom vinde nu am de gand sa ma mut.
sincer nu m-as muta pt nimik in lume, dar in situatia de fata ne trebuie 3 cam , aici suntem toata ziua afara, iarna -vara, iarna ne dam cu sania chiar langa gradina, aici am totul locuind la parter,insa in cluj vom fi c-am restrictionati cu iesitul afara, asta e nu le putem avea pe toate.


multumesc

Elena , mamica lui Dragos Stefan(9mai2007) , Iulia Anamaria (16 sept2009) si 7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdutza24 spune:

salutare.
Elena La MULTI ANI! fericiti.
Sanatate multa bolnaviorilor.
Iulia83 bine ai venit printre noi,si eu sunt din Rm.Valcea,in legatura cu cresa nu te pot ajuta dar fetele sigur iti vor raspunde la intrebare.
Camy81 da este adevarat ca se pot declansa dureri.
Noi suntem bine. Eu pe la cabinet toata ziua,iar Victor la bunici unde este in largul lui este din ce in ce mai nazdravan.
va pup pe toate si va doresc un week end plin de soare si voie buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camy81 spune:

ELENUTA-LA MULTI ANI FERICITI IMPREUNA SI ALATURI DE COPII VOSTRII
Elena unde stai in floresti pt. ca si eu sunt tot de pe aici mai exact pe langa blocurile ANL ? suntem vecine?
CAMELIA 38+ cu CARINA-MARIA si mami de ALEXIA (27.01.2006)

Mergi la inceput