Abdomen extra plat (45)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns SabinaY. spune:

Buna dimineata,,


Trec doar sa va salut.Nu raportez nimic
Cand o sa vina vremea de raportat,am sa scriu.
Insa,cu kilele ma mentin ok,dieta sanatoasa cam 80% din cat vreau eu sa fac...si sport...pauza...dar nu renunt!Astept sa-mi revin.





"Bataia este rupta din rai...dar nici nu foloseste la nimic"
"Palmele nu sunt argumente tari,ba mai mult,nu rezolva nimic."

Jurnal de "mogalnete"
Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y.mami de www.desprecopii.com/info.asp?id=1269" target="_blank">Erika Ilaria(31 august 2007) si Lisa Maria(23 iulie 2009)

fosta devylla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

Neata

o noua zi, astazi este ziua pentru ceva nou
la 9 sunt la coafor...mi-e somn si ma gandesc cu drag la cum o sa ma adoarma statul in scaun

varevin dupa cu feedback

devii ceea ce practici
www.de-azi.ro
http://oscarfriends.wordpress.com/

"Daca abatoarele ar avea pereti de sticla, am fi cu totii vegetarieni." Linda si Paul McCartney

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Neata,

eu am trecut sa vad daca a venit Deus de la coafor .

Ahh, si sa postez un articol foarte interesant:

http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2010/09/20/the-real-truth-about-the-top-10-health-myths.aspx?aid=CD945

Astazi merg din nou la sala .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena_R spune:

Servus,

Ce se intampla aici? bate vantul? de-abia pe pag 2 am gasit subiectul ntz ntz unde sunt sportivele constiincioase?

Eu am in program bootcamp azi dupa servici si o vizita la piata sa-mi refac rezervele de legume si fructe! yummy!

Azi m-am inscris impreuna cu cateva colege intr-o competitie organizata de companie. Este vorba despre o provocare de o luna de zile (in Octombrie), in care toti concurentii isi introduc ce au mancat in fiecare zi (legume si fructe, junk-ul nu se pune) si primesc bonusuri de apa si sport. Bazat pe numarul de puncte ale fiecarei echipe, in fiecare saptamana sunt trageri la sorti pt premii si la final premiul cel mare. Super! Abia astept sa castigam!

Ce ma bucura e totusi faptul ca se organizeaza astfel de provocari la o viata sanatoasa. Eu stiu sigur ca oricum, cu sau fara concurs, tot mananc sanatos si fac sport.. Macar sa se tina toata lumea de treaba
si sa continue la fel si dupa terminarea competitiei... Ca am cateva specimene in echipa care au maaaaaareee nevoie de o schimbare drastica in alimentatie. Cum e vorba aia, ti-e mai usor sa le sari decat sa le ocolesti Ok, sunt rea acum, dar chiar nu pricep cum poti ajunge la 200 kg si sa nu observi ca ai o problema Ehh.. las ca bag eu motivatie cat cuprinde! Primul pas l-au facut totusi ca s-au inregistrat..

Deus, vrem pozeeeeee!!

Baby, cum a fost la Herculane? Si de la tine asteptam dovezi

Hannen, tu pe unde te ascunzi? ce mai face Shaun, v-ati mai intalnit?

Revin mai incolo cu raportul sportiv .. va pup



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena_R spune:

Tot eu!

Puskin, foarte interesant articolul... desi, unele explicatii mi se par cam trase de par si nu explica pe indelete de ce sustine ceva diferit fata de ce stie toata lumea. Trebuie sa ma mai documentez de pe site-ul acela, e f interesant intr-adevar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

Deus, hei, de mai faci? cum ti-a iesit freza
Ruxi, citit art. acu' tre' sa ma documentez cine e nea' mercola ala. mai studiez prin filtrul personal
Elena, super program: bootcamp& competitia.
MD: lapte, oatflakes, pudra in, o nectarina& seminte susan
Snack: o nectarina& cateva seminte dovleac
Pranz: salata de legume(spanac, conopida, pastai) cu mei, ulei masline
Snack: rye crackers, branza soia& rosie
sunt plina de praf, am strans hartzogaria din birou si am impachetat-o. abia astept sa fac dus. si sport. cred ca intai sport.
azi o sa trag niste box cu toate ca mi-a venit x. nu ma las!!!
hai la sport doamne si dre

ALAPTATUL HELPLINE


de piticotu' uriash

m-am facut maricica Floricele frumusele



POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

nu e nimeni prin zona? mai am un pic si plec, imi astept consortul.
Deus, hai ca suntem curioase!!!

ALAPTATUL HELPLINE


de piticotu' uriash

m-am facut maricica Floricele frumusele



POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:


chiar asa unde sunteti?
iulix, hannen, carina si toate celelalte fete, hai la vb.
si la sport

ALAPTATUL HELPLINE


de piticotu' uriash

m-am facut maricica Floricele frumusele



POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

fug acasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena_R spune:

Dap, se aud greierasii pe aici

Mi-am facut piata si acum abia astept sa ajung la antrenament! Am echipament nou asa ca trebuie sa ii fac rodajul

Ema, ai sac de box acasa ? ce fain trebuie sa fie Cand imi iau si eu o casa, sigur transform una din camere in sala de sport si o echipez cu de toate, printre care neaparat un sac de box din ala cu picior, nu atarnat

Mergi la inceput