Aspirante optimiste!Felicitari Anda15!!! (577)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Katy82 spune:

Buna fetele! Didi bafta multa multa, sa dea Dumnezeu sa-ti vezi visul cu ochii. Tin pumnii!
Eu sunt pe aici, dar scriu mai rar. Pup fetele!


http://lt2m.lilypie.com/KvEhp3.png
sa devin !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi32 spune:

Of mai fetelor, oricat ma tineam eu tare, tb sa recunosc ca s-a dus naibii buna dispozitie care ma caracterizeaza, cu ghilimelele de rigoare

in devenire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

DIDI, imi pare rau ma asteptam la ceva... in fine, lasa ca astepti uratii si iar incerci si daca nu fiv...
ca sa fie mai bine



www.fertilityfriend.com/home/30fde4" target="_blank">TTC
Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns draguta spune:

didi din partea mea niste , altceva nu pot sa mai zic, stiu ce simti, sunt alaturi de tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Didi inainte de un FIV trebuie sa fii ok psihic ,o sa fie o lupta grea si un chin ingrozitor intr-un timp f scurt asa ca hopa sus ca trebuie sa faceti un copil

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi32 spune:

Cam stiu ce ne asteapta ca de cand am aflat citesc zilnic si topicurile de FIV si mi se zbarleste paru' de fiecare data cand citesc. Sunt destul de ok si nu speram prea mult din cauza ca lipseau cu desavarsire semnele, dar parca totusi, un pic acolo ziceam ca hai ca poate e ceva...
Acu' astept sa vina ca sa ma pot programa sa vedem exact ce facem. Nu stam prea bine cu banii, dar nici nu vreau sa mai astept. Oare se poate plati in rate ? facem un credit cu buletinu la medlife sa ne cumparam cupchil gata facut

in devenire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

pai nu dai toti banii odata si poti sa vb cu Albu sa iti dea cu cateva luni inainte ce medicamente sa iti iei si sa faci fiv cand le ai pe toate,zic si eu ca poate asa o sa va fie mai usor .La inceput de oct face si sora mea

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi32 spune:

O sa ma programez dupa ce scap de uratii care intarzie si o sa vb cu el exact ce putem face. Multa bafta pt sora ta, sa reuseasca din prima! O sa fiti toate 3 cu bebei

in devenire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlinaBu spune:

didi o sa fie bine Eu am inceput dulphaston ca ultrogestan n-am gasit pe nicaieri am cautat la toate farmaciile de pe lnga mine au spus ca nu au. Si am uitat sa va spun mi`a dat cystone pentru pietricele de la rinichi, pe prospect nu scrie ca nu se administreaza gravidelor sau celor ce alpteaza, dar am gasit pe net si nu e contraindicat in sarcina

The life is too short,to have time for sadness too!

SILUAN TREBUIE SA TRAIASCA! DA-TI O MANA DE AJUTOR!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi32 spune:

Fetelor va las, o iau si eu spre casa. ici tuturor!

in devenire

Mergi la inceput