FIV Gynatal Timisoara

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mada81lina spune:

dorotea, scrie te rog experienta ta reusita la topicul despre Athena.http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=162161&whichpage=1
Acum am sa dau eu un copy-paste acolo.
Pupici


Gena PAI 1 homozigot 4G/4G + MTHFR C677T heterozigot + MTHFR A1298C heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dorianagolea spune:

Dorotea , zi-mi te rog pe langa toate costurile pana la fiv , dupa ce ramai ... am inteles ca se mai face un tratament de sustinere a sarcinii . Ai putea sa imi spui la cat se ajunge ?
Multumim !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doratea spune:

buna fetelor,
o sa raspund pe pagina propusa de madalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia1976 spune:

buna fetelor ma numesc felicia si sunt din severin.as dori sa stiu daca a facut cineva fiv la dr.dorneanu.eu fac fiv la el si incep simularea pe 20 mai cu gonapeptyl.multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lelu spune:

Dintre cele sase unitati sanitare care au indeplinit criteriile impuse de MS pentru programul FIV gratis in Romania face parte si

Centrul de Reproducere Umana Asistata Gynatal SRL Timisoara
http://www.fertilizare-timisoara.ro/

Echipa este formata din:

Dr. Florin Adrian Dorneanu - medic primar obstetrica-ginecologie
Dr. Cezara Muresan - medic primar obstetrica-ginecologie
Dr. Elena Vladescu - medic primar obstetrica-ginecologie
Prof. Dr. Iacob Checiu - biolog
Dr. Delia Hutanu - biolog
Dr. Dorin Claici - medic primar urologie
Adina Berar - psiholog


Sunt fete pe forum care au depus aici dosare? Ar fi super niste pareri ...

Am o propunere pentru cei care administreaza acest topic, sa se schimbe numele de fiv timisoara in FIV Gynatal Timisoara cred ca ar fi mai usor de gasit subiectul si poate va deveni mai interesant

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia1976 spune:

buna lelu.eu am facut fiv la dr.dorneanu in iunie din pacate nereusit si imi depun dosarul la el pt.o noua incercare.tot ce pot sa spun ca este un om deosebit iar embrioloaga lor delia este o super femeie.eu merg pe mina lor. cind am facut eu fiv a mai facut o fata iar tipa a ramas.deci am toata increderea in dr.va recomand cu caldura pe dr.te pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lelu spune:

Va multumesc pentru modificare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lelu spune:

felicia1976 Eu am fotarat sa ma indrept catre alt medic pentru FIV, dar am fost pacienta Dr.D si mi-a lasat o impresie placuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia1976 spune:

ceau lelu .de ce te-ai hotarit sa faci fiv cu alt medic daca DR.D a lasat o impresie buna?te rog sa-mi spui si mie motivele tale daca nu te superi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lelu spune:

Citat:
citat din mesajul lui felicia1976

ceau lelu .de ce te-ai hotarit sa faci fiv cu alt medic daca DR.D a lasat o impresie buna?te rog sa-mi spui si mie motivele tale daca nu te superi


I-mi place de el ca persoana, este amabil si este un doctor bun, drept urmare este managerul clinicii President si a clinicii Gynatal.
Dar nu cred ca are destul de multa experienta in FIV, .... adica nu stiu nici un fel de statistica, cate cazuri de reusita a avut, sau cate a facut in total, dar aprobarea pt clinica Gynatal nu a primit-o de mult timp, ... de un an cred.
Nu stiu ce sa zic.... Eu am simtit ca trebuie sa ma indrept catre alt doctor, dar poate si Dr, D e un doctor bun in FIV ...

Fiecare face cum crede, pana la urma FIV-ul e ca o loterie, dar daca avem bani de jucat mergem si la risc daca nu ... tot la risc mergem dar studiem mai bine problema


P.S. Doctorii din Timisoara nu mi l-au recomandat, dar asta in cazul meu.... poate o fi mai complicat la mine

Mergi la inceput