Goldie pants - 44

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

www.youtube.com/watch?v=ZN2loiwIrX4" target="_blank">neazta

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl
o www.youtube.com/watch?v=IZFSfNgIe-E" target="_blank">sau o www.youtube.com/watch?v=3Cwzp7f9nrM" target="_blank">?

amandoua..se poate?



www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mesaj receptionat intoarcere la baza
dna ezaminatorin timp ce fetili se credeau in vacantasi serveau fara numar cafelililiiiii io www.youtube.com/watch?v=3Cwzp7f9nrM&feature=channel" target="_blank">studiam constiincios pentru testu no 4
si ce sa vezi??? in timp ce eram io in toiul studiului si rasfoiam www.youtube.com/watch?v=IZFSfNgIe-E" target="_blank">bebliografia am ocservat ca ceneva isi doreste mult sa fie Bad Girl io i-as tranxmite pe aceasta cale sa-si puna pofta-n cui ca Bad Girl e numa una adek io
acu k sunt pregatitasi am spus ce aveam de zis astept testu si apoi www.youtube.com/watch?v=kSyUPO7N3Zg&feature=related" target="_blank">corectia pardon corectura de la foru maxim
fetili un energizant pentru creer sa ne fie dexciplinarea testarea mai badddd usoara




www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



Buna seara,

sa ne incepem saptamana in sforta...deci..DA..iata nemaivazuta, nemaiauzita, senzationala si in directa PROBA 4:

Concurentelor li se solicita espunerea a doua vedeo: unul romantico-hemotional si unul dancing moving

Punctaj maxim: 7 pt fiecare vedeo. Se vor aduna cele doua note si se va face o medie, care va da rezultatul final al probei.

Notarea se va face in felul urmator:
- impresie artistica - 2 pct.
- prezentare (in vedeo nu trebuie sa apara in proportie de mai mult de 50% aceelasi personaj) - 3 pct.
- BN (vedeo nu trebuie sa fie dintre cafele, delicatese sau vetamine foarte des servite) - 2 pct.

Foile de examen se depun pana VINERI - 24 septembrie 2010.
Nu se vor mai accepta raspunsuri identice ale concurentelor.
De asemenea, fiecare concurenta trebuie sa isi depuna propria foaie de ezamen.

Succesuri si concentrare maxima va doresc



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui lisa-marie
io www.youtube.com/watch?v=3Cwzp7f9nrM&feature=channel" target="_blank">studiam constiincios pentru testu no 4
si ce sa vezi??? in timp ce eram io in toiul studiului si rasfoiam www.youtube.com/watch?v=IZFSfNgIe-E" target="_blank">bebliografia


Vrei sa spui Lisa, ca ai impresia ce bebliografia e aceea pe care o studiezi tu?????

Citat:

corectia pardon corectura de la foru maxim



Wrong again

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

fetileeeeeeeeeee

duamnA ezaminatoareeeeeeeeee xcuzati intrazierea cu care raxpund la apel ca nu e din cauza de endixciplina
acu io am solutionat o juma de lucrarea si vreau ca sa o sustinez

iaca jumatea romantico-hemotionala care face muuuuuuuuult mai mult decat 7 puncte si io personal subscriu la toate cuvintile din text tema lu lucrarea mea iaste www.youtube.com/watch?v=GmjZ8kLSRdQ" target="_blank">I could spend my life in this sweet surrender iar continutul iete-l mai jos







www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna dimineataaaaaaaaaaaaaaaaa fetileeeeeee
pe mine ma gasiti la www.youtube.com/watch?v=aeXKg9hUNw0" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=IZFSfNgIe-E" target="_blank">

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Buna dimineataaaaa!!!!!!!!!!!

Concurenta mj, lucrarea romantico-hemotionala s-a notat. Sustinere interesanta, nu pot sa spun mai mult, deoarece nu s-au depus inca toate lucrarile.


Pentru concentrare si in continuare,



P.S. Nu am baut din cafea ta, concurento...ca sa nu ma acuze cineva de luare de mita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:



oana,joann

mj mai viseaza lisaca iaste vizitata de www.youtube.com/watch?v=pEEMi2j6lYE&ob=av2e" target="_blank">rainy?....e mai bine sa recunoasca ca viseaza decat ca iaste vizitata de vreun impersonari si in timp ce,ea, viseaza......vedeti www.youtube.com/watch?v=oMIaWbO1pao&feature=channel" target="_blank">aici ce face BAD de data asta sunt dovezi miscatoare incontestabile...bineinteles ca apare si ea cand se trezeste din visare

dna ezaminatoare,din partea mea, puteti servi linistita din cafelili lu mj ..pana mai iaste

Citat:
De asemenea, fiecare concurenta trebuie sa isi depuna propria foaie de ezamen.

cred ca la mine va referiti...dar stiti ceva? STIU!!! am fost informata personalo-verbal de catre foru maxim
si pentru ca zilele ce urmeaza acestei zile sunt f okupata cu neste contracte depun,azi, foaia de examen











www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

buna seara
dupe deliberari fara numar am decis cu ce sa ma prezant la proba dancing moving tema lu lucrarii mele iaste "simply the best" iar continutul iete-l mai jos

www.youtube.com/watch?v=3ObNvA-gztg" target="_blank">simply the best
ca acu ori ca e in micscare ori ca nu, the best e tot the best

pentru onorata audienta mai propun un vedeo ca nu poci ca sa ma abstinetizez anume:

www.youtube.com/watch?v=DocWju4-3Tk" target="_blank">rhythm is Michael

si ca o concluzionare
free your mind and join us.
You can feel it in the air.
Oh
it's a passion.
Oh
you can feel it in the air



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna seara
fetili colegili ce constiincioase sunteti mey deja ati depus foili di ezamen?? pfff v-ati luat de-o grija ce va pasa de acu va axati pe cafeli

dna ezaminator pi numi parpal jackson doresc k sa prezantez si io parte din locrare si anume vedeo romantico-hemotional pi numele sau Amazing




www.youtube.com/watch?v=SgtWIx2zLtk" target="_blank">You're so amazing you shine like the stars
You're so amazing the beauty you are
You came blazing right into my heart
You're so amazing you are...

iona nemik nu am visat mai degraba vaz ca tu iasti in lumili lu visele nush ce vreai sa insinuezi ca face BADu altceva decat un show maxim de maxim care intotdeauna crieaza panik si dixperare in randul audientei doar se stie cine e No1

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput