Burtici cu ursuleti de nov - dec 2010 (106)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Andreea, si voi la scoala? Succes!!!

Sof a avut saltea de patut de la Ikea, foarte buna. Mai ales la cat a stat in patutul ala . Acum totul va fi mostenit de fratele ei, mai putin hainutele..

Olga cu Alexandru si mami de Ioana-Sofia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEXA1985 spune:

Neata burtici. Din cele care si-au pregatit bagajul pentru spital, ma puteti ajuta cu mai multe detalii? Ce ati cumparat? Sapunelul si samponul de la ce firma?

30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEXA1985 spune:

Felicitari celor care au schimbat semnaturile si LA MULTI ANI sarbatoritelor din aceste zile.

30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns douradoudou spune:

pt andreaa : tiramisu fara ou...facut si placut



alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri (17.09.2009- 12.11.2009)
si 30+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tigrutz spune:

Doura, Celesta, Andreeac, Alexa 1985 multumesc pt urari, va invit pe absolut toate sa serviti o felie de tort,o prajiturica un suc sau o bere

Alexa,eu la Vlad am folosit Sanosan, am fost foarte multumita de el, acum am luat tot Sanosan, e si sampon si pt dus, dar am luat si un sampon Nivea, am inteles ca sunt bune, era un pic mai ieftin si vreau sa-l incerc





29 cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tigrutz spune:

A, si am uitat sa va spun ca si noi maine traim aceleasi emotii ale unui nou inceput...prima zi de gradi! Sper sa nu plang,chiar sunt tare emotionata

29 cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:


je nu poate merge de dureri de simfiza...prevad ca ma asteapta nopti super si voi puneti link-uri cu bunatati? Mie cine-mi face?

==========
Corina
Mamica de Arianna Maria si 32+

POZE CU PRINTESA
BEBE2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sugubina spune:

Buna fetele!

M-am trezit tarziu azi - am dormit singurica ca dady sforaia si a dormit pe canapea. Salutare de la fructe:zmeura, struguri de doo feluri. M-am unflat deja. Azi as da o fuga la targu ala de paine, ca e aproape de mine.

Olgutica - pe 22 nu am nimic la spital, dar cine stie ce apare..! Dr noastra a fost in concediu doo sapt, si vine acuma luni. Merg miercuri la ea. Vezi ca la Ecl o gasim de acum si marti si miercuri de la 16 la 20! merci de pontu cu medicu de familie si cursu de puericultura. Cauta legea ca sa am ceva la mana cand oi intreba-o.

Joy acuma te-am vazut! FELICITAARI!

sugubina 27+ cu Puficele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns douradoudou spune:

Citat:
citat din mesajul lui tigrutz

Doura, Celesta, Andreeac, Alexa 1985 multumesc pt urari, va invit pe absolut toate sa serviti o felie de tort,o prajiturica un suc sau o bere

Alexa,eu la Vlad am folosit Sanosan, am fost foarte multumita de el, acum am luat tot Sanosan, e si sampon si pt dus, dar am luat si un sampon Nivea, am inteles ca sunt bune, era un pic mai ieftin si vreau sa-l incerc








29 cu




multumim ...ai incercat si bubchen??mi-au zis mamici de anul trecut ca nu sunt scumpe si sunt fara parabeni



alexa, mami de Maryam buburuza, ingeras in ceruri (17.09.2009- 12.11.2009)
si 30+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunam spune:


Olgutzica, Andreea, multumim si bafta multa si voua!!! Eu am bocit la ultima serbare la gradi, desi a fost horror... dar plangeau toti, si educatoarele si parintii, am zis sa fiu solidara

Crisis, e greu cu depresiile astea de sarcina iar oricum cand afli de moartea unui prieten nici nu trebuie sa fii insarcinata ca sa te dea peste cap. Ai grija de tine si nu iti mai face tot felul de ganduri negre. Eu si la prima sarcina am trait cu groaza sa nu patim ceva ori eu ori sotul, sa ramana copilul fara parinti etc. Mai grav e ca m-a tinut pana pe la 2 ani cand m-am mai relaxat. Acum m-au reluat, am exact aceleasi ganduri de acum 7 ani...cred ca nu este altceva decat instinctul de mama combinat cu hormonei.

Tigrutz, LA MULTI ANI!!! Am vazut in lista ca e ziua ta, am citit si mesajele fetelor si tot am uitat sa te felicit... din ce in ce mai rau. Sa fii sanatoasa, fericita si iubita alturi d ecei dragi.

MIRUNA cu Emanuel si bebe Iustin 31 +


Mergi la inceput