Prietene la bine si la greu - 50

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b

fetele va las pe bancuta neste mini prajituri, eclere cu nes, pricomigdale fursecuri cu nuci si sampanie nu stiu cu ce aroma



se vede ca ai facut cumparaturi

Lili, mami de Alexandru (18.11.2009)
poz(n)e

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coquelicot spune:

Ielou,
Ii pup cu intarziere dar cu mare drag pe Bubu, tizul Matei si Laura si va las sa savurati o Mariuca sarbatorita.

Enjoy.

mami de MATEI -TUDOR (10.11.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutza_Bro spune:

Citat:
citat din mesajul lui coquelicot

Ielou,
Ii pup cu intarziere dar cu mare drag pe Bubu, tizul Matei si Laura si va las sa savurati o Mariuca sarbatorita.

Enjoy.

mami de MATEI -TUDOR (10.11.2009)


sunt absolut superbe pozele cu fulgusorii de pe paturica

_
Anca mamica fericita de Sabina Ioana (03.11.2009)
Comoara mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali762000 spune:

LA MULTI ANI TUTUROR SARBATORITIOR DE AZI !
LA MULTI ANI MARIILOR (PRINTRE CARE MA NUMAR SI EU).


Vreau sa va spun ca am avut o noapte infernala, toata noaptea am auzit in urechi zgomotul de la cazatura lui Mihai si plansetul lui. Sa nu va spun ca s-a trezit sotul azi noapte sa mearga la baie si eu am sarit in sus speriata intreband unde e copilul, ce s-a intamplat cu el, si Mihai asa de frumos dormea in patul lui nici nu a avut cosmaruri de la cazatura, in schimb eu abia am reusit sa adorm.

Azi am fost mai linistita dar am fost ca uliul pe pui nu l-am pierdut deloc din privire nici macar o secunda. Azi a facut pasi mai multi ca niciodata , in loc de 3 pasi am facut cu 2 mai multi in repetate randuri.

Va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Citat:
citat din mesajul lui coquelicot

Ielou,
Ii pup cu intarziere dar cu mare drag pe Bubu, tizul Matei si Laura si va las sa savurati o Mariuca sarbatorita.

Enjoy.

mami de MATEI -TUDOR (10.11.2009)



Sunt superbi.

vreau si eu...

------------------------
Dana, mami fericita de David (2 noiembrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Citat:
citat din mesajul lui coquelicot

Ielou,
Ii pup cu intarziere dar cu mare drag pe Bubu, tizul Matei si Laura si va las sa savurati o Mariuca sarbatorita.

Enjoy.

mami de MATEI -TUDOR (10.11.2009)


foarte tare ce frumos au ciufulit-o pe Liloasa

by Raluca, full time mother for Remus Andrei(8 nov '09) hai cu bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Citat:
citat din mesajul lui ali762000

LA MULTI ANI TUTUROR SARBATORITIOR DE AZI !
LA MULTI ANI MARIILOR (PRINTRE CARE MA NUMAR SI EU).


Vreau sa va spun ca am avut o noapte infernala, toata noaptea am auzit in urechi zgomotul de la cazatura lui Mihai si plansetul lui. Sa nu va spun ca s-a trezit sotul azi noapte sa mearga la baie si eu am sarit in sus speriata intreband unde e copilul, ce s-a intamplat cu el, si Mihai asa de frumos dormea in patul lui nici nu a avut cosmaruri de la cazatura, in schimb eu abia am reusit sa adorm.

Azi am fost mai linistita dar am fost ca uliul pe pui nu l-am pierdut deloc din privire nici macar o secunda. Azi a facut pasi mai multi ca niciodata , in loc de 3 pasi am facut cu 2 mai multi in repetate randuri.

Va

ALI mama lui MIHAI




hai ca trece, ai sa uiti, felicitari pt pasi si La Multi Ani Marie palarie

by Raluca, full time mother for Remus Andrei(8 nov '09) hai cu bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:


REMUS
ANDREI
LAURA


si

MARII SI MARIOARE





ooo, ati avut invitata speciala azi in parc si eu am lipsit....
Dar saptamana viiitoare sper sa mai fie vreme, ca abia astept sa ne vedem pe paturica, in varianta extinsa. Poate va fi si Alexa inca in Bucuresti...


noapte pozitiva

Monis si piticutzul Santiago (02 nov '09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns broscuta_80 spune:

Fetele va salutez de noapte buna. Azi am bagat smotru total, m-am relaxat psihic, si am si terminat la ora asta, sunt dusuita deja, ma relaxez pe bancuta cu bunatatile de la raluci ( insa virtual, ca sunt la regim ) si berica de la Lumi - n-am uitat .
Ma bucur ca v-a placut dansatoarea mea .
Pai draga dana n. parca o pusesem de cuscreala.... ma bucur ca Davidelu a reactionat asa de frumos si galant....
Asa.... in legatura cu dintii : incerc sa ma inarmez cu multa rabdare - de exemplu azi s-a purtat foarte urat, iar eu am ramas oarecum contrariata ca poate sa reziste atata timp nedormita : de la 12.30 pana la 21.30 si bineinteles cu mofturile de rigoare....
Hm... ah, asta era, am vazut si pozele cu fulgushori date de coque cand vezi asa frumuseti ramai fara cuvinte...
Nu mai stau, ma duc la
NB


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumfy_12 spune:

Mi-a adormit si mie fata. Offf ce vreme nasoala a fost azi... trebuia sa iesim sa sarbatorim... da cu frigul asta....
Frumoase pozele de la intalnire ... dak vremea e buna atunci e si voie buna
Lumi as fi vrut sa va insotim la Moldova dar noi am fost sa ne facem plimbarea in Era
Ancuta... poate ai spus di -am vaxut eu... dar ce are Sabina pana la urma?

Mami fericita de strumfita

Mergi la inceput