Ghiocei de martie-aprilie 2009 ***247***

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.

Cred ca am imbulinat-o. N-am avut ce face si am iesit la 19, desi dupa cat a plouat azi am zis ca stam in casa. Si Phiphi normal ca a intrat din greseala intr-o ditamai baltoaca si asa a fost de fascinata ca a inceput s-o "treiere" dintr-un capat in altul. N-am putut-o tine-n frau, am incercat, am luat-o pe sus si-am dus-o departe, facea ce facea, gasea alta balta. Bine-nteles ca s-a facut leoarca si asa a stat pana am ajuns acasa. Acum meditez profund: dupa juma de ora de stat in ciorapii si adidasii uzi, cu picioarele leoarca pana la genunchi, pe o vreme destul de neprietenoasa...imposibil sa nu raceasca Nu?!

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
1 AN+4 luni
Manole forever


Ba nu e imposibil...daca vrei sa iti aduci aminte,
www.youtube.com/watch?v=8BGIe7LNAGM" target="_blank">privestesau www.youtube.com/watch?v=wCF7NphNQqA" target="_blank">aici.

Nu e nimic grav... nu o sa raceasca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.

Cred ca am imbulinat-o. N-am avut ce face si am iesit la 19, desi dupa cat a plouat azi am zis ca stam in casa. Si Phiphi normal ca a intrat din greseala intr-o ditamai baltoaca si asa a fost de fascinata ca a inceput s-o "treiere" dintr-un capat in altul. N-am putut-o tine-n frau, am incercat, am luat-o pe sus si-am dus-o departe, facea ce facea, gasea alta balta. Bine-nteles ca s-a facut leoarca si asa a stat pana am ajuns acasa. Acum meditez profund: dupa juma de ora de stat in ciorapii si adidasii uzi, cu picioarele leoarca pana la genunchi, pe o vreme destul de neprietenoasa...imposibil sa nu raceasca Nu?!

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
1 AN+4 luni
Manole forever


Nu neaparat, Andrei n-a racit cand s-a udat la o fantana arteziana cam in aceleasi conditii meteo de care zici tu.E drept ca eu atunci i-am dat preventiv un supozitor cu paracetamol.

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas


Anaan, pe langa la multi ani-uri iti urez si sa ai spor! cand ai presustinerea?

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
cioburi de viata in 3
SILUAN are dreptul la viata!


Multumesc de urari!
Eu as vrea sa am presustinerea in octombrie, dar, in ritmul asta de lucru, nu stiu daca va fi posibil.Of!
Tu cum stai cu proiectele de toamna?

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Kea, m-am gandit la cizme de cauciuc...dar "dupa razboi"...ca de prevedeam ii puneam cizme "hobby" daca va amintiti M-am gandit si la Vladimir dar imi aminteam ca atunci era vara...Multumesc de incurajari, acum sa vedem cum ne-o fi norocul...nu-i pun nimic preventiv, merg pe principii spartane

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
1 AN+4 luni
Manole forever

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:



cap 248
all



fericita de ranjita delicioasa Maya Andreea , din data de 6-oct-2009


Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=EZMAyvih51Q" target="_blank">Ceva special pentru fata si sotul meu! VA IUBESC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Multumesc de incurajari, acum sa vedem cum ne-o fi norocul...nu-i pun nimic preventiv, merg pe principii spartane

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
1 AN+4 luni
Manole forever
[/quote]

Eu zic ca faci bine, mai ales ca Sophiphi a fost fata rezistenta pana acum!

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput