Bazar umanitar***42***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Si eu vreau sa stiu daca ii pot trimite pachet Dianeialex, a castigat 2 fuste pe care as vrea sa le trimit, sa mai apuce sa le poarte pana vine frigul.

georgipuia Am primit avizul de la tine, luni sper sa ajung la posta sa ridic pachetul. Multumesc.



Teodora, de Vladut (15.05.2007)



Traieste fiecare clipa ca si cum ar fi ultima!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentina_22 spune:

Citat:
citat din mesajul lui madyrizi

valentina, mai pune o data linkul ca sa-i confirm eu ca ai platit direct la produs.


Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex
AlexsiMihai
AlexsiMihai
www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii


Draguta uite aici:
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=1997
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=1998
Merci!




Unde omul se multumeste, acolo raiul îl gãseste.


Vale, mami de ALEXANDRA si ANDREI

cum creste Alexuta
cat de mare este Andu


BAZAR DC

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana2242 spune:

mi-am pus si eu rochia de mireasa la vanzare ca imi ocupa loc degeaba pe aici si mereu cand dau de ea imi amintesc ce o fi fost in capul meu de am dat o avere pe ea. acum nu as mai da.

Diana, mami de Rares 30.04.2009
Bazar general pe DC


am hainute la bazar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madyrizi spune:

diana, azi nu esti in apele tale, parol. auzi la ea. pai erai indragostita, plutitoare, absorbita de eveniment, doreai sa fii cea mai cea.
pana sa citesc tot am crezut ca te intrebi ce o fi fost in capul tau. punct. apoi m-am linistit. era vorba de pret .

Mami de www.pregnancy-duedate.com/tickers/z7m2069icppvwhff.png" target="_blank">Mihai siwww.pregnancy-duedate.com/tickers/3n5z7sh3szzc8t5z.png" target="_blank">Alex
AlexsiMihai
AlexsiMihai
www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diannaalex spune:

Buna fetelor ne-am intors si noi acasa dar am calculatorul stricat asa a intru de la o vecina cateva zile pana il repar. Luni am sa intru mai mult sa confirm platile care mai sunt si am sa achit luni ce mai am de achitat si sa vad sa trimit si produsele p care le am de trimis. Va rog sa imi spuneti cui am de trimis si ce Va multumesc tuturor pentru incurajarile voastre. Nu sunt foarte multumita de ce s-a facut acolo dar datoria mea a fost sa incerc. Acum stam acasa pana pe in noiembrie cand o sa mergem la Bucuresti. Am primit si rezultatele analizelor din Italia si din pacate sunt purtatoarea genei care a dus la aparitia acestiu sindrom. De saptamana viitoare ne apucam de gimnastica iar. Multumim lui Any Vovcu pentru incurajari.

mami de pui Alex www.dianalaura.wblog.ro
veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune
pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pooh spune:

Buna!!!Am platit in contul lui David pt. acest produs http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=2000 32 roni si separat 5 roni(am uitat de comision).Leditia,cand intra banutii,te rog sa confirmi,initialele sunt O.O.A. din MediasPooh,mami de Timea(15.06.05) si Balázs(09.07.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Mamagiuliei,multumesc frumos

alex_andra, ma asteptam sa ma informezi ca daca coletul e trimis de una din mamici, trebuie sa platesc transportul. Modul cum te-ai exprimat... nu il comentez si nu doresc sa lungim discutia.

Unde am depus eu banii scria ca acolo trebuie sa trimit PM si am trimis si am scris si la subiect ca asa mi s-a parut corect.

Din cate stiu eu am intrebat userii de la care am licitat si nu au cerut plata transportului. Oricum daca citeste cineva aici, puteti sa puneti cu ramburs,ca platesc, si voi plat si in cont.



O seara placuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns honeybaby spune:

Salutare.

Scuze am disparut ca magarul in ceata!!!

Sunt prinsa cu botezul bebelunei care e maine. Am emotii o gramada. Nici cand am nascut nu am avut asa emotii.
De marti sper sa reusesc sa pun si restul hainelor de la Dicirstea. Le-am pozat dar nu am reusit sa le pun

Mady am vazut intrebarea ta. Scuze , era anuntul pus de 2 ori, nu am doua rochite . L-am sters pe al doilea. Merci de atentionare.

Cornelia- iti scriu aici . Ma bucur ca ai primit hainutele. body acela e bonus.

Fetele care ati licitat va rog un PM cand achitati produsele. Nu am mai urmarit bazarul si nu stiu cine a platit si cine nu . Nu as vrea sa intarzii trimiterea coletelor

Denisa, de bebe roz Maya Rebecca (06.04.2010)
Doamne ajuta sa fim sanatoase !

Poze & Filmulete Bebeluna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana2242 spune:

Mady nu mai rade ca mai am putin si ma vand si pe mine daca ma ia cineva dar astazi chiar m-am suparat pe rochie si de ciuda am scos-o din sifonier si am imbracat-o bineinteles ca ai mei dormeau si cand s-a trezit sotul si m-a vazut cred ca a zis ca am luat-o razna dar doar in gandul lui si m-a lasat sa imi fac de cap am spalat-o e ca noua o mai bibilesc toata saptamana am ocupatie acum o si calc ca dupa aceea sa o pot baga linistita in sifonier la locnu am eu o fetita ca ce rochite ii trageam din ea dar poate o sa fac inca mai sper.Hai noapte buna ca deja vorbesc in dodii.pt toata lumea

Diana, mami de Rares 30.04.2009
Bazar general pe DC


am hainute la bazar

Mergi la inceput