Aradence DC - (148) - Alaturi de Cristina Rubi

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

LA MULTI ANI ADELINA!!!
Alina sa va traiasca printesa si sa fie sanatoasa!

Eu nu mai am timp nici macar sa intru sa citesc, abia reusesc sa-mi verific mailurile....sunt extrem de ocupata cu ceva chestii importante, pe langa servici.

In rest suntem ok, si piticii sunt bine acum(am avut cu Nicolas ceva probleme de sanatate dar acum e bine), asteapta cu nerabdare sa inceapa gradinita "normala"( adica cu educatoarele lor si la ei in grupe ca nu le-a placut asa cum au fost toti la gramada inainte de a intra in vacanta).

Moni si Cristina sunt cu gandul alaturi de voi si va tin pumnii sa fiti bine! Cristina tin pumnii pentru operatia din 9(daca tin bine minte).

Restul fetelor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILDI25 spune:

Anca am vazut pozele cu Razvan si cu voi ,poate la o viitoare intalnire avem ocazia sa ne cunoastem si live .
Diana 11 cum de v-ati mutat in Micalaca ? Tin pumnii sa fie bine cu serviciul ,macar pt altii ,ca ios demult inecata .Legat de Ale nu stiu daca sunt motive reale de ingrijorare ,din ce ai scris tu faptul ca are anumite fixuri in a colectiona sau aranja lucrurile si eu cand eram copil adunam tot felul de chestii ( servetele ,abtibilduri de la gume...) ce erau la moda atunci si faceam schimb cu colegele ,prietenele si cu aranjatul ma declar eu singura maniaca ,uneori exagerez. Cu siguranta tu ai vazut mult mai multe de esti nelinistita. Astept sa mai scri daca ati fost la psiholog ,sunt curioasa.
Miha tot in deplasare? Mai un pic si incepe gradi,scoala ,incarca-ti bateriile .
Cristina rubi cum mai esti ?
Cristinacsa ce mai fac fetele ,asteapta sa inceapa scoala ? Voi n-ati servit concediu anul asta sau urmeaza?


la gasca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana11 spune:

Salutare!
Eu apar, va intreb cate ceva si apoi dispar...
Multumesc pentru sfaturi in legatura cu Alexandra. Cred ca eu sunt un pic "paranoica" dar oricum voi merge cu ea la o evaluare. Nu am fost inca. Azi fac programare la Corciu. Are program aiurea, numai de dimineata, am mai fost programata la ea, dar nu m-am dus din cauza programului, nu am ajuns.

Monica, eu am scaun de masina. 60 ron e mult? eu l-am luat cu 120 acum un an jumate. Il vand ca Alexandra nu sta in el si il tinem aiurea prin casa. E in stare buna, un pic decolorata e husa. Pun poze daca vrei, mai pe seara.

va pup, ca ma de lucru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

ILDI felicitari lui David pentru mersul pe doua roti! Si cu rolele merge singur? M-am mai interesat eu pe la mica publicitate dar tot ce ochisem era deja vandut.
DIANA11 e ok pretul astept si poza sa il vad.Si sper ca se poate monta usor in masina, poate ne dai si niste indicatii.Nu vreau sa iau cine stie ce scumpete,ca in mod sigur n-o sa mergem frecvent cu masina,mai mult prin oras si imprejurimi.Deci numa' sa aiba curele tzapene ca Tudor e si mai si decat Diana,iese din orice chingi Nu ca ea n-ar fi iesit

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)

www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILDI25 spune:

Alina m stiam ca mai am ceva de scris si acum mi-am adus aminte ,multumim pt timpul alocat lucrarii de la prima pagina .
Moni azi e ziua ta de afaceri ,ai facut rost si de un topogan si de scaun amele la preturi bune. Cu rolele nu stie sa mearga singur decat pe distante mici ,dar eu stau oricum in spatele lui ,cu toate ca el urla sa dispar din zona ,n-am curaj sa-l las .
Ioana ma bucur ca mai dai un semn . lui Nicolas sa fie bine .

Ma duc sa fac niste clatite ca am pofte


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Ildy si eu vreau clatite.Felicitari lui David.Iti trimit un PM in legatura cu bouncerul.

No asa vanzare am facut,nici nu mai pun poze cu jucariile pt ca le-am si vandut


Carmen cu Melania Ioana(14.01.2005) si Serban Andrei(11.06 2008)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana11 spune:

Scaun masina
http://community.webshots.com/album/577866417mkunPs

Acum am vazut ca scaunul este pentru copii mai mari 15-36 kg. Noi o prindeam cu centura si o imobiliza destul de bine. Nu stiu daca este ceea ce vrei tu.

Brr ce frig e!

Cand incepe anul scolar, in 13 septembrie?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

DIANA11 o ce rau imi pare! E prea mic Tudor pentru asa scaun,abia a atins 9 kg. Mie imi trebuia din ala 9-15 kg sau 9-36 kg,din cel cu curele proprii.Probabil Alexandra statea cuminte si nu se zbatea in el,dar la Tudor nu e cazul,trebuie ancorat serios ca sa nu am surprize.

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)

www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Buna seara,

Carmen, daca nu dai casuta intre timp, dupa ziua lui B ma socotesc cu finantele si iti spun daca pot sa o iau.

Ma doare capul si acum nu am chef de citit, dar m-a sunat Maria_rubi si m-a rugat sa va scriu. A zis sa va transmit ca joi se interneaza pentru ca au aparut niste dureri noi, se pare ca are ceva nerv prins. Operatia a ramas pe 9, dar a zis ca a vorbit cu dr si ca e mai bine sa fie acolo in caz de ceva probleme avand in vedere durerea ce o resimte. Si-a facut analizele dupa operatia trecuta si de la 45 a scazut la 19 VSH-ul, deci e bine. E putin anemica, dar e normal dupa operatia prin care a trecut. Am numarul lui Adi de telefon sa il sun sa vedem cum e dupa operatie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Moni am eu scaun de masina de la Cam pana la 18 kg . Deja Nicolas nu mai incape bine in el ca a crescut si nu se mai simte comod, asa ca trebuie sa-i luam altul pe masura....asa ca pe asta il vand. Daca te intereseaza da un semn si vorbim.

Mergi la inceput