Ghiocei de martie-aprilie 2009 ***242***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

SIMINA,inchide ghilimelele.

ILINCA, asta ne intrebam si noi, daca nu cumva de la dieta i s+o fi tras.

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
cioburi de viata in 3
SILUAN are dreptul la viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

M-am tuns

SI AZI ,VA RUGAM SA NE VOTATI!!!!!

fericita de ranjita delicioasa Maya Andreea , din data de 6-oct-2009


Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=EZMAyvih51Q" target="_blank">Ceva special pentru fata si sotul meu! VA IUBESC!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Citat:
citat din mesajul lui simina_kin

M-am tuns

SI AZI ,VA RUGAM SA NE VOTATI!!!!!

fericita de ranjita delicioasa Maya Andreea , din data de 6-oct-2009


Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=EZMAyvih51Q" target="_blank">Ceva special pentru fata si sotul meu! VA IUBESC!!!


Iti sta f f bine!!!

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
cioburi de viata in 3
SILUAN are dreptul la viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Unde gasesc o poza cu ordinea aparitiei dintilor?
Cati dinti si cate maselute aveti pana acum?

Simina, esti o frumoasa!

Ana, fi-mea nu prea mananca paine cu ceva intins pe ea, asta e problema sandwich-ului, dar va invata, nu-mi mai bat capul.

Sunt putin tulburata. Am citit o lunga perioada blogul unei mamici de ingeras, care a luptat pt viata fetitei ei, prematur nascut cu "one pound". A trait 10 luni. Doamne cat au luptat oamenii astia, si cat au fost de uniti. Au luptat si apoi cu tot ce a urmat. ca azi, in final sa citesc pe blogul lui ca are alta relatie. Am cautat din urma pana am gasit ca de fapt se despartisera de cateva luni bune, el si sotia, mama ingerasului. Am plans. erau modelul meu.


www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mami de Claudiu si Luana - raza mea de soare
Adun cioburi de fericire. Poate candva isi vor da mana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

" intre 8 si 24 de luni, copilul mic trebuie sa aiba cu 6 dinti mai putini decat numarul lunilor (d = luna - 6)."


www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mami de Claudiu si Luana - raza mea de soare
Adun cioburi de fericire. Poate candva isi vor da mana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

www.desprecopii.com/Images/Upload/dintii.jpg" target="_blank">Am gasit ce cautam.
Am plecat afara la joaca.


www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mami de Claudiu si Luana - raza mea de soare
Adun cioburi de fericire. Poate candva isi vor da mana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Mda, numai noi inca facem ...

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
cioburi de viata in 3
SILUAN are dreptul la viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gina2008 spune:

Buna fetele!

Multumesc de strigarea la apel. Sunt aici, va citesc, dar sunt atat de obosita si cu timpul atat de limitat... E cam nashpa la job, multe disponibilizari si munca celor dati afara ramasa de impartit... O sa o luam razna.
Am fost si sunt inca marcata de ce s-a intamplat la Giulesti si ma enerveaza ca nu pot face nimic.
Plus ca am muncit mult si la casa noua. Abia am terminat de pus toate la locul lor cat de cat. E mult mai bine aici. E LINISTE in primul rand.
Calin doarme mult mai bine. De 6 saptamani facem si tratament homeopat pentru dinti, pentru somnul agitat si pentru polipi. Si se simte. Are loc unde sa alerge si sa isi consume energia. Cauza din care sufeream cumplit cat am stat in apartamentul ala micutz.
Sambata are loc marea dezmotare... si abia astept sa-l tund dupa aia. O sa am si eu baiat maaaaareee... La ultima masuratoare, la 1 an si 5 luni, avea 12,8 kg si 86 cm.

Calin, un baietel nazdravan si mamica lui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Gina, spune-mi si mie, te rog, ce-i dai homeopat pentru polipi.

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Andrei este la plimbare cu tati, eu ma rasfat imediat cu o baie spumoasa si parfumata...azi sunt o doamna. Bine, ca toata dimineata am pus castraveti la murat si merit si eu o recompensa. Mai nou m-a apucat mania muraturilor, pana anul trecut n-am pus veci, da' na, cum spunea Ina, nici nu stii ce spirit gospodaresc vine cu maternitatea!

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput