Aspirante optimiste > 20 ani (556)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns draguta spune:

bebelu frumoase pozele, se vede bine si burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katy82 spune:

Ce mamica frumusica!


sa devin !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ang_21_costi spune:

ma bucur ca v-ati distrat
super pozele
burticutza


angi


Doamne ajuta-ne sa gasim comoara mult cautata.
Aspiranta optimista, cu ajutorul Tau Doamne: Viitoare
noi 2 prin lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Angi inseamna ca va duceti des cu masina in tara, noi am o data si nu mai vreau, e obisitor si lung drumul pana in Galati.
Bebelu, f frumoasa mamica o sa fii, plus ca va sta super bine impreuna, se vede ca va potriviti.

fetelor, eu o sa mai refuz sa ma uit la pozele voastre, toate sunteti niste manechine... ce nu mai are Romanica si fete mai plinute ? ... numai eu sunt

gata... nu dati cu rosii acu... azi e ziua cand ma simt cam ciudat in pielea mea ...



Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ang_21_costi spune:

gaby noi datorita job-ului mergem cu masina in tzara (facem transport de coleterie Spania-Ro)
hai nu fii supi (uita-te la pozele mele, sigur o sa te simtzi mai bine, cand o sa ma vezi cat sunt )
mi-am pus in gand sa incep de azi sa slabesc , acu' sa vad cat ma tzine ...


angi


Doamne ajuta-ne sa gasim comoara mult cautata.
Aspiranta optimista, cu ajutorul Tau Doamne: Viitoare
noi 2 prin lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ang_21_costi spune:

yo va las, mai intru mai tz

va
angi


Doamne ajuta-ne sa gasim comoara mult cautata.
Aspiranta optimista, cu ajutorul Tau Doamne: Viitoare
noi 2 prin lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

ok, Angi, ma declar in club cu tine ...
eu sunt la cura din feb si am slabit 20 kg, dar ... mai trebuie si plus nu mai am chef...
azi am pofta de ciocolata (dar in limita la 3 patratele pe sapt...WTF )
sa nu vb de inghetata si alte bunatati

ok, pupici la toate merg la masa





Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luiza77 spune:

Buna ziua fetelor....si multumesc ca am fost si eu trecuta in lista de aspirante
Katy82 eu am urmatoarele dimensiuni ale uterului longitudinal60 mm, antero-posterior: 44,8mm, transvers 35 mm iar grosimea endometrului in ziua 17 este de 13,5mm.....doamna doctor mi-a spus ca dimensiunea uterului nu este un impediment ca sa raman insarcinata.....eventul sa mentin o sarcina...dar se rezolva si asta....probabil ca cu tratament si repaus la pat.....ea a spus ca am un uter micut in conformatie si cu statura mea ...eu am 1,76 m inaltime si 60 de kg.......eu sper sa fie bine...macar sa raman insarcinata ca pe urma mai vedem noi ce si cum?
Va doresc o zi minunata si cu multe realuzari...iar pentru cele care se testeaza va tin pumnii si sa vedeti dublu...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camcris spune:

bebelu fosrte frumoase pozele
ai facut falcute ce bine i-ti sta
asteptam si pozele de la nunta





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

multumesc mult de tot pt complimente

acu incep sa pun si de la nunta







Ralu si buburuza va
Marriage Ticker
Eu-zice Domnul, te voi invata,si-ti voi arata calea pe care trebuie s-o urmezi ,te voi sfatui si voi avea privirea indreptata asupra ta
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Fecioarei Maria si Sf. Nectarie sunt 21+ cu Natalia Maria


SILUAN TREBUIE SA TRAIASCA! DA-TI O MANA DE AJUTOR!!!

Mergi la inceput