Aspirante optimiste > 20 ani (556)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

eu zic sa nu iti faci prea mari griji... totul o sa fie ok, incerci de mult timp?
noi voiam sa incepem din sept, daca imi da voie doctorul cardiolog... long story



Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitty-27 spune:

draguto zici ca au inceput simptomele????
sper si iti doresc din tot sufletul sa fie de la

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

oh, fetele, ma duc la tv au inceput CSI

noapte buna





Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitty-27 spune:

cam de 1 an de zile...dar nu asa ca la carte...mai avem cate o luna de scapari.controalele si analizele le-am inceput cam de o jumatate de an..dar totusi e greu cand trece cate o luna in care stii ca ai prestat cum trebuie si bebe refuza sa apara.cateodata dau tarcoale butoiului...dar cateodata sunt foarte optimista.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns draguta spune:

Kitty sa dea DD!! dar nu imi fac sperante, simptome am in fiecare luna, mai glumeam si noi astazi

astept sa vina doctorul din concediu sa vedem ce pasi mai urmeaza, deja ma iau emotiile si pe mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns draguta spune:

noapte buna gabyy!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitty-27 spune:

asa e...spm-ul ma omoara si pe mine luna de luna...ne da atatea sperante....si degeaba.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitty-27 spune:

noapte buna gabyv!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns draguta spune:

asa sunt si eu, cateodata sunt asa optimista , altadata sunt asa suparata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitty-27 spune:

draguta ma bag la somnic ca de dimineata din nou la munca...
noapte buna!!!!

Mergi la inceput