"Abdomen extra-plat (39)"

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns SabinaY. spune:

Nu maaaiNu e cu oki.Nu!Nu!Doua mandre imi ajung.Si zau ca in ultima luna n-a fost timp de accidente.

E vreo dereglare hormonala.

Raport ieri,facut doar banda la pranz si seara m-am culcat de nervi.
Am mancat ok,in jur de 1400 cal.





"Bataia este rupta din rai...dar nici nu foloseste la nimic"
"Palmele nu sunt argumente tari,ba mai mult,nu rezolva nimic."

Jurnal de "mogalnete"
Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y.mami de www.desprecopii.com/info.asp?id=1269" target="_blank">Erika Ilaria(31 august 2007) si Lisa Maria(23 iulie 2009)

fosta devylla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Apropo de calorii ieri am mancat in jur de 1100 de calorii. Daca nu papam si cornul cu ciocolata aveam decat 700 de calorii mancate.
Sabina si la mine e dereglat rau. Vine cand are chef...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Nikole, si eu am tot 34B, dar la asta mi-am luat cupa C. Erau si marimi mai mari la cupe.
Sutiene eu nu prea port, au daca o fac port fara burete si altceva asa ca ar fi ok si daca trebuie sa-l port cu un sutien ca sa nu alunece.
oricum a fost doar 30 de lei, deci nu voi plange cand se "duce"



***Fur is for petting**
http://www.flickr.com/photos/greecky/?saved=1

http:/www.4animals.ro/ajuta.html/ www.adoptiicaini.ro www.adoptiipisici.ro
www.accesoriisihaine.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

buna dimineatza,

claucia am ratat ieri ora elizei din motiv de copil intepat de nu stiu ce mama naibii de ganganie , paianjan ceva si reactie alergica destul de severa la asta. copilul era in Campina si dr de acolo mi-a spus ca arata foarte rau , drept care m-am cam panicat si am adus val vartej copchilu in Buc. Dermatologul de aici a fost mult mai relaxat, a zis ca a vazut chestii mai grave, mi-a schimbat tratamentul si acum sa vedem cum evoleaza.

Partea buna e ca si mancatul a fost precum sportul, spre 0.

Azi m-am sculat cu chef asa ca am bagat scurt 200 de X-cross si 200 de forfecutze sa fac loc de cafea. Diseara am in plan doar alergat si sauna si fuuga la bbei.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Gata cu jumatate din alergatura pe ziua de azi. Mai am de mers la sala si la salon. Pana acum am mancat la MD 1/2 banana si 1 cafea, iar la pranz putina sunculita cu paine plus 1 iaurt si 1 baton fitness si acum rontai niste seminte.
Xio asa putin ai dat pe sutien?? Eu ma gandeam ca e peste 100 ron.
Marina multa sanatate copilasului.






Don't woryy, be hapyy!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

miine am musafiri, imi vine sa ma impusc, ce de treaba am! intr-o juma de ora plec la fizio ...alta operatiune inutila, dar am zis s-o fac si p-asta...data trecuta am platit $85 sa aflu ca trebuie sa fac Kegel exercises ...cica "strengthening the pelvic floor muscles helps support the low back" p-asta n-o stiam, iar chestia cu incordatul abdomenului tot timpul (suptul burtii) nu e benefica - asta o cam banuiam de mult...o sa revin cu amanunte.

Luminita, faine poze si rezultate cred ca daca ai face cu greutati mai mari ai pune muschi imediat la cit esti de maruntica, dar eu zic sa stai asa mai feminina, prea multa masa strica.

ma duc in trebi

p.s. - Deus, poze fara sutien? in maieu adica...acu mi-ai dat idei...

"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*
If you want things to change in your life, you have to change things in your life.

"The best exercise for abs is running... Away from the kitchen." Chalene Johnson

True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

hannen, la mine a plouat torential azi. si au fost 19 gr azi dim, zapuseala, de aia a plouat. dim e mai rece 14 gr. asa ca hai din Saharain vizita la leperchauns, in Iranda
Xio, esti mai bine azi. aha, deci pot sa port silicoanele in sutien. ce bine ca le vreau si eu mai babane
Marina, pupici copilului.
Sabina, ei ceva-ceva azi
Allure, mersic de link fond de ten. e adevarata treaba cu ex kegel, le-am facut si eu cand eram burticoasa si dupa si m-au ajutat. cred ca iar o sa ma apuc de ele, ma doare spatele, tot lower back, dupa cazatura asta. nu am mai facut sport. nu cred ca ma apuc pana nu imi mai trece.

ALAPTATUL HELPLINE


de piticotu' uriash

m-am facut maricica Floricele frumusele



POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Am pus si eu poze. ca ma simteam cu musca pe caciula numai ca eu nu sunt asa slab si in forma.

Chiquitita, mama Liviei (8 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikole spune:

Mey, voi cu pozele voastre m-ati facut de-am rasfoit albumele mele(virtuale), si ma gandeam ca de-as avea corpul de dinanintea sarcinilor, nu as mai cere nimic de la viata...
desi nu am facut o ora de sport de muuulti ani, mie mi se pare ca aveam un corp acceptabil, conturat frumos, acum insa, e ceva de speriat

ca la mine la nimenea, in loc sa ma "mandresc"cu pozele de ...DUPA, eu prefer sa le privesc pe cele ...BEFORE!

Nikole, mami de Albastrel si Albastrica


SA-L AJUTAM PE ANGELO

www.tlig.org/ro/ro3pryrs.html" target="_blank">CELE TREI RUGACIUNI


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Am pus iar citeva poze...nu promit ca le tin mult.

************************************
Whatever happens don`t let go of my hand!

Mergi la inceput