"Abdomen extra-plat (39)"

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

tare frumoase mai suntem, am lasat cateva comentarii.
xio, vreau si eu silicoane de alea. dar cred ca nu am cum sa le port, ca sanii tre' sa fie perky de cand am slabit, sunt un mediu B. doar la push up sunt 34C.
Allure, pe tine sta orice bine cu gemenii tai
mersic de urari, ma simt un pic mai bine 2day.
happy ca mi-a venit copilul. care m-a daramat pe jos la aeroport. a alergat spre mine si s-a azvalit cu avant in brate de am cazut ca o pleasca jos cu ea calare pe mine. ea e bine, a cazut pe moale. fesa mea dreapta e turtita si ma doare ca si cand am primit o injectie cu ura in muschi. si mai am o vanataie generoasa in interiorul genunchiului stang.
MD: sandwich de rice cakes lipiti cu unt arahide& felii kiwi, ceai verde 2 cani deja, cafea, apa.
va pup

ALAPTATUL HELPLINE


de piticotu' uriash

m-am facut maricica Floricele frumusele



POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Ce inseamna perky? Ca la mine am impresia ca inseamna altceva



***Fur is for petting**
http://www.flickr.com/photos/greecky/?saved=1

http:/www.4animals.ro/ajuta.html/ www.adoptiicaini.ro www.adoptiipisici.ro
www.accesoriisihaine.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

adica sani fermi, nelasati. sorry, unele cuvinte nu imi vin in romana imediat. imi ia ceva timp sa gasesc corespondentul in ro.

ALAPTATUL HELPLINE


de piticotu' uriash

m-am facut maricica Floricele frumusele



POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns z333 spune:

raport sportiv:
Cardio power and resistance cu Shaun-40 de min
greutati cu Chalene 40 de min

ma apuc sa fac mancarica..niste pui cu ciuperci si legume mexicane la cuptor si pentru my boy un piure

ma bucur Mephala ca ti-au placut vinetele..nu pot sa ma laud eu ca am multe calitati, dar la bucatarie si la sport sunt data dracu:-))

chiar imi zicea al meu o data..'oricat de tare m-ai enerva tu, nu te-as lasa in veci sa-mi scapi, ca esti cea mai buna bucatareasa si nu mai gasesc eu asa ceva' ..foarte tare, cum s-ar zice, frate



pusi

***************************************************************************
I'm smilin' cuz I love it~ every day!

Fitness is not a luxury, it's a necessity!
http://www.youtube.com/watch?v=CvEWuheF8vc&feature=related







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Citat:
citat din mesajul lui emaaimee

adica sani fermi, nelasati. sorry, unele cuvinte nu imi vin in romana imediat. imi ia ceva timp sa gasesc corespondentul in ro.

ALAPTATUL HELPLINE


de piticotu' uriash

m-am facut maricica Floricele frumusele



POVESTEA MINUNII



Nu-i problema, eu stiu ca perky le spui unor sani obraznici si ma gandeam de ce trebe sa fie asa
daca vrei doar pt. efectul de unire merge si sa folosesti aea si un sutien fara burete. Oricum, ma indoiesc eu ca ii ai pana la buric si nu le poti folosi


Mi-e un rau de innebunesc, cred ca merg pana la spital sa-mi fac un antieetic intravenos, ca pastile degeaba iau. Si vrau sa ajung diseara la meci!


***Fur is for petting**
http://www.flickr.com/photos/greecky/?saved=1

http:/www.4animals.ro/ajuta.html/ www.adoptiicaini.ro www.adoptiipisici.ro
www.accesoriisihaine.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

mda...voi ma faceti sa-mi para rau ca nu mi-am luat rochia aia...sa vad dac-o mai gasesc la magazin

anca, fondul meu de ten e asta: http://4.bp.blogspot.com/_2X87hqqiJDE/SOJTBwjA5EI/AAAAAAAAANk/OtDL5EDNeZg/s1600-h/truematch.jpg
nu incarca fatza deloc...e foarte sheer; am incercat o tona din alea scumpe si nu mi-au placut.

ce de treaba am! dar am mai pus niste poze faine

tre sa fug!

"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*
If you want things to change in your life, you have to change things in your life.

"The best exercise for abs is running... Away from the kitchen." Chalene Johnson

True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena_R spune:

Neatza!

Raport sportiv: bootcamp - 1 ora intensa
Am mancat prostii nici nu vreau sa ma gandesc.. si azi la MD am un croissant cu cioco 7Days Aici e minune sa gasesc asa ceva drept pt care m-am bucurat din cale afara si nici nu m-am gandit la calorii cand mi-am cumparat vreo 10 croissante

Ele, (tiza ) mercic! ce harnica ai fost ieri

Emaaimee - unde ti-a fost cupilu? (e amuzant cand ii zici asa )

Allure, nu auzisem de tartanul asta (ce nume ) dar vazui pe site ca au haine f purtabile nu numai de runway... Nice!!! iti statea f bine!

Xio, cum arata silicoanele alea? Eu nu cred ca am vazut.. si nici nu am gasit nimic vreodata care sa imi uneasca sanii la mijloc Sper sa te simti mai bine in curand!

Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Xio ce fel arata prietena ta!!Stau sa ma uit numai la corpul ei perfect
Am intrat putin si de la munca dar acuma vizionez pe indelete.

Elena & Denisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

buna seara...sunt franta...
toate suntem frumoase si normale:-)
Xio sora mea asa are abdomenul la 37 de ani:-) si eu pana la 29 la fel l-am avut, dupa nastere am avut probleme in rest nu. Dar, si sora mea are grija la ce mananca, daca sare calul la o masa dupa are grija sa compenseze.

Am fost ieri la o ecografie mamara - anual fac treaba asta si chiar am discutat cu doctorita apropo de sani. Mi-a spus ca in 15 ani de profesat ea nu a mai vazut sani frumosi-normali-obraznici dupa ce o femeie a nascut si eventual alaptat. Adica vedetele astea care si dupa 3 copii (vezi A Jolie) poarta rochii fara sutien ea a spus ca nu crede asa ceva ca se poate fara ceva interventie. Nu obligatoriu silicoane, eventual ridicat/aranjat.
Asa ca Allure , XIO, Lumi sa va pozati acuma cat puteti de des in bluze fara sutien:-))) Sau, alternativa oferita de doctorita era sa nu va ingrasati in sarcina decat cateva kg (pana in 5 care nu afesteaza structura sanului) si sa nu alaptati.

Xio si eu am chestii cu silicon pt sani si intr-adevar ii ridica pana in gat

sunt obo, sambata si duminica rup patul de somn!

devii ceea ce practici
www.de-azi.ro
http://oscarfriends.wordpress.com/

"Daca abatoarele ar avea pereti de sticla, am fi cu totii vegetarieni." Linda si Paul McCartney

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Buna seara!! Am venit si eu acasa dupa o zi incarcata cu alergaturi incolo si incoace. Ce bine este sa stai jos... Mai dar vreau sa vad si eu pozele voastre... Asa ca saptamana viitoare o sa va invit sa ma vedeti ca am sambata o nunta si o sa ma pozez ca sa fiu prezentabila. Acum sa trec la ale mele. Raport alimentar:
MD: 1/2 de iaurt ca am fost lenesa si m-am trezit tarziu si trebuia sa ajung la sala;
Pranz: 3 felii de paine de secara cu 2 crenwursti, branza topita si pateu vegetal plus o nectarina (le-am cam amestecat ca imi era fomita)
Cina: cola, 1 banana si 1 iaurt.
La capitolul sport tot cu sala sunt prietena si azi am recuperat de ieri si am facut 2 ore, plus inca 2 miscare prin oras.
Deus si eu sunt de parere ca dupa o sarcina si alaptat nu ai cum sa ai aceiasi sani ca inainte.
Emaaimee sper sa iti treaca repede vanataie si durerea.
Elena nu esti singura cu croasantul 7days (de asta uitasem sa zic). Nu stiu ce pofta de dulce m-a apucat azi si mi-am luat dupa ce am venit de la sala.
Luminita dupa ce spui tu cred ca faci niste mancaruri delicioase. Super!!

Mergi la inceput