Aspirante optimiste > 20 ani (553)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Dana la mine nu are ce sa iasa luna asta ca iau AC
Cixi tinem pumni stransi
Paula iti sta foarte bine noua frizuraSi eu tot asa sunt tunsa numai nu sunt creata si bruneta
Draguta,Madutza,Roxi,Anca si tuturor multi
Bebelu ce faci dragutzo?Parca nu te-am vazut azi pe aici...

Cosmi,aspiranta optimista viitoare
www.fertilityfriend.com/home/2f8009" target="_blank"> Grafic TB

Doamne,pustii sunt casele fara copii si triste sunt inimile sotilor care n-au urmasi. Chiar daca nu avem credinta dreptilor care pentru rugaciunile lor s-au invrednicit sa aiba copii, pentru mila Ta nemasurata, nu ne lasa, Atotputernice Doamne, ci vezi suspinul inimii noastre. Umple-ne casa de bucuria pe care o aduc copiii, iar pe noi ne intareste ca sa-I crestem cu dragoste si intelepciune, spre slava numelui tau.Amin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katy82 spune:

Buna fetele! Eu declar Z1! Si culmea nu sunt trista deloc. Mai bine decat sa fie ceva in neregula! Nu prea am mai scris pt ca imi tot caut alt loc de munca, in invatamant sunt muritoare de foame, sper sa-mi gasesc pana incep copiii scoala. O sa-mi bag concediu fara plata un an daca gasesc ceva.
Deevatin pumnii sa se lase cu IA-ul.
Sorinakesi eu m-am ingrozit de stirea de la TV, eu care ziceam ca Giulestiul e cel mai sigur. Saracele mamici care si-au pierdut bebelusii
Madutza felicitari pt , o sa aveti pereche, ce frumos!
Kitty la multi ani!
Maruscha tin pumnii la tine sa fie bebe!
Paula ce bine iti sta!
Cixinica tinem pumnii sa fie bebe!
toate fetele!


sa devin !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deeva73 spune:

fetelor va multumesc pentru sustinere!!!

cixinica iti fac si eu galerie... poate reusesc sa sperii rushii ca sa nu mai vina.

paula iti sade foarte bine tunsoarea bob.

katy eu zic sa nu renunti la invatamant, ai o bruma de bani asigurati. Mai cauta sa faci altceva pe langa asta. De exemplu inceasrca la asigurari. La cele de bunuri ii mai usor si se castiga bine. Nu cunosti pe nimeni la asigurari? Daca esti o fire sociabila poti face bani frumosi.

Domnu' Bunu ne intoarce binele cu bine si mare va fi rasplata Lui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PaulaFrida spune:

multumesc fetelor
imi place si mie cum imi sta cu tunsoarea bob,nu-l mai las sa creasca lung ca nu ma avantajeaza si e si greu de intretinut

In fiecare zii tot mai aproape de minunea noastra

"A person is a person, no matter how small. "
Dr.Seuss

Marriage Ticker
Trying To Conceive
TTC blinkie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEA84 spune:

Saluti,mai intru si eu sa va salut,sper sa nu va suparati?
PAULA,arati super,bruneta cu ochi deschisisi tunsoarea e super..
COSMI,E POSIBIL SA FIE OVULATIE,akm depinde si de medicamentatie desii AC nu influenteaza mult
noi suntem bine,crestem cu fiecare zii,matza ma topeste la sani dar asta e...meseria de mama

FERICITA DE MARA 8-07-10 SIALEXANDRA 1-02-07


ANDREsiALEX

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisssa_ana spune:

Paula foarte bine te prinde tunsoarea bob. Arati ca de 20 de ani...(chiar cati ai??).





Mamica de Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PaulaFrida spune:

Andreea,lissa multumesc pt complimente
o sa implinesc 27 de ani in 19 septembrie

In fiecare zii tot mai aproape de minunea noastra

"A person is a person, no matter how small. "
Dr.Seuss

Marriage Ticker
Trying To Conceive
TTC blinkie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maruscha spune:

Am facut transvaginala, eu zic ca era performant...ma mai duc maine sa vedem daca se dubleaza si luni la control.Diferenta de la 1 la 366,55 e mare...poate sa fie gemelara????Multumesc tuturor care imi sunteti alaturi aici...eu inca sunt moderata...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maruscha spune:

BHCG se poate face la orice ora, indiferent.Am inteles ca hormonul acesta se gaseste in sange

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorinake spune:

buna, fetele! inca nu pot sa accept si sa inteleg ce s-a intamplat la giulesti!!! niste nemernici si un sistem sanitar imbecil au ucis niste bebelusi si au distrus familiile!! nu am cuvinte!!!

Maruscha, felicitari pentru bb! Sarcina usoara!

Mergi la inceput