Aspirante optimiste > 20 ani (553)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

cami si buchetele si lumanarile sunt din trandafirii.
lumanarile si buchetu ei sunt albe si buchetu meu rozaliu.
toate sunt in forma de glob.
sunt frumoase.
oricum o sa va arat poze sapt viitoare



Ralu si buburuza va
Marriage Ticker
Eu-zice Domnul, te voi invata,si-ti voi arata calea pe care trebuie s-o urmezi ,te voi sfatui si voi avea privirea indreptata asupra ta
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Fecioarei Maria si Sf. Nectarie sunt 20+ cu Natalia Maria


SILUAN TREBUIE SA TRAIASCA! DA-TI O MANA DE AJUTOR!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi32 spune:

Buna dragutelor, vad c-asteptam liniute pe-aici, ma-nscriu si eu in galerie!
Lore, Cixinica, Cami, tinem pumnii stransi tare!
Anca, daca poti gasi pe cont propriu e mult mai bine. Sa n-ai stresul sefilor e mare lucru. Tu ce-ai mai facut? Mai esti in pauza?
Cami, deocamdata nu mai merg la dr ca n-am motiv, a zis sa-ncercam vreo 2-3 luni natural si daca tot nu iese trecem la FIV. Oricum n-aveam bani acum
Culeg si niste pupici de molipsire ca vad ca azi a lasat mai multa lume decat de obicei
ici si de la mine pt toata gasca de optimiste!

in devenire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda15 spune:

Draguta, Katy82multumesc de primire.

Camcris, simptomele de sarcina pot fi ciudate, uneori confundandu-se cu cele de ciclu. Eu la ambele sarcini am avut simptome de ciclu mai degraba decat de gravideala, la a 2a chiar am asteptat 2 saptamani pana sa fac testul de sarcina ca eu credeam ca s-a dereglat, luna anterioara venind cu 1 saptamana intarziere.Deci daca uratii intarzie atunci musai test de sarcina indiferent de simptome.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cixinica spune:

bebelu asteptam cu nerabdare poze
didi
iau si eu de molipsire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns racheel spune:

Nici luna asta nu a fost sa fie.Dar sunt optimista inca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi32 spune:

Anda, bine-ai venit pe la noi, o sa vezi ce usor trece timpul aici (pt mine au trecut 2 ani), sa-ti spuna Paula care tot asa a avut de asteptat! Important este ca stii ca poti sa ramai, mai sunt aici fete care-au trecut prin ce treci tu, deci ai cu cine schimba impresii!
Ralu abia asteptam sa vedem pozele!

in devenire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

fetelee poate sapt viitoare sau peste 2 sapt punem de o intalneala.
k e mai bine afara.
ce ziceti???

DIDI te bagi?



Ralu si buburuza va
Marriage Ticker
Eu-zice Domnul, te voi invata,si-ti voi arata calea pe care trebuie s-o urmezi ,te voi sfatui si voi avea privirea indreptata asupra ta
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Fecioarei Maria si Sf. Nectarie sunt 20+ cu Natalia Maria


SILUAN TREBUIE SA TRAIASCA! DA-TI O MANA DE AJUTOR!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda15 spune:

Didi32, mersi de primire. ai dreptate, e bine sa ai cu cine schimba impresii, dar sper ca asteptarea sa fie cat mai scurta pentru fiecare.Eu abia astept sa intru iar in cursa, sa vina septembrie sa fac restu de analize si daca o fi bine si am raspuns la intrebari, ne apucam de treaba cu drag si spor
Intre timp vreau sa ma bucur cum o sa curga cu teste pozitive pe la fete aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi32 spune:

Ralu sunt prima pe lista normal!

in devenire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi32 spune:

Racheel , esti sigura? Poate suna prosteste, da' stii cum speram noi pana in ultima clipa

in devenire

Mergi la inceput