Aspirante optimiste > 20 ani (553)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

astept 2 raspunsuri dar cum orice sut in cur e un pas inainte am luat deja 2 lucrari in particular si o colaborare cu un structurist care are lucrari multe

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

buna fetele

azi e soare si la noi , nu e f cald, dar suntem pe drumul cel bun.

lorena -tinem pumnii pana vineri sau pt weekend

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cixinica spune:

lorena te inteleg ca esti nerabdatoare cu testul, dar mai bine mai asteapta decat sa vezi doar o liniuta, pentru ca e prea devreme.
eu nu am mai avut rabdare si mi-am facut de dimineata test si a iesit negativ. astept sa imi intarzie cm-ul si abia apoi mai incerc altul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ukume24 spune:

Lorena din proprie experienta iti zic si te sfatuiesc sa mai astepti. Eu atata am plans cand mi-am facut testele si mi-au iesit negative si dupa 10 zile guess what?:2 liniutze. Deci hai mai asteapta un picut.... nici nu mai e asa de mult pana vineri. Cat e 2 zile??

24+
S-a intamplat minunea mult asteptata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisssa_ana spune:

lore mai astepta. si eu am patit la fel ,mi-am facut testul pe data de 30 aprilie si era negativ clar si pe 2 mai era poztiv curat,mai lasa cateva zile sa nu te panichezi degeaba,pastreaza-ti starea pozitiva.



mie Ana imi ocupa tot timpul,e o draguta.Acum a inceput sa vorbeasca vrute si nevrute.leaga mai bine de 3 cuvinte,ieri in parc,l-a certat pe un baitel mai mare care vroia sa se urce pe topogan cu picioarele si il certa de numa':"nu voie iatul" si ii arata cu degetelul...nu va zic ca baitaul nu a bagat-0 in seama si Ana a inceput sa planga de ce nu asculta:D

Mamica de Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camcris spune:

anda15 bine ai venit la noi, sedere cat mai scurta la aspirante, ma impresiont tare mult povestea ta, nu doresc nimanui sa treaca prin asa ceva cu atat mai mult cu emotiile asteptarii berzei care nu e sa mai apara si uite asa trec anii
dar lasa ca va veni si vremea noastra
uite





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camcris spune:

cixinica parca eram in aceeasi perioada tie cand trebuie sa-ti vina uratii? bine sa dea DD sa nu mai vina deloc




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cixinica spune:

camcris mie ar trebui sa-mi vina vineri. sper sa nu mai vina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda15 spune:

Multumesc de primire, fetelor.
E grea asteptarea si toata lupta dar rezultatul merita toate eforturile. In ciuda a tot ceea ce mi s-a intamplat eu nu ma dau batuta, mi-e putin teama sa raman insarcinata din nou dar trebuie sa incerc, vreau neaparat sa devin mamica(cum scrie pe prima pagina)si sunt convinsa ca o sa fim toate mandre, fiecare cand ne e dat.

Pana una alta, pumnii stransi pentru Lorena si sa fie cu 2 liniute

Ukume, mersi de vorbele bune si sarcina usoara in continuare
Camcris, fii sigura ca va veni si vremea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camcris spune:

cixinica la mine ar trebui sa vina sambata pe 21, bine io sper sa nu mai vina acum om vedea




Mergi la inceput