Dovlecei in sarbatoare *179*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Lali bravo cu adormitul! Abia astept sa dau si eu vestea asta, peste vreo 10 ani, ca a adormit Alex nescuturat in brate

Iulika multu mult!

Uka mami, cizme pe caldura asta?


Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carinablanca spune:

Luci, multumesc . L-am vazut si eu in sfarsit pe David. Tare scump e. Asa imi plac bebelasii cand umbla asa lipa-lipa singurei. O ador si pe Maria cand face asa. SUnteti tare dulci.

Noapte buna la toata lumea

Carina de scumpete de in Maria (31.08.2009)

http://lb1f.lilypie.com/wr9Bp2.png

http://capy72.mondozoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluk16 spune:

Va spun si eu fetelor noapte buna, ca deja imi fac de cap . Nu tare prestez somn de cateva nopti...




Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluk16

Va spun si eu fetelor noapte buna, ca deja imi fac de cap . Nu tare prestez somn de cateva nopti...




Mami fericita de minune Alex (16 octombrie 2009)


Se vede Nici la mine nu e tare prestatia asa ca te inteleg. Pup, fato!

Liliana, Andra-Maria (29.09.2003) & Radu-Mihai (21.10.2009)

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

D'ale Andrei

Vremuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Am uitat så va spun ca azi m-am hotarat så ma tund.Inca nu am facut-o dar maine voi face un drum la coafor.M-am hotarat pt ca eu il tin mereu strans si nu oricum , ci in coc pt ca daca ma prinde Brucu e distractia lui cea mai faina så ma flocaiasca toatå.Si apoi vine iarna eu mereu port caciula/basca/sapcå.Apoi vine Daniella si cred ca va avea aceleasi deprinderi ca si frate-su ca doar nah! e in famile si asa m-am hotaråt så ma tund mai scurt.Oricum cred ca va creste la loc pana nasc.

www.tunsori-noi.com/imagini-tunsori/tunsoare-medie-filata" target="_blank">Cam asa m-am gandit så ma tund.Imi va fi mai usor så ma ocup de el mai ales ca ee ff des.

Iuliana, Cea mai Fericitå de Bruce Nicholas (14.08.2009) si acum 10+

Bruce, minunea noastrå

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

Neatza fetili,sa va las o pentru matinale asa ca mine,sunt trezita de pe la 5:30 ca sa am timp sa-mi fac tot.Mie frica de drum caci nu stiu cum se va comporta Iri dar eu stiu ca D-zeu ma iubeste si va fi bine
IULIKA foarte frumoasa tunsoarea,asteptam poze cu noua tunsoare si cu burtica
LALI imi pare rau ca l-a chinuit maseluta pe Paul,sa speram ca acum va fi bine,multumim de capitol
UKA foarte frumoase pozele de la intalnire,sunteti toate trei frumoase cu copii din dotare,imi place de mor tunsoarea lui Santorini pe care o
Va fetele si ne auzim din Romanica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Buna dimineaaaataaaa!!!!

, multa pentru toata lumea, va rog sa va serviti.

Mada drum bun si usor.

Lali pupam printisorul cu maseluta, parca nu imi vine sa cred.

Iulika asteptam poze cu tunsoare.

La multe lunitze fercite MATEI

----------------------------------------------
Alex, mami de Alessia Zeina (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamideandrei spune:

buna dimi!
Alex, Mada, multam de cafea!
Lali, bine ai revenit, imi pare rau de durerile lui Paulica, dar vorba ta, cine are maseluta? tu cum ai rezistat la soacra? ca eu n-as rezista o saptamana nici sa ma bati. mai mult de trei zile n-am stat niciodata cu ea
Iulika, super cool tunsoarea, abia asteptam sa te vedem

noi am dormit super ok, mandrul meu s-a trezit la 7 vorbind de mama focului , venea in capatul patului care-i langa usa si striga "mamamamamaaaaaaaaaaaaaaaaa"

ANDREI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

'Neatza!
Mada multzam de cafea . mai ales pe Iri ,sa fie cumintel,sa ii placa in avion .
Alex saru' mana si tie pentru cafeluta,am gustat nitel,ca sa beau de la toata lumea .
Iulika frumoasa tunsoarea,abea astept pozici.
De pe mail nu am apucat sa vad decat pe Ebru tunsulici,care e o scumpa si asa,tunsa si mai scurt ca data trecuta. Azi termin de vizionat .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamideandrei spune:

eu mi-am facut temele si am vazut toate pozele restante!
Mely, Carina, Luto minunati copii! si ce mari s-au facut toti!
inca nu l-am vazut pe Davidelul mergand, tre sa merg la laptop ca acolo pot sa le vad, dar deocamdata e ocupat

ANDREI

Mergi la inceput