Ghiocei de martie - aprilie 2009 ***236***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaelacg spune:

ilinca, eram nefacuta la par de 5 luni de zile. vreo 4-5 cm(ca are mana usoara coafeza si creste rpd) de par alb. barbatii grizonati is barbati frumosi, dar femeile....si aveam un amestec de radacini albe cu saten inchis.
acum mi-a iesit o chestie...bine ca s-au acoperit firele albe.eu oricum vreau sa-l aduc la o nuanta mai deschisa.nici tunsoarea n-a iesit cine stie ce. ma face cam rotunda la fata.asta e...la 30 ron, nu zic nik, bine ca n-am dat milionul si la coafor, ca atunci chiar ma ofticam.
tati ma vrea iar blonda. am sa caut o poza sa va arat cum eram pe vremuri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_05 spune:

Simona, La multi ani lui Sebi
Total ginerele meu cum doarme el pe parchet

Azi m-a terminat mamaruta mea, e din ce in ce mai "cuminte" sau nu mai am eu energia necesara. Nu stiu cum sa procedez cu ea, va rog dati-mi sfaturi ne loveste cu palmuta peste fata. Daca ridic tonul la ea sau ii intorc spatele si ii spun ca nu mai e prietena mea plange de zici ca am batut-o, daca ma fac ca plang fiindca ma doare cum ma loveste imi ia mainile mi le pune la ochi si face eeeeeeeeee, adica sa plang deci... nu stiu ce sa fac cu ea. Sa o ignor mu cred ca e o solutie, sa-i dau peste manute ma doare sufletul, oricat ii explic nu vrea sa intelega si pace

Ayla, multa sanatate, stiu asa e in Ungaria nu se da nimic fara reteta. Eu am vrut sa ii cumpar Iuliei Pentaximul ca nu se gasea la noi si am avut nevoie de reteta. Concediu placut in continuare la bai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelacg spune:

cami, eu nu stiu ce sa-ti spun ca maria nu face de-astea inca.mi-e groaza si mie de perioadele astea.sa-i distragi atentia cumva nu merge?
pt mamaruta batausa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Novus, lui Andrei i-a dat dr. calciu gluconic acum cu eruptia asta...nu stiu exact care-i faza, dar, ne conformam!

Mihaela, vrem neaparat poza cu tine blonda; eu nu mi te pot inchipui...Am votat somnoroasa frumoasa, ma tin serios de treaba ca meritati premiu!


Afara ploua, aerul e curat si racoros, Andrei a adormit langa mine, tinandu-mi o manuta calda pe obraz, eu citesc o carte care-mi place...the perfect moment!...da' tot am venit sa vad ce mai ziceti!

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Novus, pozeaza top-modelul, ca mi-e dor de ea!

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelacg spune:

eu suvitatala nunta lui fratemiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelacg spune:

pe intuneric le-am gasit doar pe astea. ce-i drept par mai matura aranjata la par.
a, tipa din poza e varamea careia i-am imprumutat banii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Wow, Miha, iti statea bine si asa!...de fapt, ce sa ma mai mir, la trasaturile tale faine, n-avea cum sa-ti stea rau!

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaelacg

eu suvitatala nunta lui fratemiu.




te mai miri pe cine seamana Maria asa frumoasa !! pe tine !!!!

Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Noapte buna fetelor !!

Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput