SILUAN, 6 LUNI - TRANSPLANT HEPATIC

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Multumim muult pentru postarea la Bazar! Fetelor,randunici,haideti sa ne miscam!!

Doamne-ajuta!!

Siluan trebuie sa traiasca!!



Mamica lui Mihai si cu Maria Sa la purtator!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Am vorbit cu Simona aseara, era ingrijorata. Siluan mananca putin, slabeste pe zi ce trece... insa este stabilizat. Nu este bine, dar macar situatia lui nu se inrautateste. Doamne-ajuta sa se stabileasca ce si cum cu transplantul.

-------------------------------------
Hai la drum si-om vedea noi ce si cum!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Eu mai devreme de 23.08 nu pot duce nimic la bazar, dar sper ca macar atunci sa fiu de folos pe partea asta!

Multumim pentru ajutorul cu bazarul!

-------------------------------------
Hai la drum si-om vedea noi ce si cum!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bobitamica spune:

Doamne.ajuta-l pe Siluan sa treaca peste toate durerile si fa-l sa zambeasca iar parintilor lui!!!

Doamne ajuta!!!

Bobitamica-mami de IRINA
16 iulie2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca2107 spune:

Doamne ajuta acest sufletel nevinovat, da-i putere si sanatate sa ajunga cu bine la momentul transplantului si adu speranta in inimile unor parinti minunati !
Doamne, cu puterile tale, fa sa inteleaga toti parintii la care ajunge mesajul nostru ca, printr-un mic gest, pot ajuta o mama sa poate sa spere, sa viseze ca isi va vedea puiutul crescand. Oricare dintre noi ne-am da viata pentru o secunda din viata copiilor nostri. De data asta e nevoie de mult mai putin, de oricat poate fiecare, pentru ca o mama sa-si stranga in continuare copilul in brate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Noi am avut o perioada foarte aglomerata si acum am revenit.
Haideti sa ne imnplicam toti, asa cum putem, cred ca orice picatura de ajutor este binevenita pentru salvarea acestui baietel,



**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Admin, te rugam sa adaugi cazul la bazarul umanitar,

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I Love DC&page=3" target="_blank">Avem foto in concurs si acum ne laudam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Se poate pune si la generale macar 2 saptamini...poate asa va fi vazut de mai multa lume care va face donatii

Doamne ajuta!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I%20Love%20DC&page=2" target="_blank"> Votati dod-1 si dod-2




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pooh spune:

Sunt si eu alaturi de parinti si de bb SiluanPooh,mami de Timea(15.06.05) si Balázs(09.07.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

info...

de aseara tatal lui Siluan este in Brasov. incearca sa stranga documentatia si sa faca dosarul pentru formularul 112 la CAS.

sa poata fi evitata birocratia specific romaneasca, pentru ca Siluan nu are timp pentru asta!

oare pe DC nu este nimeni care sa lucreze/sa cunoasca pe cineva la CAS Brasov?

edit ca mi-am amintit: aseara am vorbit si cu Simo, i-am simtit "buna" vocea, parea linistita, si, draga de ea!, m-a intrebat cum suntem. se gandea EA la noi cu sufletul ei mare.

Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

Mergi la inceput