SILUAN, 6 LUNI - TRANSPLANT HEPATIC

Raspunsuri - Pagina 38

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Am primit ieri de la Olishka doua sacose cu hainute pt copii, am inceput sa le incarc.

Cine mai vrea sa doneze produse pt bazar, pt Siluan, dar n-are timp, sa de PM!

CRISTIAN (7.03.2009)
--------------------------------------
Where there's a will there's a way
cioburi de viata in 3
SILUAN are dreptul la viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

In fiecare zi vreau sa va scriu despre Siluan,dar mereu apare cate ceva...Siluan este inca racit,marti va avea 2saptamani de cand tuseste si are mucisori.Datorita starii lui de sanatate nu poate sa ia medicamente pt ca ii afecteaza ficatul si doctorii din Hanovra au fost tare stricti in legatura cu ce are voie sa ia.Dar,sunt linistita ca nu s-a agravat nici raceala ,nici starea lui.Este mai agitat,dar saracutul are atatea dureri!
Sa va rugati pentru el!
Multumim de urarile de Sf Siluan.In fiecare seara este uns cu mir sfintit la Sf Maslul ce a avut loc chiar de ziua lui!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bejenarudana spune:

buna dumnezeu sa ti ajute si sa i de a sanatate ingerasului siluan sunt si eu mama a doi baieti si ma doare sufletul cand vad ingerasii mici suferind dumnezeu e mare si e alaturi de noi [ dar daca nu sar rezuma totul la bani mereu] multa sanatate si putere se a trece peste incercarile la care ai fost pusa am sa ma rog si eu pt fiul tau cum ma rog pt ai mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns midasnu spune:

Un colet a plecat azi de la mine catre Monnvas , mi-am dat seama ca nu am timp sa le pun la bazar. Multumesc Mona si Simo iti doresc multa putere sa poti trece peste toate. Suntem alaturi de voi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Am trimis si eu ceva in cont azi

sa va fie de folos si multa multa putere si incredere. sa fie bine!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CriPOD spune:

Am trimis si eu astazi din partea mea si a inca unei utilizatoare DC. Va rog sa-mi confirmati de primire (si sa specificati suma depusa in numele celuilalt utilizator), am nevoie de transparenta, nefiind vorba numai de mine. Multumesc frumos!

Sanatate lui Siluan, sa treaca cu bine si se faca bine, sa creasca mare alaturi de fratiorii lui.


pepit
Common sense is not so common...[Voltaire]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexalorena spune:

8 luni in data de 8 octombrie 2010...LA MULTI ANI pentru Micutul copilas! Dumnezeu sa-ti ajute Pui mic in aceasta grea incercare. Ne rugam pentru sanatatea ta si stim ca Dumnezeu va face o minune!
SILUAN TREBUIE SA TRAIASCA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Multumim de urari si de toata grija!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns r_ocsy spune:

Ne rugam in continuare pentru micutul Siluan , sa dea Domnul sa se insanatoseasca cat mai curand.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

sanatate multa puiului mic, sa dea DD sa scape de chinuri si de dureri...ne rugam pt voi!

*********************************************************
Andreea, mami de print Eric (9.12.2007) si printisor Filip (24.06.2010)

*********************************************************
ERIC SI FILIP - POZE RECENTE

Printul Eric are...
Printisorul Filip creste...

BLOG DE PICI...

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput