SILUAN, 6 LUNI - TRANSPLANT HEPATIC

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

nu se poate Sper sa treaca si peste asta, si sa mai vina si vesti bune legate de starea Micului...

Olgacu Alexandru si mami de Ioana-Sofia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Doamne,cu puterea Ta cea mare, ai grija de micut si fa-l grabnic sanatos!Ajuta-l Doamne!!


mami de TEA

Nu exista vreun pictor care sa fi surprins cu adevarat sentimentele unei mame pentru copilul sau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

Multumim Irinusha, am verificat mailul si au intrat banutii.

" SALVEAZA-L PE SILUAN!!! TU IL POTI AJUTA!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elara spune:

Doamne , ajuta sa scape de complicatii si febra si totul sa decurga cat mai repede si cu bine.

Siluan, sute de oameni se gandesc la tine si se roaga pentru tine. Fii puternic, pui mic.


Elara, fericita mamica
a Mariei Roxana (20.03.2008)
si a lui Matei Catalin(20.11.2009)

"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni." Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns neliaCris spune:

Neata.Sper sa aud doar vesti bune despre puiutul Siluan de acum inainte.Imi pare nespus de rau cand aud de febra,Doamne ajuta-I si acum cand au mai mare nevoie de Tine.
Astept vesti pozitive...au ajuns atat de aproape de salvare...Doamne ajuta
Poate cineva sa imi spuna cam cati banuti sau strans pana acum in mare?Cam de cati mai sunt nevoie?
Pup stolul greu incercat(familia Micului o imbratisare puternica)

Anul 2010 va fi anul nostru,in care toate visele prind contur,toata tristetea dispare iar viata isi urmeaza cursul ei lin spre implinire...



Mami Cornelia,tati Daniel,copilas iubit Cristian 14 martie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dudurutza spune:

Doamne ajuta-l



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Simo mi-a dat un nou mesaj ca nu mai are febra dar e sub antibiotic si se spera ca sapt viitoare se va face transplantul. Nu mi-a precizat inca cine va fi donatorul, probabil ea. Astepta sa-i ia George o cartele de tel germana si ma va suna azi asa ca voi reveni cu amanunte.
Nelia, sper sa rezolv azi cu internet banking-ul si sa am acces la extrasul de cont si atunci va voi spune tutoror exact cati bani sunt stransi (pe conturile noastre) si voi face si confirmarile de plati cerute. Daca mai e nevoie?? DAA, de inca f multi bani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

In sfarsit,o veste bunicica.Doamne ajuta sa reziste micutul, sa nu mai faca febra, sa se faca transplantul sapt viitoare si sa "renansca" bietul pui!


mami de TEA

Nu exista vreun pictor care sa fi surprins cu adevarat sentimentele unei mame pentru copilul sau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dudurutza spune:

Naty, doamne ajuta-le........sa fie bine totul



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

doamne ajuta sa fie bine te rog Doamne ai grija de acest puiut mic da-i putere sa invinga aceasta boala si sa se intoarca acasa sanatos la fratiorii lui


SILUAN ARE DREPTUL LA VIATA!!!

Mergi la inceput