Dovlecei in sarbatoare171-La multi ani Lisa Maria!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Fragutza

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

Citat:
citat din mesajul lui Fragutza

Luto, te rog frumos, imbarbateaza-ma si pe mine! Sunt atat de delasatoare de nu se poate..am fost sa vad o sala sa ma apuc de putin sport si aman ca un purcel sa merg sa-mi fac abonament.
Apoi, ma doare o mana, mi-a mai crescut un os la incheietura si nu ma mobilizez sa merg si eu la medic.
Si ar mai fi, dar pe rand...

Va rog, sa ma dea cineva cu capul de perete! Haideti, ce dracu, v-am mai zis, sunteti prietenele mele.

Pentru puiul tau



avand in vedere profilul dumneavoastra emotional cred ca va multumiti in sinea dumneavoastra interioara cu faptul ca aratati foarte bine (atat dvs cat si sotul)...astfel delasarea si nepasarea se strecoara in viata dvs ca niste mici rame .....transformand gaurica in scorbura.Nu va culcati pe-o ureche !!!! mergeti la sala ca sa va rupeti si incheietura cealalta. Ca sa fiti din fotomodela...o superfotomodela.....
Trageti cat puteti de dumneavoastra ...numai asa veti reusi, aceasta e calea.
Pentru ghicit in cafea si glob de cristal sunati la telefonul mobil

Lucia, mami de David ocupata cu Shopping la Londra


Aici am inceput sa plang, partea asta m-a impactat puternic. Imi da cineva un sfat ca sa-mi revin?

Pentru puiul tau






strange tare gaurica

de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_uka spune:

Norocul vostru ( sau ghinionul) ca sunt la soacramea .. Si ceva din casa asta imi blocheaza spontaneitatea si orice urma de hazosenie, altfel va scoteam eu din impas.
O singura observatie am: fetele care merg la sala, de obicei au nevoie de incurajari si un moral bun, da? TU NU AJUTI daca te prezinti cu fizicul tau in-cre-di-bi-llll acolo, da? Fii buna si primeste extra-osul ala ca pe un membru al familiei, plimba-l cu Ferrariu'.. Haide, e uso sa fii fericit!! ca te prezinti cu fizicul tau in-cre-di-bi-llll acolo, da? Fii buna si primeste extra-osul ala ca pe un membru al familiei, plimba-l cu Ferrariu'.. Haide, e usor sa fii fericit!!

_
www.13enterprise.co.uk/index.php?dot=common/home" target="_blank"> C a r i n a' s favourite place for Nihil Sine Deo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:


Citat:
citat din mesajul lui selen80

Citat:
citat din mesajul lui Fragutza

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

Citat:
citat din mesajul lui Fragutza

Luto, te rog frumos, imbarbateaza-ma si pe mine! Sunt atat de delasatoare de nu se poate..am fost sa vad o sala sa ma apuc de putin sport si aman ca un purcel sa merg sa-mi fac abonament.
Apoi, ma doare o mana, mi-a mai crescut un os la incheietura si nu ma mobilizez sa merg si eu la medic.
Si ar mai fi, dar pe rand...

Va rog, sa ma dea cineva cu capul de perete! Haideti, ce dracu, v-am mai zis, sunteti prietenele mele.

Pentru puiul tau



avand in vedere profilul dumneavoastra emotional cred ca va multumiti in sinea dumneavoastra interioara cu faptul ca aratati foarte bine (atat dvs cat si sotul)...astfel delasarea si nepasarea se strecoara in viata dvs ca niste mici rame .....transformand gaurica in scorbura.Nu va culcati pe-o ureche !!!! mergeti la sala ca sa va rupeti si incheietura cealalta. Ca sa fiti din fotomodela...o superfotomodela.....
Trageti cat puteti de dumneavoastra ...numai asa veti reusi, aceasta e calea.
Pentru ghicit in cafea si glob de cristal sunati la telefonul mobil

Lucia, mami de David ocupata cu Shopping la Londra


Aici am inceput sa plang, partea asta m-a impactat puternic. Imi da cineva un sfat ca sa-mi revin?

Pentru puiul tau






strange tare gaurica

de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!








----------------------------------------------
Alex, mami de Alessia Zeina (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka

.... Si ceva din casa asta imi blocheaza spontaneitatea si orice urma de hazosenie.....
_
www.13enterprise.co.uk/index.php?dot=common/home" target="_blank"> C a r i n a' s favourite place for Nihil Sine Deo


ce? ce? ce?

Lucia, mami de David ocupata cu Shopping la Londra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hepilica spune:

Citat:
citat din mesajul lui selen80

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

sa traiasca Zeinuca si Dragoselu yuhuuuu sa fiti mari si norocosi in viata

Ebruska in cateva zile o vei lua la fuga. Felicitari, cred ca mama ta e foarte mandra de tine !!!!
Deja ma gandesc la ce culoare de ham sa ma opresc si eu

Mada drum bun mami si sedere faina. Sunt sigura ca te vei descurca chiar daca putin mai greu. Tu esti o invingatoare

Revin pe seara

Lucia, mami de David ocupata cu Shopping la Londra


ROSU, ca sa mearga si la Sarah noi asa avem



luto, vezi mami ce culoare au www.13enterprise.co.uk/La%20plimbare/accesorii%20plimbare/ham-de-mana" target="_blank">astia disponibila imediat din stoc .



---
mami de minunata si cuminte (22.09.2009)

Multumesc lui DD.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui hepilica

Citat:
citat din mesajul lui selen80

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

sa traiasca Zeinuca si Dragoselu yuhuuuu sa fiti mari si norocosi in viata

Ebruska in cateva zile o vei lua la fuga. Felicitari, cred ca mama ta e foarte mandra de tine !!!!
Deja ma gandesc la ce culoare de ham sa ma opresc si eu

Mada drum bun mami si sedere faina. Sunt sigura ca te vei descurca chiar daca putin mai greu. Tu esti o invingatoare

Revin pe seara

Lucia, mami de David ocupata cu Shopping la Londra


ROSU, ca sa mearga si la Sarah noi asa avem



luto, vezi mami ce culoare au www.13enterprise.co.uk/La%20plimbare/accesorii%20plimbare/ham-de-mana" target="_blank">astia disponibila imediat din stoc .



---
mami de minunata si cuminte (22.09.2009)

Multumesc lui DD.




Lucia, mami de David ocupata cu Shopping la Londra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hepilica spune:

alex, e ora 22. nu te-ai culcat?

---
mami de minunata si cuminte (22.09.2009)

Multumesc lui DD.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui hepilica

alex, e ora 22. nu te-ai culcat?

---
mami de minunata si cuminte (22.09.2009)

Multumesc lui DD.

Vroiam sa va zic noapte buna, dar parca prea sunteti in verva ca sa nu ma dixtrez si eu nitel.

----------------------------------------------
Alex, mami de Alessia Zeina (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui hepilica

alex, e ora 22. nu te-ai culcat?

---
mami de minunata si cuminte (22.09.2009)

Multumesc lui DD.


mai coana Hepilico tu esti pusa pe sotii sau mi se pare ?

Lucia, mami de David ocupata cu Shopping la Londra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hepilica spune:

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka

Norocul vostru ( sau ghinionul) ca sunt la soacramea .. Si ceva din casa asta imi blocheaza spontaneitatea si orice urma de hazosenie, altfel va scoteam eu din impas.
O singura observatie am: fetele care merg la sala, de obicei au nevoie de incurajari si un moral bun, da? TU NU AJUTI daca te prezinti cu fizicul tau in-cre-di-bi-llll acolo, da? Fii buna si primeste extra-osul ala ca pe un membru al familiei, plimba-l cu Ferrariu'.. Haide, e uso sa fii fericit!! ca te prezinti cu fizicul tau in-cre-di-bi-llll acolo, da? Fii buna si primeste extra-osul ala ca pe un membru al familiei, plimba-l cu Ferrariu'.. Haide, e usor sa fii fericit!!



da' de ce repeti asa? ai vreo problema de sanatate ?



---
mami de minunata si cuminte (22.09.2009)

Multumesc lui DD.

Mergi la inceput