Gasca de Constanta *118*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

buna seara!
Asa....desi nu-i sfarsitul programului...ma bucur ca au venit absentele.
DanaAlex si sa-ti fie cu folos...bineinteles ca dpdv psihic e cel mai mare castig!

Bettyk-bafta motzatei! Cand ai timp sa pui si o inregistrare cu ea. Sincer in afara de intalnirile(cele doua) cu fetele, si care nu au fost vinerea, in Mamaia n-am mai ajuns deloc. Daca ajung, promit sa nu ratez spectacolul micutei noastre vedete!

Magazinul Piritex,sper sa nu confund, este si pe sos. Mangaliei dupa fostul Interex pe partea stanga cum vii dinspre gara spre Eforie. Dar acolo au numai parchet . Noapte buna!
si ...o saptamana placuta si mai racoroasa va doresc!

<<<dadi,mami de Anduta(14 sept.) si Bibica(14 febr.)>>>
NOI!

Blogul lui Mihaita
Blogul lui Bogdan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Ma gandesc sa fac totusi apel si altor fete...poate revin in Gasca macar cu un semn de viata:

Cristina(Crig), Adriana(nastasie), Oana( Mygirl), Alina(mav), Emaaimee, Catalina(Caty), Ege, jojo_miha,Ionelia(jone), Laura111, Lizuca (Gabriela), Loreen(Laura), Magdala(Magda),Oana, Mamacita, Sinzi_ana- sunt fetele care au dat nastere acestui topic si pe care l-au animat din greu si ....cred ca nu gresesc cand spun ca liantul acestui topic au fost sentimentele reciproce de prietenie ..Pai nu-i asa ca unui prieten ii mai dai cate un semn de viata din cand in cand??????


Edit: maine imi vine Bibica!

Dana, Adina se contramandeaza sueta...

<<<dadi,mami de Anduta(14 sept.) si Bibica(14 febr.)>>>
NOI!

Blogul lui Mihaita
Blogul lui Bogdan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Citat:
citat din mesajul lui kim222

Multumesc pentru rapiditate!! Am retinut locatiile..nu stiu unde este Piritex..
Este f greu pt ca trebuie sa asortez parchetul cu gresia
Cristina sanatate si sa treaca repejor!

Va pup.


si eu m-am chinuit sa le asortez...intr-un final am asortat parchet de la Brick cu gresie de la BlackSea....off, e tare greu, te inteleg.

Cris mami de Alexia & Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Citat:
citat din mesajul lui dadi_t

Ma gandesc sa fac totusi apel si altor fete...poate revin in Gasca macar cu un semn de viata:

Cristina(Crig), Adriana(nastasie), Oana( Mygirl), Alina(mav), Emaaimee, Catalina(Caty), Ege, jojo_miha,Ionelia(jone), Laura111, Lizuca (Gabriela), Loreen(Laura), Magdala(Magda),Oana, Mamacita, Sinzi_ana- sunt fetele care au dat nastere acestui topic si pe care l-au animat din greu si ....cred ca nu gresesc cand spun ca liantul acestui topic au fost sentimentele reciproce de prietenie ..Pai nu-i asa ca unui prieten ii mai dai cate un semn de viata din cand in cand??????


Edit: maine imi vine Bibica!

Dana, Adina se contramandeaza sueta...

<<<dadi,mami de Anduta(14 sept.) si Bibica(14 febr.)>>>
NOI!

Blogul lui Mihaita
Blogul lui Bogdan





Total de acord cu tine! Si de Tatiana_s mami de Bia, si de Oana- mami de Paul...si lista poate continua!

Dana, meriti draga mamica...trebuie sa-ti formatezi bateriile, sa le incaci bine de tot ca vine urmatorul an prescolar....sa-ti fie de bine!

Cris mami de Alexia & Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Citat:
citat din mesajul lui CRIXIA

Citat:
citat din mesajul lui dadi_t

Ma gandesc sa fac totusi apel si altor fete...poate revin in Gasca macar cu un semn de viata:

Cristina(Crig), Adriana(nastasie), Oana( Mygirl), Alina(mav), Emaaimee, Catalina(Caty), Ege, jojo_miha,Ionelia(jone), Laura111, Lizuca (Gabriela), Loreen(Laura), Magdala(Magda),Oana, Mamacita, Sinzi_ana- sunt fetele care au dat nastere acestui topic si pe care l-au animat din greu si ....cred ca nu gresesc cand spun ca liantul acestui topic au fost sentimentele reciproce de prietenie ..Pai nu-i asa ca unui prieten ii mai dai cate un semn de viata din cand in cand??????


Edit: maine imi vine Bibica!

Dana, Adina se contramandeaza sueta...

<<<dadi,mami de Anduta(14 sept.) si Bibica(14 febr.)>>>
NOI!

Blogul lui Mihaita
Blogul lui Bogdan





Total de acord cu tine! Si de Tatiana_s mami de Bia, si de Oana- mami de Paul...si lista poate continua!

Dana, meriti draga mamica...trebuie sa-ti formatezi bateriile, sa le incaci bine de tot ca vine urmatorul an prescolar....sa-ti fie de bine!

Cris mami de Alexia & Ana


dada TatianaS...pe Oana mami de Paul o trecusem, Cristina ti-am dat PM.Pupici!

<<<dadi,mami de Anduta(14 sept.) si Bibica(14 febr.)>>>
NOI!

Blogul lui Mihaita
Blogul lui Bogdan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bettyk spune:

Buna seara fetele!
Dadi t,multumesc. am incercat sa pun un filmulet,dar nu imi iese. cred ca nu ma pricep acolo cum sa fac sa il pun.
apropo,voi ati auzit de cutremurele de aseara? azi la spectacol vorbeau cateva mamici si spuneau ca au fost 3,unul dupa altul. nu mari dar oricum............
Pupici!

www.dropshots.com/bettyknicoleta" target="_blank">POZE NOI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Citat:
citat din mesajul lui bettyk

Buna seara fetele!
Dadi t,multumesc. am incercat sa pun un filmulet,dar nu imi iese. cred ca nu ma pricep acolo cum sa fac sa il pun.
apropo,voi ati auzit de cutremurele de aseara? azi la spectacol vorbeau cateva mamici si spuneau ca au fost 3,unul dupa altul. nu mari dar oricum............
Pupici!

www.dropshots.com/bettyknicoleta" target="_blank">POZE NOI!


Da, au fost anuntate la stiri...si am inteles ca este chiar ok ca sunt in largul marii, astfel se detensioneaza tensiunile acumulate in placile tectonice submnarine...cica anul asta sigur n-o sa fie un cutremur mare
Pai spune cum sa te ajutam...ce link folosesti pentru download-area filmului?

gata ma duc la nani...noapte buna ...doamne minunate!

<<<dadi,mami de Anduta(14 sept.) si Bibica(14 febr.)>>>
NOI!

Blogul lui Mihaita
Blogul lui Bogdan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Buna dimineata Constanta!!! O zi insorita(dar nu prea calda)!
Haideti la...


Citat:
citat din mesajul lui bettyk

Buna ziua dragele mele! hop si eu. oricum absenta e trecuta in catalog,nu?
Crixia,Camelia,sanatate fetelor. cum se mai simt?
Noi pe fuga acum. ne pregatim de spectacol asa ca in seara asta iar suntem prin Mamaia.
Pupici!

www.dropshots.com/bettyknicoleta" target="_blank">POZE NOI!


Stii ...primim scuze imediate si semnat condica in timp util...asa ca te-am absolvit de absente...Consiliul de administratie sper sa fie de acord cu mine...

<<<dadi,mami de Anduta(14 sept.) si Bibica(14 febr.)>>>
NOI!

Blogul lui Mihaita
Blogul lui Bogdan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

las ...
Am revenit la formatul de 3
deci si la citit si scris



O zi cum o doriti!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I%20Love%20DC&page=2" target="_blank"> Votati dod-1 si dod-2




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

Neata! Am inceput serviciul. deci am net... . Asta e singurul lucru bun in treaba asta.Atit deocamdata , ca am treaba. Pupici!

Mergi la inceput