Pufuleti de Ianuarie-Februarie 2010 (109)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simplicity spune:

Nikole,pot sa primesc si eu noile parole?(ca mi-ar placea sa mai vad pufuleti)

Simona,mamicuta de 2 iminimioare(sotior si printesica Ariana Sabrina)
Vesnic indragostita de voi doi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ruxita spune:

buna seara, fetili!

eu m-a tinut departe de calc azi, am incercat sa-mi ocup cu altceva timpul, sa ma prefac ca am si altceva de facut...

pai ca v-am citit (va citesc de dimineata)...

Danyelana La multi Ani! si eu fac 23 in toamna! deci suntem de-un leat! pai la cat mai multe impliniri si dragostea celor apropiati!

Yannis cel Mic te-ai facut mare, raule! eu zic ca mai ai un pic si poti sa-l iei la pumni pe domnisorul Caius! Sa cresti si sanatos si destept!

AMR 8, aproape o dama bine!

Mama lui Caius cel Vesel (21.01.2010)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

vin si eu la spartul targului..

Daca tot v-ati dus la culcare merg si eu in urma sa recuperez...mai greu ca-s cu mobilu'..

_
Lorex, mama de martzishor cu bobitza de aur ...a inimii mele...

01.03.010 Every moment spent with you is a moment I treasure..
_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ruxita spune:

Bea, nu era de plans sotul tau atunci cand inca nu stiati ce are, dar se simtea rau? acum gata! e pe cale de vindecare, i-au gasit ce avea, a facut analize, are un diagnostic, probabil si un tratament, inseamna ca e de bine... motiv de a mai zambi si de a spera ca totul va fi bine... da si sa faceti si voi analize si radiografii. Admirat Ivanelul, dulce foc, sunteti o familie frumoasa si cineva sus va iubeste, nu te-ai convins inca?

Lucia, esti mese la decorat torturi? eu sunte mese la mancat torturi... so, am putea avea nevoie una de alta! Deschizi si pateserie?

cristies, felicitari pentru dintzuc! nu inteleg de ce noi inca nu... ramanem cu totul de caruta ... de baietii mari, care stau deja in fundulet, se ridica in piciorute, se tarasc... au dintzuci...

cris_m, gata intarcatul? mai ai lapte? in cat timp (zile) ai oprit (daca ai oprit) lactatia?

AMR 8, aproape o dama bine!

Mama lui Caius cel Vesel (21.01.2010)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ruxita spune:

Citat:
citat din mesajul lui simplicity

Nikole,pot sa primesc si eu noile parole?(ca mi-ar placea sa mai vad pufuleti)

Simona,mamicuta de 2 iminimioare(sotior si printesica Ariana Sabrina)
Vesnic indragostita de voi doi!

vreau si eu parola ca sa incac poze noi cu noi in luna a 6-a.

AMR 8, aproape o dama bine!

Mama lui Caius cel Vesel (21.01.2010)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happyella spune:

nikole esti tare dragutza... de zambareatza de Irinuca nu mai zic... sper sa ne revedem cat mai curand la plimbare (bineinteles daca poti si tu)... mult mai bine dimineata pe racoare,nu?... si in plus cred ca intre fete se leaga o mare prietenie ca prea si-au zambit aztazi

fericita de buburuza Andreea Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

pai ... nu pot sa trec peste mesajul decenuelei,imi era tare dor sa te citesc
cris.d... ce tare,cred k te-ai 'distrat ' printre altele cu copii,dar ce iti sunt?nepoti? (daca se poate spune ofc)
danyelana multumim de cinste
BF nici eu nu m-am gandit k am postat poze cu casa/masina etc..... trebuie sa fiu mai ...
plateea
plateea esti MINUNATA ....... BRAVO!!!!!! si eu ma abtin mult miremia si k sa zic asa,
nikole a scapat turma
MP ...fff tari bancurile
atat....noapte buna!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

nikole,multam de capitol...
noapte bunaaaaaa...AM ZIS!

aaa lorex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca_mica spune:

Salutare!!!
Intru pe fuga sa anunt cu bucurie ca azi dimineata Andrei s-a intors de pe spate pe burta! Tot in ritm de ardelean, of course, insa e foarte bine si asa!

Bineinteles ca nu am citit decat capitolul asta (era si mare rau!), insa azi am alergat toata ziua pe la doctori si mai avem de alergat si la cateva sedinte de kineto. By the way, recomandati vreun kinetoterapeut?

Multumesc si noapte buna!

Ratusca mami de Andrei Ioan (2010)

AMR 2 kile cucuiete si inca 7 pana la starea de Nirvana... a, pardon Gazela!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariucasara spune:

Dorm si ai mei in sfarsit....Ma topesc de dragul lor cand se joaca, vorbesc, fii-mea pune 1001 de intrebari, Sebi zambeste cu gurita aia stirba, e curios, rad in hohote amandoi...Dar cand dorm ca 2 ingerasi si respir si eu un pic tare bine mai e....

Azi nu a mai vomat deloc shtrumful. A papat binisor, morcov+orez si mar copt, a baut ceai destul de multicel, laptic mai putin ca nu am avut fara lactoza si am evitat sa ii dau mai mult de 4 masuri * 3 mese. Acum pe seara avea temp 37.6 intrarectal. Dar e asa de cald si noi nu avem aer conditionat, banuiesc ca era doar putin deshidratat. Il urmaresc si maine dar sper sa fie un episod izolat.

Pup toti pufii si toate mamicile.

Mamica de caprita si shtrumf
AMR 4 kg....si apoi inca 3 daca se poate......

Mergi la inceput