Dovlecei in sarbatoare170-La multi ani Lisa Maria!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns SabinaY. spune:

Vin acum dupa ce am culcat copii,si "s-a spart petrecerea"...


V-am mai spus din sarcina,nu puneti poze cu bebei nud,mi se face rau numai cand ma gandesc ce poate sa gandeasca un obsedat...sau ce poate sa faca in timp ce priveste.ORIBIL!

Si m-am dat exemplu...in sarcina cu Erika au fost doi barbati care mi-au scris PM-uri.Unul chiar pe DC,cum ca eu sunt asa de frumoasa,ca lui ii plac gravidele...Mi-a zis ca e casatorit...si l-am intrebat daca sotia stie ce face el pe net...mi-a zis ca nu conteaza.In clipa urmatoare mi-am sters toate pozele.
Peste cateva luni,uitasem,bineinteles si am pus poze cu mine si Erika...ca sa ma abordeze pe mess,un necunoscut si sa ma laude ca ce mamica sexy si tare sunt eu...sa-mi trimita chiar o poza cu mine si cu Erika.Am inlemnit pe loc,m-am umplut de scarba si dispret!
Aveti mare grija mamicilor de voi si familie!


Asta am vrut sa va zic,dupa ce am citit mesajul de la Raluk,sa pun punctul pe i.
Ma duc sa strang pe-aici.
Va multumesc din inima pentru urari!Sunteti absolut minunate.




"Bataia este rupta din rai...dar nici nu foloseste la nimic"
"Palmele nu sunt argumente tari,ba mai mult,nu rezolva nimic."

Jurnal de "mogalnete"
Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y.mami de www.desprecopii.com/info.asp?id=1269" target="_blank">Erika Ilaria(31 august 2007) si Lisa Maria(23 iulie 2009)

fosta devylla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Raluk da , da ...eu votez si sunt de acord

daca intra cineva pe webshots sa ma stearga si pe mine de pe fata pamantului ca eu nu mai stiu nicio parola si niciun user dar stiu ca am poza cu burtica mea aia tonifiata .....de acum 100 de ani....
Poate vor nesimtitii sa le pun o poza cu burtica de acum ca sa le treaca elanul si voiosia de fetisuri

Lucia, mami de David ocupata cu Shopping la Londra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

buna fetelor,

pe mine m-a intors pe dos rau de tot povestea cu nenorocitii aia. mi-am sters albumele de picassa si pe cel de pe webshots. am pus tracemyip pe blog, cred ca scot si fotografiile de acolo. mi-am anuntat rubedeniile sa nu care cumva sa dea fotografii ale copilului meu lu tanti sau lu nenea ca fac plici!

eu oricum sunt scrabita si un pic speriata de orasul asta nenorocit de cand acum vreo 2 saptamani pe strada un pusti de vreo 14 ani a vrut sa ma pipaie, eu eram cu copilul si din cauza asta n-am putut sa fug dupa el. cred ca daca-l prindeam nu-l mai recunoastea maica-sa acasa. partea nasoala pentru el este ca l-am vazut in ce bloc a intrat. ma rog...

de atunci caut ceva, un dispozitiv, pe care sa-l tin in geanta just in case.



Ioana mama lui Caril Ioan Trazbātii

Am facut, probabil, ceva deosebit candva ca sa merit un fiu ca tine!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Ioana vezi ca e scris Carol gresit la semnatura ta si va plange si nu va vorbi cu tine

Lucia, mami de David ocupata cu Shopping la Londra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

Ioana vezi ca e scris Carol gresit la semnatura ta si va plange si nu va vorbi cu tine

Lucia, mami de David ocupata cu Shopping la Londra

vaaaaaaai ce tolomacea sunt! acum remediez



Ioana mama lui Caril Ioan Trazbātii

Am facut, probabil, ceva deosebit candva ca sa merit un fiu ca tine!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

gata! Lucia



Ioana mama lui Carol Ioan Trazbātii

Am facut, probabil, ceva deosebit candva ca sa merit un fiu ca tine!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_uka spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

Raluk da , da ...eu votez si sunt de acord

daca intra cineva pe webshots sa ma stearga si pe mine de pe fata pamantului ca eu nu mai stiu nicio parola si niciun user dar stiu ca am poza cu burtica mea aia tonifiata .....de acum 100 de ani....
Poate vor nesimtitii sa le pun o poza cu burtica de acum ca sa le treaca elanul si voiosia de fetisuri

Lucia, mami de David ocupata cu Shopping la Londra

tare Luci!
Eu, cu riscul de a mai lua un avertisment, pot pune o poza cu my big , sigur ii dobor si pe la noi nu mai trec




C a r i n a Nihil Sine Deo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

Raluk da , da ...eu votez si sunt de acord

daca intra cineva pe webshots sa ma stearga si pe mine de pe fata pamantului ca eu nu mai stiu nicio parola si niciun user dar stiu ca am poza cu burtica mea aia tonifiata .....de acum 100 de ani....
Poate vor nesimtitii sa le pun o poza cu burtica de acum ca sa le treaca elanul si voiosia de fetisuri

Lucia, mami de David ocupata cu Shopping la Londra

tare Luci!
Eu, cu riscul de a mai lua un avertisment, pot pune o poza cu my big , sigur ii dobor si pe la noi nu mai trec




C a r i n a Nihil Sine Deo




Vai ce bine ma distrez cu voi!

Pentru puiul tau



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_uka spune:

Citat:
citat din mesajul lui Fragutza

Citat:
citat din mesajul lui happy_uka

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

Raluk da , da ...eu votez si sunt de acord

daca intra cineva pe webshots sa ma stearga si pe mine de pe fata pamantului ca eu nu mai stiu nicio parola si niciun user dar stiu ca am poza cu burtica mea aia tonifiata .....de acum 100 de ani....
Poate vor nesimtitii sa le pun o poza cu burtica de acum ca sa le treaca elanul si voiosia de fetisuri

Lucia, mami de David ocupata cu Shopping la Londra

tare Luci!
Eu, cu riscul de a mai lua un avertisment, pot pune o poza cu my big , sigur ii dobor si pe la noi nu mai trec




C a r i n a Nihil Sine Deo




Vai ce bine ma distrez cu voi!

Pentru puiul tau



ba noi cu tine


C a r i n a Nihil Sine Deo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

in primul si primul rand:

[red]LA MULTI ANI LISA, FETITA CEA MAI CURIOASA SA CUNOASCA LUMEA !! SA AI PARTE NUMAI DE LUCRURI BUNE IN VIATA! [red]

de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!

POZE URSULICA 0-6 luni
POZE URSULICA 6 LUNI +
nunta


Mergi la inceput