Caseta cu bijuterii

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Eu de bijuterii am uitat efectiv... Am si eu cateva in cutie, dar eu nu-mi pun aproape niciodata, ca sunt uituca... Revin cu biju puse la bazar.

Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Aradencele alaturi de maria_rubi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici plecat in ceruri


Bazar umanitar DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Fetelor, vreau sa pun si eu la Bazar cateva bijuterii din gama Avon, nepurtate, donatie pt Maria_rubi dar nu reusesc sa le fotografiez, pt ca, fara blit nu se vad clare iar cu blit se vad prea luminoase sa se inteleaga ceva. As putea cauta pe net poza de revista si sa o incarc altundeva si sa dau link? Voi cum ati reusit sa fotografiati vizibil? Ma ajutati, va rog?


www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mami de Claudiu si Luana - raza mea de soare
Adun cioburi de fericire. Poate candva isi vor da mana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Set Davena
colier 41 + 9 cm.
cercei 0,9 cm.
20 lei
pt Maria_rubi


www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mami de Claudiu si Luana - raza mea de soare
Adun cioburi de fericire. Poate candva isi vor da mana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Si mai am Set Lilith (colier, bratara si cercei) si Set Spotlight, incerc maine pe ziua poate reusesc si cu pozele.
Am incercat sa caut pe google, pt ca probabil multe dintre voi cunoasteti bijuteriile Avon, si sa dau o imagine, ca idee.



www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mami de Claudiu si Luana - raza mea de soare
Adun cioburi de fericire. Poate candva isi vor da mana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Ayla trebuie sa le pui la bazar ca sa partici la campaniile umanitare si la "caseta cu bijuterii"






Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

Fetelor, vreau sa pun si eu la Bazar cateva bijuterii din gama Avon, nepurtate, donatie pt Maria_rubi dar nu reusesc sa le fotografiez, pt ca, fara blit nu se vad clare iar cu blit se vad prea luminoase sa se inteleaga ceva. As putea cauta pe net poza de revista si sa o incarc altundeva si sa dau link? Voi cum ati reusit sa fotografiati vizibil? Ma ajutati, va rog?


www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mami de Claudiu si Luana - raza mea de soare
Adun cioburi de fericire. Poate candva isi vor da mana.



Eu le-am pus pe o masuta, sa le bata soarele si am facut poze fara blitz. Poti sa incerci sa faci asa o poza si mai poti pune si una din catalog.
In cazul in care tu vei distribui bijuteriile, trebuie sa intri la bazar www.bazar.desprecopii.com si sa le adaugi acolo.

Mai ai produse la bazarul vechi, cel de pe picassa? Caci si acelea trebuiesc mutate in noul format


Teodora, de Vladut (15.05.2007)



Traieste fiecare clipa ca si cum ar fi ultima!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Bijuteriile din caseta Caseta cu bijuterii a lui carbinabulina din argint:
-cercei
-inel
-lantisor luuuung






Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns getik1 spune:

http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=4132 buna am pus si eu ceva la bazar
cum fac si eu donatii??
ca nu stiu pls help

getik mamika de
mika minune ariana-ioana 29.12.2009
ary poze si ary povestea unui aricy

poze nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Multumesc fetelor!

http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=4139



www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mami de Claudiu si Luana - raza mea de soare
Adun cioburi de fericire. Poate candva isi vor da mana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

fetelor dragi, cine imi trimite o lista cu membrii care au reusit sa vanda bijuterii, in scop umanitar - pe bazar.desprecopii.com

Deci, cine a vandut deja - primeste un diamant la profil - dar va rog, as dori lista .



**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput