Sunt Bunica!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns wapi spune:

mai are dreptul la banii de trusou pentru nou nascut si indemnizatia pentru prima nastere - daca se mai dau - trebuie depuse acte la primaria de care apartine. Cum are domiciliul pe Bucuresti, trebuie sa depuna actele aici si sa aduca negatie ca nu a primit de acolo.

Wapi & Mihai Theodor 20.04.2010 &Stefan Cristian (19 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Lina, chiar ma intrebam zilele astea ce mai faci. felicitari, Bunico! (imi place mult ca ai scris bunica, cu B)

atat cat poti si de la distanta cred ca o vei indruma. iar ea va gasi puterea si resursele sa creasca copilul.


Bazar general pe DC

*********************


VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA


M-am nascut pentru succes!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Lina,de cand am pierdut-o pe Sandra eu intru foarte rar la adoptii insa azi mi-am facut curaj si subiectul tau m-a inveselit si intristat in acelasi timp .Bucuria si emotia ta de a fi bunica m-au bucurat dar m-a intristat durerea ta sa stii ca ea e acolo si mai mult decat faci deja ...nu poti !Nu pentru ca nu vrei ci pentru ca nu iti este acceptat .Te imbratisez cu drag !

----------------------------------------------
Povestile Alexei: http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=148914


O palma nu inseamna educatie!O palma inseamna ABUZ emotional si fizic asupra copilului !ZERO TOLERANTA PENTRU CEI/CELE CARE-SI LOVESC COPILUL FIZIC SAU PSIHIC !

PUTETI AJUTA CU O JUCARIE,O HAINUTA,UN BANUT AICI:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152788&whichpage=11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cons spune:

Sa-ti traiasca nepotelul, Linasobolina!
Multa sanatate tie, fetei tale si nepotelului tau!

Lina, daca ea este fericita asa, incearca sa fi si tu fericita!
Nu m-as mira ca intr-o zi sa vina cu baietelul si sa ti-l lase tie. Poate asa va fi bine pentru toti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jasmine30 spune:

Care este povestea Linei Sobolinei? Ca nu o stim toate...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

citeste capitolul DESFIEREA..si vei intelege f bine prin ce a trecut linasoboloina

anul 2010 va fi anul meu de reusita.... caci doamne doamne ne va ajuta si vom fi si noi parinti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miriama spune:

Lina, ce mai faci? Ce-ti mai face nepotica?





"Arata-te puternic cand esti slab si slab cand esti puternic"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns linasobolina spune:

Nepotica e nepotEL, are deja 4 luni
si zilele trecute Ioana cu timiditate m-a intrebat daca atunci cand vin la Tulcea
( ma duc la ea cand ajunge in oras sa il vaccineze pe Aleexandru sa ii mai duc una alta pentru bb)
nu as putea sa ii iau si pe ei, adk pe ea si copil,
sa ii aduc in Bucuresti sa stea si ea cu noi ceva zile sa il cunoatem pe bb

Evident ca am fost circumspecta dupa atatea aventuri, am vorbit cu barbatul ei sa vad daca s-au certat sau ce stiu eu ca e in capul ei, dar parea ok, asa ca am inceput sa ii zic lui sot, care inca e ranchiuos si nu uita...

Inn sfarsit se pare ca de ziua lui- sf Niculae vor fi si Ioana si nepotul cu noi

Sunt curioasa... a plecat copil nebun se intoarce mamica cu copil,poate o fi mai matura???

va povestesc dupa

PS am analizele bune de cancer si Computer tomograf si markeri tumorali


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miriama spune:

Lina, desi stiam ca e nepotEL, nu stiu de ce am scris asa , bag sama nu mai am douaj' de ani....

Ma bucur sincer sa aud ca esti bine, ti-am citit toate povestile, sa-ti traiasca nepotelul, sa se faca mare si destept. Sper ca si Ioana sa revina la sentimente mai bune si sa realizeze valoare calitatii de MAMA. Iar Bunicul va fi topit cand isi va tine nepotelul in brate.....

Sanatate si numai bine!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mmmaria spune:

A trecut Sfantul Nicolae, a venit ? Cum a fost ?

Ma bucur ca esti bine, Lina. Vreau doar sa te intreb - vezi cate face timpul ? El si numai el...

Mergi la inceput