Aradence DC - (146)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Miillyy, am trecut datele voastre in listuta.
La multi ani sotului tau! ... chiar azi ii ziua lui.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

ALINA daca o are Adelina de cand s-a nascut,sa o duci neaparat si pe ea la control cand mai creste.Am citit ca nevii congenitali au potential mai mare de a deveni maligni la maturitate.
Eu la Diana n-am vazut inca nicio alunita,desi am citit ca de pe la doi ani deja incep sa cam apara.Sigur ii vor iesi mai tarziu.

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)

www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

ALINA stai asa,ca daca e mai marisoara alunita aia,mai bine du-te acum cu Adelina la control,ca uite ce am citit aici :
(in partea de jos scrie de copii) http://www.romedic.ro/nev-congenital-paros

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)

www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

la multi ani danutz!milena sa fiti fericiti si sanatosi !

alina daca tot esti la secretariat baga-l si pe al meu sot cu ziua de nastere 14 iunie 1970.

daca ar fi dupa somnolenta eu ar trebui sa fiu pe antidepresive deja...

A mamica bulinei Elisa(20 iunie 2007)




povestea noastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

MILLY la multi ani sotului tau!

Mai acum am luat-o si eu pe Diana mai bine la purecat la lumina zilei si am descoperit ca totusi are alunite.Vreo 2-3 pe maini,minuscule si care abia se vad inca.In schimb are una deja pe un picior care se vede bine,e tot mititica,dar inchisa deja bine la culoare.Trebuie sa o urmaresc.

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)

www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Haha, eu m-am uitat la datele de nastere scrise de Milena, dar nu m-am prins ca azi e azi, adica ziua sotului. La multi ani!
Alina a .
Alina m, hai ca de o mica petrecere tot puneti voi, cu toata criza.


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag plecat in cer


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

X-ray, executat!

Moni, m-ai pus pe ganduri...si Dragos are una pe umar, cam cum are Ade pe picior...


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Milly, sotului tau.

Diana, imi pare rau de treaba cu alunita si Ale. Sper sa o rezolvati rapid si sa fie totul ok.

AlinaM, la fel si la voi, vedeti ce e cu ele sa stii ca ai fost si esti linistita.

Apropo de treaba asta cu alunitele, eu m-am tot gandit, ca atunci cand am fost eu la Stoica s-a uitat la cateva pe burta, dar de semnu de la ochi nu a zis nimic . Eu il am de cand ma stiu, dar nu stiu de unde provine si ce e cu el, am auzit povesti, dar care nu ma conving. De crescut a crescut odata cu mine, l-am agatat intr-o sarma in copilarie, dar atat, e la fel ca dimensiune, culoare, etc., nu am vazut modificari la el.

Ada, sper sa fie ok la eco, sa fie ceva minor.

Gabi, ar trebui sa te duci si tu sa iti faci macar un eco.

Anca, cu caldurile astea si noi suntem fara pofta de mancare si mai "maraiti" asa ca nu ma mir de Razvan.

Miha, ai ajuns la orgasm??? Sau te-a lasat cu buza umflata lenea asta?

Niko, ce faceti?

AncaP, voi?

Abia astept sa termin programul sa ma duc sa iau o lubenita si un pepene din Piata Mica si sa le pun la rece sa manc deseara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

ALINA M cel mai probabil or fi ok alunitele alea,dar e mai bine sa vezi totusi.Poate nu erau din nastere totusi,or fi aparut dupa aia.Ma gandesc ca daca erau din nastere le-ar fi vazut pediatra din matern ,nu ? Si din ce scriu astia in site ala ,se scot inca de la 6 luni.Dar ma rog,poate in alte tzari ,ca la noi ... no coment.

MONI cu DIANA (01.01.2006) si TUDOR (14.08.2009)

www.dropshots.com/DIANATUDOR" target="_blank"> POZE

10% din viata este rezultatul a ceea ce ni se intampla, 90% din viata noastra este decisa de modul in care reactionam la ceea ce ni se intampla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Ayla, , multumesc!

Milly, multumesc si tie! La multi ani sotului!

Concursul "I love DC": www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=i love dc&page=2" target="_blank">dr-1 si dr-2



Diana cu Vlad(16.05.04)(bebelus, copilas)&Timeea (18.05.06) & Teodora (11.11.09)

croitoreasa cea viteaza

Mergi la inceput