Goldie Pants - 43

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

"Vorbe dulci sunt usor de spus, lucruri dragute sunt usor de cumparat, dar oameni de treaba sunt greu de gasit, viata se termina cand tu incetezi sa visezi, speranta moare cand tu incetezi sa crezi, dragostea se termina cand tu incetezi sa mai tii la cineva, prietenia se sfarseste cand tu nu mai imparti,asa ca imparte cu cine crezi ca iti este prieten, sa iubesti fara conditii, sa vorbesti fara intentii, sa daruiesti fara motive, sa tii la cineva fara explicatii, e inima adevaratei prietenii."

Momentan,nu-mi gasesc cuvintele potrivite ca sa va multumesc...sper sa o pot face mai tarziu

GSS

mey,io asteptam pe unul din baietii vostrii si ma trezesc cu postmanu la usa????? nu-i bai,daaaar,de azi are interdictie pe strada mea

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

am revenit
acu am cuvintele la mine(sunt du DEXu in fata),dar nu ma asculta fingerile,corasonu are inca palpitatii si ma tot intreb...

meu fetele...in ultima perioada,altceva in afara de visezi..,ai visat..,iar visezi? n-am auzit incat am ajuns sa ma intreb:azi am visat sau nu??? cand killy si CTu mi-au incantat urechile...si nu numai

astept raspuns

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

play replay


iona

mey tinand cont ca a fost o zi asa speciala azi iti dau derogare si poci sa iti confirm ca n-ai visat...azi nu ai visat, asa cum t-am promis am tremis pe un baiet de-al meu la tine

in rest la ce ai spus pana acum...ma inclin

iar pt GSS un mare



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



La ce poetesa esti iona, ce sa mai zic . Cum ai si drepturile de autor pt. DEX si nu vreau sa iti platesc nemik...tac .
Confirm doar ca Metalu a fost dirijor de zbor. Fara el nu aterizau Killy si CTu'.

Oana, la B&W &co nu le plac peceurile, asa ca degeaba incerci un dialog virtual cu ei. Apeleaza la aceste cai doar in cazuri de forta majora.
Nu stiti, Lisa a plecat in lume? Poate si-a deschis ceva biznis care nu vrea sa stim de el..poate ne inoculeaza ceva mai rau ca delicatesele si nu mai scapam .

Incerc sa va dau un antidot preventiv

(iaca oana miscarea cu camesa..invata de aci, nu da lectii in particular)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

buna

Citat:
play replay

asta am sa fac azi,maine,poimaine si in fiecare zi..play replay la ziua de ieri si cum am confirmarea ca nu am visat...
oana nu crezi ca ai uitat sa-mi tremiti ceva? nu vreu sa abuzez de generozitatea ta,dar poti sa-l trimeti pe ebony sa mi-o aduca? e urjenta!!!

Citat:
Confirm doar ca Metalu a fost dirijor de zbor. Fara el nu aterizau Killy si CTu'.

stiu...mai stiu si ca BAD...mai bine tac
antidot la antidot nu iaste?

despre lisa nu stiu nemik,daca intrebai de BAD sigur aveam un raspuns



www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

play replay


mey iona nu ma duce capu acu ce am uitat sa trimet... chiar nu precep. ebony nu poate sa vina ca tocmai semneaza contractu pentru o insula privata. o sa ma duc si eu in inspectie ca sa vaz daca iaste buna pentru un party si daca are toate conditiunili sa premeasca neste lady asa ca voi

da daca e urjenta, trimete tu pe un baiet de la tine ca ii dau sa iti aduca ce trebuie . numa sa ii scrii pe biletel ce pe bune de mai stiu, cred ca e semn clar de batranete


asadar o am de bifat o inspectie la insula. o sa revin repede repede cu raportu ca sa va puetti pregati tinutili de party...desti stiu deja ca o sa imi spuneti in cor ca folostiti costum N...a la miss DD.

miss DD a zis ca o vreme sa imi gazduiesc baietii la ea clar are un scop ascuns, tre sa mai sap sa il aflu

lisa sper ca iasti in plina campanie de lansare a unui nou bisnis..asa am auzit..ca e ceva cu jante si cu.......nu poci sa zic mai multe ca e confidential

tzinderella numai versurili alea cu love color imi suna in cap

JoAnn ai grija la limonada, cand iaste vreme caniculara sa consumi doar, ca daca nu baietii tai au zis ca o sa te saboteze ca prea ii neglijezi cand iaste lemonada pe stoc



play replay

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna

www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">

iona tot play replay la ziua X faci? mey, vaz ca ai confirmare de la oana ca nu ai visat, e adevarat a certain event a fost real, dar io sunt corioasa ce raspuns ai referitor la

Citat:
despre lisa nu stiu nemik,daca intrebai de BAD sigur aveam un raspuns
ca sa stiu daca confirm sau nu
parpa si oana dispre ce bizniss nou vorbiti voi??? si de ce aveti empresia ca e ceva "mai rau ca delicatesili" duamne fereste da daca delicatesili e rele, de ce le solicitati si le consumati mey? ca doar nu va forteaza niminea
joann miss DD



www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

M-am priiiiins ce biznis deschizi Lisa www.youtube.com/watch?v=nLEeGUtaA2s&feature=player_embedded#!" target="_blank">Summer Party Club. Cred ca te-ai aliat cu oana..ea gaseste insula si tu aduci biznisul, de aia vb. ea putin de neinteles

Eu ma inscriu pe insula voastra de Summer Party Club

("Mai rau" decat delicatesele...adica mai de dependenta )

Iona , Joann

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:


Citat:
Citat:
despre lisa nu stiu nemik,daca intrebai de BAD sigur aveam un raspuns
Citat:
ca sa stiu daca confirm sau nu

lisa nu vei confirma deci..nu-mi mai obosesc fingerile

in ultimul moment,oana, si-a adus aminte de rochita envizibilasi mi-a lasat-o pa prispa...toate caile de acces blocate asa ca,am fost nevoita sa sar gardu

parpal la cine se fac inscrierile? ca vrem si noi

Joann





www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

purple repede mai aflati voi mey ce si cum oana e de vina ca a deconspirat sicretu cu insula io una vroiam sa fie sorpresa, dar acuma na...vaz ca deja te-ai inscris...uelcam in za summer party club

Citat:
lisa nu vei confirma deci..nu-mi mai obosesc fingerile

iona daca e pe asa....inseamna ca ai visat

pe baeti ii inscriu eu am pregatit si VIP all access card acces nelimitat, oriunde si oricand

insula arata cam asa, asa, www.me-cabo.com/img/resort/nikki-beach-cabanas.jpg" target="_blank">asa, si asa



io si baietii mei frumosi, cei mai, impreuna cu oana si ai ei baieti va asteptam la partyyy, imbarcarea se face imediat bagaj mult nu cred ca va trebuie, costmili de party nu okupa loc

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput