Goldie Pants - 43

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
da stai calma, deja am decutat cu baietii tai, deci nu mai fa planuri ca intalnirea s-a produs deja, problemu e rezolvat

meeeeeyyy,cine viseaza acu? poftim neste www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">hoxi poate iti revii

mey liso..ce era sa fac cu delicatesa oana nu a fost pe faza si incepea sa se topeasca ciocolata

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Ai dreptate iona, ezact fix cu dl . www.inquisitr.com/wp-content/army.jpg" target="_blank">comandant te pregatesti de intalnire; nu ai nevoie de nimic, te apara el.

Mi-am dat seama ca am nevoie si eu de o www.realbollywood.com/news/up_images/11112866.gif" target="_blank">echipa de body din astia de te pazesc bine, la cate prostii fac ma mai trezesc cu vreo undercover.

Sa stiti ca vetamina de azi dimineata trebuie sa o luati de o data pe zi..la orice ora, timp de o saptamana. Dupa, veti vedea cum va veti simti, de neimaginat ...uitati tot ce vreti

Ne gasim biznis nou? Eliberare de permis de consum de vetamine??????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

oi visa mey iona, mi-am molipsit de la tine. insa spre binele meu, la ce armamanet spusesi mai devreme ca detii, cred ca e mai bine sa crezi ca am visat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey..e cam grave ..vad ca e nevoie de mai multe doze de hoxi





parpal.. cu dl.comandant al rozatoarelor ,nu a mai fost nevoie sa ma intalnesc a reusit,singur,sa-si elibereze famelia.... de la dl.comandant inca primesc instructiuni

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Ionaaaaa, propun sa iei si tu hoxi din ala de ii bagi pe gat la oana de bunavoia ei...incurci lucrurile.

www.inquisitr.com/wp-content/army.jpg" target="_blank">Dl. Comandant nu are legatura cu aceste personaje...alta decat ca le-a invitat la masa, de aia stau asa...nu sunt prizonieri de nimic. Ai uitat ca imediat dupa ce ai plecat din detasament pt ca nu te baga in seama baietul meu (se vede clar ca tine mana la ureche ca e obosit de cat il hartuiesti), ai fost si tu acolo, la cina festiva? Asta e mana ta. Espertii o confirma.......


Silver Metal nu e Comandantul GSS...dar dc voi vreti sa fie, foarte bineeeee. Nu putem decat sa acceptam onoarea ). (Eu voi fi d-na Comandant )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

play replay



mey ati consumat in exces vetamina aia cu uitatu si acu nu va mai amentiti nemic nemic ce ma fac cu voi mey ca numai la vetamine va sta capu. l-am adus pe dok poate reuseste el sa va ajute sa consumati si voi in cantitate moderata vetaminili





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Care vetamina? Asta?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:


oanadupa cum se observa,dok nu merje nicaieri fara asistenta

mey fetele daca credeti ca am sa uit de baietii vostrii nicio sansa

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:



am venit dupa www.youtube.com/watch?v=bGAFb9WuMAM&feature=player_embedded" target="_blank">propritar





www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput