Goldie Pants - 43

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

endesciplinate?????????? ce e aia ? io am cerut lamuriri..asta inseamna ca masim desciplinata sunt adek desciplinata de foru suprem

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Meeeey concurentelor, faceti forul suprem de anuleaza concursul din cauza de consum de subtante halucinogene

Treburile voastre, dar parca vad cum va faceti toate eleve din cauza de maxim lipsa de concentrare . Sa nu va spun ce profesoara am in plan pentru voi. Derect fix la scoala de corectie ajungeti .

Mai bine va vedeti de studii ca imediat e maine

Nu mai visati va rog eu, ezaminatoarea....ca deja m-a desciplinat putin foru ca nu sunt destul de dura cu voi Mi-e frica de ce ma asteapta.

Ca sa vedeti ca-s de buna credinta, va mai las ceva vetamine sa va ajute la invatat





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey io una nu prea visez decat cosmaruri am cu foru maxim suprem maxxiiiiiiiiimmmmmmmm de baaaaaaaaaaaddddddddca la cate corectii mi -a aplicat

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

dragi potentiale eleve goldie ceea ce ati vazut mai sus iaste o simulare de curs io si cu lisa ca neste aspirante am incercat sa ne reproducem cu ce avem mai bad mai bun deci inscrieti-va scriptic pen'ca nici nu stiti ce perdeti

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



Stimate potentiale eleve glodie (va stimez, nu va tin la voi..ca aici e scoala, nu pyjama party), ceea ce ati vazut mai sus este un exemplu de indisciplina maxima, combinata cu un consum periculos de substante vetaminice si si delicatese prea www.youtube.com/watch?v=aeXKg9hUNw0" target="_blank">suit

Asta se intampla daca nu se desfasoara un consum supravegheat

Stimate concurente , incercati sa depasiti momentul zero...in care va imaginati ca ati fost disciplinate de vreun www.youtube.com/watch?v=o4mMS733Kl8" target="_blank">for maxim (apropo, concurenta Lisa imnul scolii pe care l-ai auzit, este un contract semnat intre scoala si Dl. Badpersonal. )

Consiliul spera ca acest concurs se va desfasura in bune conditii si nu va fi nevoie a se apela la www.youtube.com/v/cwd6XepFs1g&color1=0xb1b1b1&color2=0xd0d0d0&hl=en_US&feature=player_embedded&fs=1" target="_blank">acesti supraveghetori

Concurenta mj_girl cosmarurile nu e bune sau sa zic nu e BAD?

Concurenta iona in cazul neprezentarii la examen, ca urmare a raspunsului pozitiv la contestatie, veti fi data in judecata

Neconcurenta oana www.youtube.com/watch?v=F1O4BtpNel8" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

o fi mey cosmarurile nebune da nu iaste BAD iaste maxim parpaaaaaaal
colegili concurente io zic sa incercam sa mituim pe duamna presedinta poate e mai minim esigenta se face imbarcarili pentru lansare in spatiu da maxim cre ca ajunge doo rakete in loc de una
si daca cumva ati uitat iaca ce debitam anu trecut pi vremea asta
si bineinteles www.youtube.com/watch?v=aeXKg9hUNw0" target="_blank">

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

nu m-as fi gandit never ever...e mai grav de cat credeam..ai vise-cosmaruri cu PurpleShirt drept bad!!!!!!!!!!!!!!


Ne-mi-tu-i-bi-la that's my name

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue

nu m-as fi gandit never ever...e mai grav de cat credeam..ai vise-cosmaruri cu PurpleShirt drept bad!!!!!!!!!!!!!!


aha pai iaca in ce hal de abuzare m-ai adus cu sursili tali de concentrare recunosti ca mi-ai creat probleme ei bine am motiv sa te parax la judecata si sa fiu reabilitata de catre foru maxim suprem cat mai urgent

Citat:
Ne-mi-tu-i-bi-la that's my name

nu se ezista numile aista am cautat cu goldex (omonimu lu goagal)in anuaru "pagini goldie"



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

meeeeeeey ce inseamna "Raspunsurile vor fi date pana in data de marti, sapte sept., seara" acu a venit seara? cand trebe sa lasam pixurili jos? ha?? la ce adrisa expediem raxpunsurili?? io am termenat, mi-am stors maxim neuronii nemik nu mai stiu da vreau sa predau lucrarea
pentru interesate oferta cu raxpunsurili corecte e inca valabela, da numai contra cost

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Asta inseamna sa te preocupe mai mult foru suprem decat ezaminatoarea

Ar trebui sa stii ca seara incepe la ora 21.15.
Asadar, la 21.15...Comisia asteapta raspunsurile


P.S. Foru suprem pentru concursuri nu are legatura cu vreo influenta a mea asupra concentrarii tale . De judecati se ocupa alt www.youtube.com/watch?v=bGAFb9WuMAM" target="_blank">for suprem

Goldex editia actualizata scepifica middle namele meu ca fiind ne-mi-tu-i-bi-la

Mergi la inceput