Gasca de Constanta *117*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bettyk spune:

Buna dragele mele! Ce harnicute sunteti! cat ati scris...
si plimbari si intalneli. ce frumos!!!
Noi in seara asta suntem in Mamaia la scena,avem spectacol. incerc sa fac mandra sa fie mai cu tupeu. are emotii,sa zicem. si inca una problema. ca e un pic dolofana si nu e si ea aschimodie.of,of ne apucam de gimnastica,multa miscare.
Va pup si va doresc un weekend placut!

www.dropshots.com/bettyknicoleta" target="_blank">POZE NOI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

'na seara! Dormiti? Ca eu nu ,sunt solita acasa si navig pe net...Paul doarme si eu vorbesc singura pe aici .

Lali,mami+ Paul-Iuliansi+ Vali,tatiin devenire = NOI,o familie care vrea sa fie fericita !!
Noi trei...un inceput de viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Buna seara,

Lali, nu dormim, eu si cuscra sigur, abia ne-am adunat de pe drumuri.
Si azi ne-am destrabalat cu plaja, gratar, saramura peste, balaceala la greu, pana la ora 22.00 -plekat de pe plaja Maine..evident acelasi program

Dodo Maine iti este greu sa vii la plaja cu hunii, la Hanul Piratilor, "La Hamace" se numeste plaja, chiar in spatele Hanului? Ne gasesti acolo dupa orele 16 sigur.

Adinutzule, nu ai raportat..cum a fost seara dansanta?A iesit bine, balerina noastra mica?

Taniaaaaa?

Si restul, sa inteleg ca ati petrecut si voi in acest juma' de week-end?

Ma retrag, m-a obosit tare mult apa, alergatul dupa copii...la un moment dat un nene ma opreste, se uita mirat la mine si ma intreba:
Sunt ai dvs, doamna?
Da, zic eu.
Doamna, sunt toti masurati cu metrul, identici..doamnaaaa, si se uita mirat dupa mine....De ce , poate va intrebati...eram de mana cu Luca si Tiana, si in fata alerga Tibi si vorbeam cu toti trei.

Alina ,mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)
POZE
www.haineshicdama.blogspot.com
http://picasaweb.google.com/lucagabriel07
www.picasaweb.google.com/comenzi.hainutze/

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

Cuscra iar mi-ai luat-o inainte cu raportul ...acum m-am potolit si eu si hop pe net...pe unde umblati Doamnelor?????Bettyk dansatoarea, poate ajungem si noi sa va vedem saptamana urmatoare...lasa fata in pace, am vazut-o in poze si e o frumusetze

Dodo chiar ca ar fi bine, ne-am bucura mult sa ne plajim maine impreuna...te sun cand plecam, trec sa te iau (in jur de ora 15 si putin sa fim la tine, ca pe la 16 sa ne asezam pe nisip) numai sa-mi zici cum aveti somnul de dupa amiaza

Lali....dormi???i hai la scris ce-ai mai facut tu, Paul...la raport cucoana

cine mai e treaz....Andata nu-l mai am pe verde cu mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bettyk spune:

Dana,multumesc pentru aprecieri. am incercat sa pun ceva poze,nu au mers toate. o sa mai incerc maine cand sunt mai odihnita.
Va asteptam cu mare drag daca aveti timp sa treceti pe acolo.tot spectacolul e dragut.

www.dropshots.com/bettyknicoleta" target="_blank">POZE NOI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

Bettyk trecem sigur!!!...numai sa-mi spui cand e spectacolul, ziua si ora

banuiesc ca o sa venim in gashca...eventual punem si de o sedinta in ziua respectiva, ca avem treburi importante de discutat...nu-i asa fetelor???

eu sambata plec cu cei mici la munte, voi sta cateva zile acolo si ma intorc singurica, ei vor ramane cu parintii mei pana pe 7 august...deci saptamana asta suntem prin mamaia in fiecare zi

Dana, mama Tianei (23.08.06) si a lui Tiberiu (07.07.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bettyk spune:

Dana draga mea,spectacol are in fiecare vineri si sambata,de la ora 19.30.dureaza o ora, apoi sunt si eu libera.
pupici.

www.dropshots.com/bettyknicoleta" target="_blank">POZE NOI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

perfect!!!...ramane pe vineri ...venim la spectacol, parca la scena de la cazino, sa zic...

p.s anuntam din timp ...acu' mi-am amintit ca s-ar putea sa plecam joi la munte, depinde de o prietena dragadaca ne insoteste sau nu, in caz ca nu poate veni, plec sambata, daca poate, plecam joi....sunt coerenta la ora asta???sper...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bettyk spune:

ok,ne auzim si stabilim. Da, la scena de la Cazino,mamaia. la ora asta mai uit si eu cate ceva.
pup!

www.dropshots.com/bettyknicoleta" target="_blank">POZE NOI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

mie mi-e somn de pic...numai DC ma tine treaza...astept sa se termine masina si sa intind rufele, mai are putin...ti-am trimis pm

Dana, mama Tianei (23.08.06) si a lui Tiberiu (07.07.07)

Mergi la inceput