Leoaicele DC**52**

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna seara ,
in casa la mine cel putin e cald....dar afara e super bate vantul dispre mare ...am fost o ora cu ei la aer
si am lasat sa se faca curent in casa.
Ne-am intors si-i super .

Katty eu urasc sezonul,daca Doamne fereste avem vreo urgenta salvarea ajunge cu o intarziere de cca1-1 1/2ora.Ca sa ajung in Ct trebuie sa ocolesc 7km sa ajung in timp optim....multe dezavataje .


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I%20Love%20DC&page=2" target="_blank"> Votati dod-1 si dod-2




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

neata!

katty sedere placuta in continuare Asta m-a dat pe spate cam asa sta si a mea, pe balcon unde sunt si 50 de grade, deci la noi e caaaaald, si stam in casa ,

Dodo dar in Navodari nu e spital, Doamne fere! nu-ti doresc sa ai nevoie, de el sau de ambulanta !

pup u all, o zi faina!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui Annie80

neata!

Dodo dar in Navodari nu e spital, Doamne fere! nu-ti doresc sa ai nevoie, de el sau de ambulanta !





nu-i spital e doar policlinica
e statie de ambulanta(vre0 3 la nr) dar tot prin mamaia ajunge la spital...asta in cazul in care sunt in baza dar vara la cati nebuni se dau mari la mare nu prea someaza
Sa dea DD sa nu fie nevoie niciodata!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I%20Love%20DC&page=2" target="_blank"> Votati dod-1 si dod-2




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:


NEATA

am fost si noi la eco toate sunt bune placenta e ok lichidul e ok colul scurtat 2.3 cm bb aproape 3000g de saptamna viitoare intrerup tratamentul pt ca e mai bine pt operatia de cezariana!


de acum sa vad ce zice si medicul cu care voi naste dar eu fizic nu mai rezist la tratament!

Vladut ca e mortal zilele acestea l-am luat cu mine la control la euroclinic ieri si ce credeti ca zice el in gura mare in sala de asteptare!"In burtica la mami e surioara mea care e ff desteaptapt ca face tumbe si sughite!-Am simtit-o eu ca am pus mana pe burtica!"

Va dati seama ce s-a amuzat lumea ....


Cred ca m-am mai relaxat putin si asta se simte...pt ca reusesc sa dorm cat de cat!


Anca +36s ANA-MARIA AMR 2S si mami de astronaut Vlad-Mihail (05.11.2003)
POZE VLADUT


"Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca

POZE BURTICA si POZE SERBARE ABSOLVIRE

DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

fetele

eu numar zilele pana la concediu...dar nu intrebati ca mai sunt multe in rest nimic nou...am fost la alta nunta duminica, in rest servici, parc si acasa...
Mihai iar are probleme cu o unghie, era plin degetul de puroi de data asta nu mai intru in amanunte ...eu stau rau cu moralul de cand cu -25% asa ca...toate bune si frumoase

va citesc dar nu am putere sa scriu, o sa revin

Katty , cand pleci la Olanesti? cat ai concediu?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

Katty cine e Crisis kiki?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Annie, Cis Kiki e fetita Ninei de la copiii de 2002 (A_nina)...o am si eu la prieteni!
Catutza, o sa-ti scriu Pm!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

neata!,

tre sa stralucim incepand de azi,.. .macar pt o luna, e va doresc, sa fiti vesele , frumoase si stralucitoare mereu !!!!

pisica mea a innebunit,

katty, am crezut ca e cineva mai apropiat, eu deja am mult prea multi prieteni si tre sa fac curatenie...candva

pup u alll! o zi faina!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Salutare de la Iasi!

Am ajuns acasa dupa un concediu scurt si cu multe peripetii..
urmeaza sa-mi fac timp sa pun pozele pe calc,insa,cateva vorbe despre:
-Italia e frumoasa am ramas placut impresionata.
-am mancat o pizza..nu se deosebeste de ce se gaseste la noi..
-preturi de preturi in toate oraselele...turistice, e singurul concediu de unde nu am cumparat amintiri ptr cei de acasa(si ptr noi)
-m-au impresionat gardurile din...dafin si autostrazile.

2.5 euro o sticla de juma de apa,3/5/10 euro un magnet de frigider,6 euro cea mai ieftina pizza, 2 euro bulina de inghetata la cornet.
Norocul nostru ca am descoperit un Penny market relativ aproape si ne-am luat apa de acolo,cu 25 de centi 1.5 litri,caci am consumat intre 5 si 10 litri de apa pe zi,am avut temperaturi de 37/40 grade zilnic.

Katty am vrut sa vad pozele dar nu pot..

Va pup si revin..cu poze.
A!
Am sa raman fara net,am schimbat contractul rds pe adresa de la casa.Deci,voi mai putea intra la sfarsit de saptamana,deocamdata.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Adi, bine ai venit! am trimis linkul pozelor on contul comun si la tine pe mail, au fost publice doar o zi! O sa editez si mai sus...astept si eu pozele voastre!
Anca, acum am citit ce-ai scris de Vlad, e mortal, credca abia asteapta sa fie Big Brother!

Mergi la inceput