Puiuti de Randunici 2008 !! (430)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

CATA, ERAM SIGURA!!! SA FIE INTR-UN CEAS BUN SI SA RADIEZI DE FERICIRE MEREU, CA ACUM! DOAMNE AJUTA!

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Cata, sa fiti fericiti mereu ca acum! Casa de piatra! Ma bucur ca ati reusit si cu casa. Sa ne chemi la un gratar!

-------------------------------------
Hai la drum si-om vedea noi ce si cum!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

lesin de ras cu al meu!!!! deci, ghiciti cine este pizdiman in limba lui Teo?

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ariel_7000

lesin de ras cu al meu!!!! deci, ghiciti cine este pizdiman in limba lui Teo?

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"





nu stiu ce e, dar suna intr-un maaare fel...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

ati terminat berea?

va multumesc din suflet ca imi sunteti asa alaturi,am parte de atata caldura si prietenie cum rar gasesti in lumea asta!

pumnii stransi erau pentru casa in primul rand, ca tare greu ne-a fost cu actele.
Si intre 2 modificari de contract la notar am dat o fuga si pana la primarie... sa depunem actele!
de cerut cred ca m-a ceut prima data la 1 luna dupa ce ne-am cunoscut...inelul -am primit pe 1 mai, cu familionul de fata....

si cel mai mult si-a dorit sa-i fiu sotie de ziua lui!
Puteam sa refuz asa cerere de cadou?

Nu facem nici o petrecanie, ne chemam familiile sa ne fie martori si apoi sa le dam ceva de-ale gurii!

Poate ca la anul vom trece si pe la biserica, insa trebuie sa intrebam ca nu stiu cum sta treaba cand e a doua oara
Pana atunci sper sa avem si cu ce, pentru ca aseara ne-am golit efectiv conturile ca sa avem azi toti banutii!

Asa ca mai aveti un an de slabit, pregatit tol festiv si strans parale!
De luni ne apucam de renovat si sper ca la 1 septembrie sa ne mutam.

Sanatosi sa fim!

peste toata bucuria evident ca vine si o suparare...bona noua ma enerveaza, maine cred ca o dau afara!

Au fost cateva chestii maruntele care poate ar putea fi trecute cu vederea, insa din prima zi am gasit ca a sunat de pe un telefn mobil al omului care ramane de obicei acasa.

Nu mai am cum sa am incredere in ea!
Azi la 4 cand am ajuns acasa Seb dormea, Ilinca se juca pe hol singra si ea dormea cu Seb!

As fi dat-o de azi afara, dar maine am niste treburi de rezolvat si n-am cum sa car copiii dupa mine!

Rau nu le face, nu ii cearta, nu ii agreseaza....doar ca e prea cucoana pentru gustul meu si evident mult prea bagacioasa!

Asta e, de luni alta!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Ariel, spiderman?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

a...si la o noua odisee nu ma bag, desi intr-un fel ne-am dori amandoi.
El are un copil din canicia anterioara care traiest in alta tara...si cand ziceam zilele trecute ca sunt stresata rau era pentr ca incercam sa ma obisnuiesc cu un adolescent de 11 ani...
asa ca doi plus unun fac trei...copii, cred ca destul.

Si nici nu vrem sa ajungem ca in bancul ala cu copiii mei si cu copiii tai ii bat pe-ai nostri!

n-am somn deloc, cred ca se descarca adrenalina de peste zi...
ma duc sa bag o tigara...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

am vazut si eu aranjamentele bitulineif frumoase..felicitarisi astept poze cu gargarita,am vazut si daciana scumpa...

Cata ma bucur nespus de mult...FELICITARI si CASA de PIATRA!!!! ..sa fii iubita si fericita la nesfarsit si cat mai repede un fratior,nici nu stii cat ma bucur pt tine,pt curajul tau..toate felicitarile din lume..ma bucur ca ati rezolvat si cu casa-sa va bucurati si sa fiti fericiti in casuta voastra cu curte..


alice arata f bine tarta si pozele dupa FB...un pt zambareata ta
olgu imi pare rau ca ati trecut prin atatea...doamne ajuta ca SOfi e pe drumul cel bun si tin pumnii stransi pt maine si o sa fie bine..doamne ajuta


simo ce mai faci Micu'?
ariel da ,f haios dar nu stiu ce inseamna..hii hiii si eu ma gandii la spiderman dar io stiu...

cata i-a mai toarna-n paharel ca poate ne-nveselim nitel ai trecut peste atatea si DD a fost alaturi de tine..ai sa vezi ca pana la urma vei gasi si bona potrivita ..bafta si mda cam tupeista tanti..tu stii cel mai bine greu nenica ,greu cand ai pe cineva strain in casa,eu una greu as capata incredere,in ziua de azi lumea-i tare hoata...

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ANDREI
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

Citat:
citat din mesajul lui tuchita

Si nici nu vrem sa ajungem ca in bancul ala cu copiii mei si cu copiii tai ii bat pe-ai nostri!

f tare asta ..cam asa este..cred ca-s suficienti 3...important e sa fiti fericiti si sa va iubiti ..ca ,copii aveti destui

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ANDREI
poze

Mergi la inceput